Image default
Menderes

Çukuraltı Sahili (Özdere)

 

İzmir’in gözde bölgelerinden biri olmaya aday Çukuraltı (Özdere), özellikle de doğa yürüyüşlerinden hoşlananlar açısından bulunmaz bir nimet. Çukuraltı Denizi Binicilik merakı olan tatilciler açısından da önemli bir konum oluşturan bu bölgedeki at çiftliğini ziyaret ederek de güzel vakit geçirme imkanı bulabilirsiniz. Çukuraltı Sahili Burada bulunan sahil gerçekten de çok hoş ve Özdere’deki denizi mutlaka denemenizi öneririz.

menderes özdere
menderes özdere

Kumu, temiz havası ve ormanı ile yaşanılmaya değer birçok önemli detaylar, güzellikler sunan Çukuraltı içerisinde konaklamanız ve rahatlıkla dinlenmeniz açısından da çok sayıda tesis ve pansiyon bulunmaktadır. Güzel bir tatil geçirmek ve küçük bir bölgede kafa dinlemek adına Özdere Gezilecek Yerler Çukuraltı’nın ideal bir bölge olduğunu da söyleyebiliriz.

çukuraltı (özdere)
çukuraltı (özdere)

Önceki dönemlerde çok fazla fark edilmese de Özdere’nin her geçen dönem kendisini geliştiren yapısıyla birlikte daha da tercih edilebilir bir konuma dönüşen Çukuraltı plajında bir gününüzü deniz ve sakinlik içerisinde geçirebilirsiniz. Ahmetbeyli  Denizin keyfini çıkarabilir, kenarda da kitabınızı okuyarak geçen senenin yorgunluğunu rahatlıkla üzerinizden atabilir, aynı zamanda da akşamında Özdere’deki kafe ve barlarında da gecenin keyfini çıkarabilirsiniz. Ürkmez Çukuraltı Sahili Bu özellikleriyle de Ege’de tatil yapmak isteyenler açısından ideal bir tercihe dönüşebilecek olan bu küçük Özdere bölgesi ve Çukuraltı plajını muhakkak denemenizi öneriyoruz.

Çukuraltı Plajı
Çukuraltı Plajı

Hepiniz için şimdiden tatilin tadını doyasıya çıkarabileceğiniz bir dönem olmasını dileriz.

Çukuraltı Resimleri

ozdere45ozdere5ozdere4ozdere3ozdere2ozdere1ozdere 1

Özdere`ye Yakın Gezilecek Başka Yazılarımıza Gözatabilirsiniz…


Benzer Görülmesi Gereken Yerler

Ürkmez Gezilecek Yerler

Sinem

Ürkmez Doğanbey Kamp Alanları

Sinem

Özdere Gezilecek Yerler

Sinem

Mendereste Gezilecek Yerler | Muhteşem Yerler Listesi

Sinem

Menderes Tekeli

Sinem

Menderes Oğlananası – İzmir

Sinem

Menderes Görece – Göçmen Şehri

Sinem

Menderes Dereköy Mahallesi

Sinem

Menderes Değirmendere

Sinem

1 Yorum

TC Gonca Şenal ?? 14 Ağustos 2019 at 15:01

Çukuraltı denizi Gündüz ayrı,gece ayrı keyifli dakikalar yaşayabileceğiniz sıcak Deniz’i olan plajdaki gevrekçinin bile burada yabancı dil konuşabilme özelliği bile var ?

Cevapla

Yorum Yaz