Image default
Menderes

Çukuraltı Sahili (Özdere)

Çukuraltı Sahili (Özdere) İzmir’in gözde bölgelerinden biri olmaya aday Çukuraltı (Özdere), özellikle de doğa yürüyüşlerinden hoşlananlar açısından bulunmaz bir nimet. Çukuraltı Denizi Binicilik merakı olan tatilciler açısından da önemli bir konum oluşturan bu bölgedeki at çiftliğini ziyaret ederek de güzel vakit geçirme imkanı bulabilirsiniz. Çukuraltı Sahili Burada bulunan sahil gerçekten de çok hoş ve Özdere’deki denizi mutlaka denemenizi öneririz.

Çukuraltı Plajı
Çukuraltı Plajı

Kumu, temiz havası ve ormanı ile yaşanılmaya değer birçok önemli detaylar, güzellikler sunan Çukuraltı içerisinde konaklamanız ve rahatlıkla dinlenmeniz açısından da çok sayıda tesis ve pansiyon bulunmaktadır. Güzel bir tatil geçirmek ve küçük bir bölgede kafa dinlemek adına Özdere Gezilecek Yerler Çukuraltı’nın ideal bir bölge olduğunu da söyleyebiliriz.

çukuraltı (özdere)
çukuraltı (özdere)

Önceki dönemlerde çok fazla fark edilmese de Özdere’nin her geçen dönem kendisini geliştiren yapısıyla birlikte daha da tercih edilebilir bir konuma dönüşen Çukuraltı plajında bir gününüzü deniz ve sakinlik içerisinde geçirebilirsiniz. Ahmetbeyli  Denizin keyfini çıkarabilir, kenarda da kitabınızı okuyarak geçen senenin yorgunluğunu rahatlıkla üzerinizden atabilir, aynı zamanda da akşamında Özdere’deki kafe ve barlarında da gecenin keyfini çıkarabilirsiniz. Ürkmez Çukuraltı Sahili Bu özellikleriyle de Ege’de tatil yapmak isteyenler açısından ideal bir tercihe dönüşebilecek olan bu küçük Özdere bölgesi ve Çukuraltı plajını muhakkak denemenizi öneriyoruz.

Çukuraltı Sahili
Çukuraltı Sahili

Hepiniz için şimdiden tatilin tadını doyasıya çıkarabileceğiniz bir dönem olmasını dileriz.

Çukuraltı Resimleri

ozdere45ozdere5ozdere4ozdere3Çukuraltıozdere1ozdere 1

Özdere`ye Yakın Gezilecek Başka Yazılarımıza Gözatabilirsiniz…

READ  Menderes Görece - Göçmen Şehri

Benzer Görülmesi Gereken Yerler

Ürkmez Gezilecek Yerler

Gezicini

Ürkmez Doğanbey Kamp Alanları

Gezicini

Özdere Gezilecek Yerler

Gezicini

Mendereste Gezilecek Yerler | Muhteşem Yerler Listesi

Gezicini

Menderes Tekeli

Gezicini

Menderes Oğlananası – İzmir

Gezicini

Menderes Görece – Göçmen Şehri

Gezicini

Menderes Dereköy Mahallesi

Gezicini

Menderes Değirmendere

Gezicini

1 Yorum

TC Gonca Şenal ?? 14 Ağustos 2019 at 15:01

Çukuraltı denizi Gündüz ayrı,gece ayrı keyifli dakikalar yaşayabileceğiniz sıcak Deniz’i olan plajdaki gevrekçinin bile burada yabancı dil konuşabilme özelliği bile var ?

Cevapla

Yorum Yaz