Image default
Menderes

Gümüldür Plajları ve Sahili

İzmir ilinde muhteşem manzaraya sahip, harika yerler vardır. Gümüldür Plajları ve Sahili Tatilcilerin çoğunun tercihleri arasında olan İzmir ilinde keşfedilmesi gereken muazzam plajlar bulunmaktadır. Bu plajlarda güneş, ince kum ve mavi denizin tadını çıkarabilirsiniz. İzmir ilinin plajları arasında yer alan Gümüldür plajları da tatil yapmak ve denize girmek için ideal bölgeler arasındadır.

Gümüldür Plajı
Gümüldür Plajı

Ege bölgesinin İzmir ilinde yer alan Gümüldür tabiat parkı, tatil için oldukça güzel alanlara sahiptir. Kamp, plaj alanlarına sahip Gümüldür bölgesinde denize girmek ve kumsalın tadını çıkarmak oldukça keyiflidir. Deniz kenarında akşam yürüyüşleri yapabileceğiniz bu plajların bulunduğu bölgede konaklayabilmeniz için otel ve pansiyonlarda bulunmaktadır. Gümüldür Plajları ve Sahili İzmir ilinde yer alan bu plajlara ulaşım sağlamak için ise ilk olarak şehir merkezinden Gümüldür’e gelmeniz gerekir.

Gümüldür Plajı
Gümüldür Plajı

Gümüldür Plajlarında Tatil

Türkiye’nin en güzel ve popüler plajlarının çoğu İzmir’de yer alıyor. Muhteşem deniz ve incecik kumu ile meşhur İzmir plajlarında keyifli bir tatil yapabilirsiniz. Gümüldür denizi Eğlenceli ve keyifli bir tatil yapabileceğiniz İzmir ilinde Gümüldür plajı da ideal bölgeler arasındadır. Tatil yapmanın keyfini dorukta yaşayacağınız bu plajda konaklamak için de yerler bulunmaktadır.

Gümüldür Plajı
Gümüldür Plajı

İzmir ilinin plajları arasında yer alan Gümüldür plajları, incecik kumu ve berrak denizi ile oldukça harika bir yerdir. Gümüldür sahili Aileniz ve sevdiklerinizle birlikte harika bir tatil geçirmek istiyorsanız, sizde Gümüldür plajları iyi bir tercihtir. Gümüldür Mavi bayraklı halk plajları da olan bu bölgeye ayrıca günübirlik tatilcilerde gelmektedir. Dilerseniz bu plajlara haftasonu da gelebilir, Gümüldür Plajları ve Sahili ücretsiz plajda denize girebilirsiniz.

Gümüldür Plajı
Gümüldür Plajı

İzmir – Gümüldür Plajları

İzmir’in görülmeye değer oldukça güzel yerleri bulunmaktadır ve bu yerlerin çoğu tarihidir. Tatil için de birbirinden güzel plajların yer aldığı İzmir ilinde muhteşem bir tatil yapabilirsiniz. Gümüldür plajları, tatil için oldukça güzel bir yerdir ve burada tatil yapmak çok keyiflidir. Etrafında konaklamak için lüks otellerin de bulunduğu Gümüldür ‘de tatil yapmanın keyfini yaşayabilirsiniz.

READ  Menderes Değirmendere
Gümüldür Denizi
Gümüldür Denizi

İzmir plajları, Ege’nin  serin suları ile kaplı, muhteşem manzaralı bölgelerdir. Gümüldür, tatil için İzmir’de yer alan en güzel alanlardandır ve burada tatil yapmak oldukça keyiflidir. Ürkmez İzmir ilinin güzel plajlarından Gümüldür bölgesinde halka açık plajlarda bulunmaktadır.

Gümüldür Plajı
Gümüldür Plajı

Gümüldür- Özdemir Plajları

İzmir ilinin güzel plajlarından Gümüldür, denizin mavisiyle buluştuğu göz alıcı bir bölgedir. İzmir halkının ve yabancı turistlerin geldiği Gümüldür Plajlarında eğlenceli ve keyifli bir tatil yapabilmeniz mümkündür. Özdere  En güzel plajların yer aldığı Gümüldür ’de piknik yapmak için de güzel alanlar bulunmaktadır.

Gümüldür Plajları
Gümüldür Plajları

Gümüldür plajları, halka açık mavi bayraklı plajlardır ve bu bölgede tatil yapmak tamamen ücretsizdir. Gümüldür halkının da geldiği bu ücretsiz plajlarda denize girip, kumun tadını çıkarabilirsiniz. Bu plajda şezlong ve şemsiye ise ücretlidir ve kiralamak da mümkündür. İzmir iline 1 saatlik uzaklıkta yer alan Gümüldür plajlarına Menderes ilçesi üzerinden gelebilirsiniz.

Gümüldür Denizi
Gümüldür Denizi

 

 

Benzer Görülmesi Gereken Yerler

Ürkmez Gezilecek Yerler

Gezicini

Ürkmez Doğanbey Kamp Alanları

Gezicini

Özdere Gezilecek Yerler

Gezicini

Mendereste Gezilecek Yerler | Muhteşem Yerler Listesi

Gezicini

Menderes Tekeli

Gezicini

Menderes Oğlananası – İzmir

Gezicini

Menderes Görece – Göçmen Şehri

Gezicini

Menderes Dereköy Mahallesi

Gezicini

Menderes Değirmendere

Gezicini

Yorum Yaz