Image default
Marmaris

Marmaris Cafeler : Marmaris’te Gidilecek En iyi Cafeler

Marmaris Cafeler : Marmaris’te Gidilecek En iyi Cafeler

Marmaris Cafeler
Marmaris Cafeler

Muğla iline bağlı liman kenti olan Marmaris, Ege ve Akdeniz’in kucaklaştığı noktada, Ege kıyılarının en çok turist çeken ilçesidir. Yeşil doğası, tarihi kültürel varlıkları, muhteşem plajları ile yerli, yabancı birçok turist tarafından tercih edilir. Kentte yılın dört mevsimi canlılık görülür. İlçenin yerleşim yeri sahil bandı boyunca uzanır. Yat turizminin gözde bölgelerindendir.

Marmaris Cafeleri
Marmaris Cafeleri

Marmaris’te en iyi kafeler arasında deniz manzaralı birçok mekan bulunuyor. Genelde kalabalık olsalar bile sakin yeterince seçenek mevcut. Marmaris Cafeler

Marmaris'te En İyi Kafeler
Marmaris’te En İyi Kafeler

Marmaris’te kafeler şehrin yerleşimine göre sahil bandı boyunca, denize sıfır veya yürüme mesafesinde konuşlanmıştır. Tatil bölgesinde her bütçeye uygun kafeler bulunur. Bölgede bulunan kafeler güler yüzlü personelleri, sıcak-soğuk içecekleri ve zengin menü çeşitliliği ile, günün yorgunluğunu atabileceğiniz en güzel yerlerdir.

Marmaris Cafeler
Marmaris Cafeler

Marmaris Kahve Diyarı

Marmaris, Tepe mahallesi, 117/A adresinde, Marmaris yat limanında faaliyet gösterir. İşletmenin paket servis hizmeti bulunmaz. 08.00/01.00 saatleri arasında hizmet verir. Sıcak, soğuk içecekler, kahvaltı, atıştırmalıklar, yemek servisi bulunur. Oldukça zengin menü çeşitliliği vardır. Kendine has kahvesi, tercih edilecek içecekler arasında yer alır. Yaz aylarında bol çeşit dondurma servisi vardır. Marmaris Cafeleri Özellikle terasında deniz manzaralı dinlenmek isteyenlerin, tercih edebileceği gözde yerlerdendir. İşletmenin modern konseptini, güler yüzlü personeller tamamlar. Marmaris Cafeler Her yaştan ziyaretçisi bulunan kafe, yaz aylarında oldukça yoğundur.

Marmaris Kahve Diyarı
Marmaris Kahve Diyarı

Marmaris Hemşin Furun Cafe

Marmaris, Armutalan mahallesi, Adnan Menderes Caddesi, No:66/1 adresinde faaliyet gösterir. Paket servisi ve servis imkanı bulunan işletme, 05.30 ile 00.00 saatleri arasında faaliyet gösterir. Zengin menü çeşitliliği, yöresel tatlar, pasta, tatlı çeşitleri, soğuk ve sıcak içecek çeşitliliğine sahiptir. Sahile yürüme mesafesindedir. Sipariş pasta çeşitliliğinde, ismini duyurmuş işletmelerdendir. Her yaştan ziyaretçisi bulunur. Özellikle aile ortamında bir şeyler atıştırmak, sıcak soğuk içeceklerle, günün yorgunluğunu atmak isteyenlerin tercih edeceği yerlerdendir.

READ  Boncuk Koyu | Muğla
Marmaris Hemşin Furun Cafe
Marmaris Hemşin Furun Cafe

Marmaris Aquarium Kitchen Cafe Bar Marmaris, Tepe mahallesi, Barbaros caddesi, No:57 adresinde faaliyet gösterir. 08.00/02.00 saatleri arasında hizmet verir. Mutfak çeşitliliği;

 • İtalyan mutfağı.
 • Biftek restoran.
 • Kafe servisi.
 • Deniz mahsulleri.
 • Akdeniz mutfağı.
 • Türk mutfağı.
 • Vegan menü seçenekler.
 • Vejetaryen menü seçenekler.

  Marmaris Hemşin Furun Cafe
  Marmaris Hemşin Furun Cafe

İşleme yat limanına 300 metre mesafededir. Sıcak ve soğuk içecek çeşitliliği oldukça fazladır. Yılın her mevsimi yoğun ilgi gören mekanın, her yaştan ziyaretçiye uygun ortamı vardır.

Marmaris Kafeleri
Marmaris Kafeleri

Marmaris Ali Baba Cafe

Marmaris, Tepe mahallesi, Ulusal Egemenlik caddesi, No:10 adresinde faaliyet gösterir. Yöre halkı tarafından sıklıkla ziyaret edilen mekan, 08.00/00.00 saatleri arasında faaliyet gösterir. Aile ortamlarına uygun, hoşça vakit geçirilebilecek aile işletmesidir. Konumu

Marmaris Ali Baba Cafe
Marmaris Ali Baba Cafe

Sıcak ve soğuk içecek çeşitliliği, atıştırmalıklar, tavla ortamı, nargile salonu işletmenin verdiği hizmetler arasındadır. Kendine has kahve çeşitleri bulunur. İşletme personeli güler yüzlü ve kaliteli hizmet anlayışı ile sunum yapar. Sahile yürüme mesafesinde bulunan işletmenin, servis ve paket servis hizmeti bulunmaz.

Marmaris Ali Baba Cafe
Marmaris Ali Baba Cafe

Marmaris Nergis Cafe Bistro

Marmaris, Tepe Mahallesi 53. sokak üzerinde faaliyet gösteren kafe, Atatürk heykeline ve limana yakın konumdadır. Kafe 08.00/00.00 saatleri arasında faaliyet gösterir. Paket servisi, alkol sunumu hizmetleri vardır. Zengin soğuk ve sıcak içecek menüsü bulunur. Zengin kahvaltı çeşitliği, atıştırmalıklar, kendine has lezzetli pastaları ve tatlı çeşitleri ziyaretçileri tarafından beğenilir. Fiyatları makul düzeydedir. Her yaştan ziyaretçisi bulunur. Konumu

Marmaris Nergis Cafe Bistro
Marmaris Nergis Cafe Bistro

Marmaris Star Cafe

Marmaris, Siteler mahallesi, Cumhuriyet Bulvarı, Ankara sitesinde faaliyet gösterir. 07.30/00.00 saatleri arasında sunum yapan kafe, zengin ev yemekleri, sıcak ve soğuk içecek çeşitliliği ile tam bir aile ortamı sunar. Yöre halkı tarafından tercih edilen mekanlardandır.

Marmaris Star Cafe
Marmaris Star Cafe

Paket servisi bulunan kafenin, ızgara çeşitleri ve pizza çeşitleri ziyaretçileri tarafından en beğenilen lezzetleridir. Döner çeşitliliği, zengin kahvaltı verilen hizmetleri arasında bulunur. Kafede nargile ve alkol sunumu yapılır.

Marmaris Martı Cafe
Marmaris Martı Cafe

Marmaris Fredonia Coffee

Marmaris, Tepe mahallesi, Barbaros caddesi, No:1 adresinde, yat limanında bulunur. Bölgenin en beğenilen mekanları arasında yer alan kafe, 08.00/00.00 saat aralığında sunum yapar. Mekan içi ve dışarıya servis imkanı vardır. Kapalı ve açık alanı bulunan kafenin, deniz manzaralı bir de terası bulunur. Zengin mutfak çeşitliliği, sıcak soğuk çeşitliliği ile hizmet verir. Yaz aylarında müşterilerinin serinlemesi için, açık alan soğutma sistemi vardır. Fiyatları üst seviyede olsa da, ortamının güzelliği, güler yüzlü personeli ile yoğun ilgi görülür. Özellikle yaz aylarında oldukça yoğundur.

Marmaris Fredonia Coffee
Marmaris Fredonia Coffee

Marmaris Panaroma Manzara Kafe

Marmaris, Tepe mahallesinde bulunan kafe, yat limanına 200 metre mesafededir. Zengin kahvaltı, öğle ve akşam yemeklerinde yöresel lezzetler, sıcak soğuk sunumları ile tercih edilen yerlerden. Kaleye yakın konumdaki kafe, müthiş manzaraya sahip. Kafenin teras bölümü ziyaretçilerin sıcak, soğuk içeceklerini yudumlamak için sıklıkla tercih edilen mekanıdır. Personelinin güler yüzü, kafenin müşteri sürekliliğini artırır. Kafenin her yaştan ziyaretçisi vardır.

Marmaris Panaroma Manzara Kafe
Marmaris Panaroma Manzara Kafe

Marmaris Halis Cafe : Marmaris Cafeler

Marmaris, Kemeraltı mahallesi, Atatürk caddesi, 64. sokak No:1 adresinde bulunan kafe, 07.00/00.00 saatleri arasında faaliyet gösterir. Mekanda servis, paket servis hizmetleri vardır.

Marmaris Halis Cafe
Marmaris Halis Cafe

Taze meyve suları, ızgara çeşitleri, taze sıkım içecekler, sıcak soğuk içecek çeşitliliği, atıştırmalıklar işletmenin sunumları arasındadır. İşletmenin kendine has kahvesi ve çay lezzeti tercih edilen sunumları arasında yer alır. Personelinin güler yüzlü ve modern hizmet anlayışı, kafenin müşteri potansiyelini artırır. Her yaşta ziyaretçisi bulunan kafe, her mevsim kendine has müşterileri ile dolar.

Marmaris Cafeler Sokağı
Marmaris Cafeler Sokağı

Marmaris Yağmur & Ege Cafe

Marmaris, İnönü caddesi üzerinde, No:37 adresinde faaliyet gösterir. Servis ve paket servis hizmeti vardır. Sıcak aile ortamında hizmet veren kafe, sahile yürüme mesafesindedir. Ev yapımı ürünlerin yer aldığı zengin kahvaltı çeşitliliği, taze sıkma içecekler, sıcak ve soğuk içecek çeşitliliği kafeye olan ilgiyi artırmıştır. Her yaştan ziyaretçisi bulunan kafenin, kendine has müşteri potansiyeli bulunur.

Marmaris Yağmur & Ege Cafe
Marmaris Yağmur & Ege Cafe

Özellikle ev yapımı reçelleri, kahve çeşitleri tercih edilen lezzetleri arasındadır. Kafenin bulunduğu konum, sakin ve yoğunluğun az olduğu bölgedir. Daha çok ailesi ile huzurlu ve sakin bir ortamı tercih edenlerin uğrak yerlerindendir. Kafe 07.00/00.00 saatleri arasında faaliyet gösterir.

Marmaris’te Keşfedilecek Yerler

READ  Marmaris Kaleiçi | Muğla


Benzer Görülmesi Gereken Yerler

Turunç Koyu – Plajı

Gezicini

Turgut Şelalesi Marmaris | Muğla’da Doğal Bir Şelale

Gezicini

Saklı Göl Muğla | Yerli ve Yabancı Turistlerin Uğrak Yeri

Hakan Karaduman

Nimara Mağarası

Hakan Karaduman

Muğla Şelaleleri ve Doğal Güzellikleri

Gezicini

Muğla Marmaris Akkum koyu

Gezicini

Marmaris Tarihi Yerleri

Gezicini

Marmaris Marina – Liman | Doğu Akdenizin Turkuaz İncisi

Gezicini

Marmaris Kapalı Çarşı’da Seyahat

Hakan Karaduman

1 Yorum

zafer 7 Mart 2022 at 10:55

Ünlülerin ve turistlerin yazın En uğrak en çok Tercih edilen tatil Yerlerinden biridir Koyları plajları Yazın kalabalık ortamlarıyla huzur bulabileceğiniz Marmaris bölgesi gece hayatı barları discoları ve gezilecek yerleri ile mükemmel bir yerdir.

Cevapla

Yorum Yaz