Image default
Selçuklu

Kulesite Avm (Alışveriş Mağazaları) Konya

Kulesite Avm Konya ilinde hizmet veren, 2004 yılından beri hizmetine devam eden bir alış veriş merkezidir. Selçuklu ‘da İçinde birbirinden farklı mağazalar bulunan, eğlenceli zamanlar geçirmek için ziyaretçiler tarafından tercih edilen alışveriş merkezinde, sinema ve eğlence salonu da bulunuyor. Merkezi konumu, müşteri profilini ve miktarını artırırken, verdikleri hizmetler tüm kesimlere hitap etmektedir.

Kulesite Avm
Kulesite Avm

Kulesite Avm Hizmetleri ve Mağazaları

Kulesite avm içerisinde, birbirinden özel mağazalar ve işletmeler yer alıyor. Bu mağazalardan misafirler diledikleri alışverişleri yapabiliyor ve günlerini keyifle geçirebiliyor.

Avm içerisinde bulunan mağaza tipleri arasında;

  • Sinemalar,
  • Eğlence merkezleri,
  • Restoranlar,
  • Hipermarket,
  • Giyim ve eşya mağazaları bulunuyor.

Yılda 12 milyon civarı misafirini konuk eden alışveriş merkezi, Konyanın en ilgi çekici ve en çok tercih edilen noktasında yer alıyor. %100 dükkan doluluğuyla hizmet veren merkez, 7 bin metrekare eğlence alanına sahip.

Kulesite Avm Eğlence Bölümleri ve Hizmetleri
Kulesite Avm Eğlence Bölümleri ve Hizmetleri

Eğlence Bölümleri ve Hizmetleri

1500 koltuk kapasitesine sahip olan sinema salonu, 9 farklı salondan oluşuyor. Böylece tüm misafirlerin rahatça sinema keyfi yapmasına yardımcı oluyor. Sistem içerisinde yer alan eğlence merkezi hem çocuklar hem yetişkinler için uğrak noktalardan biri. Zaman geçirmenin ve eğlenceli oyuncaklara binmenin, günlük stresi azalttığı ve aile bağlarını güçlendirdiği de biliniyor.

Kulesite AVM Alışveriş ve Restoranlar
Kulesite AVM Alışveriş ve Restoranlar

Alışveriş ve Restoranlar

14 bin metre kare kapalı alan içerisinde kurulmuş olan hipermarkete sahip olan Kulesite içerisinde, tüm ihtiyaçlarınızı gidermeye yönelik özel alanlar bulunuyor. Alışverişinizi yapabilir, evinize gerekli olan erzakları satın alabilirsiniz. Toplamda 1700 araç kapasitesine sahip olan otoparkıyla ilgi çekici duruma gelen Kulesite, eğlence mekanlarının yanı sıra restoranlar da içermektedir. Restoranlarda karnınızı doyurabilir, eğlenceli ve keyifli akşam yemeklerinde buluşabilirsiniz.

READ  Konya'nın Tarihi Yerleri
Kulesite AVM Dünyaca Ünlü Markalar Mağazaları
Kulesite AVM Dünyaca Ünlü Markalar Mağazaları

Dünyaca Ünlü Markalar

Dünyaca ünlü markalar arasında en çok tercih edilen 130 mağazayla iş birliği yapan Kulesite, restoran ve kafeleri, sinema ve eğlence merkezleri, ferah ve aydınlık dizaynı, temiz ve bakımlı yüzeyleriyle, tüm misafirlerine hizmet vermeye devam ediyor. Ayrıca Alışveriş Mağazaları içerisinde düzenlenen geleneksel şölenler, kutlamalar ve organizasyonlar da bulunuyor. Hem çocukların hem gençlerin hem de yetişkinlerin eğlenceli zaman geçirebilmesi için geliştirilmiş alışveriş merkezi sisteminde, uygun fırsatlar ve mağaza indirimleri de oluyor. Selçuklu ilçesindeki Ecdat Parkınıda ziyaret etmeyi unutmayın..

Kulesite Avm Eğlence Bölümleri ve Hizmetleri
Kulesite Avm Eğlence Bölümleri ve Hizmetleri

Kulesite Avm Konya Hizmet Yelpazesinin Genişliği

Selçuklu ‘da bulunan AVM’de Hazır giyimden ev tekstili ve elektroniğe, kültür sanat eğlenceden, güzellik bakım ve aksesuarlara, yiyecek içecekten, telekomünikasyona kadar geniş hizmet ağında, tüm misafirlerinin en eğlenceli hafta sonu aktivitesini gerçekleştirmesini sağlıyor. Özellikle günümüzde, bankacılık ve finansal işlemler için gerekli ATM’ler Kulesite içerisinde de yer alıyor. Kulesite Avm Konya çevresinde Selçuklu’ya gelirseniz Olimpiyat Parkı‘nada gidebilirsiniz..

Konya Kulesite Alışveriş Merkezi
Konya Kulesite Alışveriş Merkezi

Dilediğiniz bankanın ATM’si üzerinden rahatça para çekebilmeniz, yatırabilmeniz sağlanıyor. Güvenlik kameralarıyla düzenli olarak izlenen sistemde hem açık hem kapalı otopark bulunuyor. Kule Caddesi üzerinde bulunan işletme, ismini de buradan alıyor. Hem merkezi konumu hem de misafirler tarafından çok sık ziyaret edilmesi, insanların uğrak noktalarından biri haline getirmiştir.

 

Benzer Görülmesi Gereken Yerler

Zazadin Hanı Kervansarayı : Yapımcıların Uğrak Noktası

Gezicini

Zaman Müzesi Konya : Zamana Yolculuk

Gezicini

Zafer Meydanı : Konya’da Bir Meydan

Gezicini

Türk Yıldızları Parkı : Konya’nın Görülmeye Değer Parkı

Gezicini

Sille Köyü – Konya’nın En Ünlü Köyü

Gezicini

Sille Baraj Parkı Nerede Nasıl Gidilir ?

Gezicini

Selçuklu Gezilecek Yerler

Gezicini

Saray Bosna Parkı

Gezicini

Kyoto Japon Parkı Nerede? Nasıl Gidilir ?

Gezicini

Yorum Yaz