Image default
Foça

Gencelli Sahili | İzmir Foça

İzmir Foça Gencelli Sahili

İzmir, ülkemizin en turistik şehirleri arasındadır ve burada birbirinden güzel mekanlar bulunmaktadır. Plajları ve beachleri ile de ilgi gören bir yer olan bu şehirde mutlaka görülmesi gereken yerlerde vardır. Foça bu yerler arasında ilk sırada gelmektedir ve tatil beldeleri ile harika alanlara sahiptir. Ayrıca farklı etkinlik ve aktivitelerde düzenlenen bu ilçede yaz tatili yapmak oldukça eğlencelidir.

Gencelli Sahili
Gencelli Sahili

Tatil yapmanın yanı sıra burada gezi yapmakta huzur vermektedir. Burada gezip, göreceğiniz en güzel yerler arasında ise Gencelli sahili geliyor. Son derece muazzam bir manzaraya sahip bu sakin yerde ayrıca konaklama imkânı da vardır.

İzmir Gencelli Sahili

yenif foca
İzmir Foça Gencelli Sahili

Ülkenin en turistik yerlerine sahip olan ilimiz İzmir, gezilecek yerleri ile harika bir bölgedir. Burada özellikle ziyaret edilen yerler arasında ise Foça bulunmaktadır. Foça İzmir ilinin en güzel yerlerine sahip, muhteşem bir yerdir. Tatilcilerin özel olarak geldiği bu yerde gezilecek muazzam yerler bulunmaktadır. Gencelli sahili hem gezmek hem de denize girmek için ideal bir bölgedir. Ayrıca oldukça sakin bir ortamı olan bu sahil, konaklama açısından da uygun bir yerdir. Kumsal bir alanı bulunmayan bu sahilde şezlonglarda ve diğer tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacağınız işletmelerde vardır. Güzel bir tatil için son derece muhteşem bir  yer olan Gencelli sahili günübirlik tatil için de uygundur.

Foça İzmir Gencelli Sahili

İzmir Foça Gencelli Sahili
Gencelli Sahili

Yeni Foça İzmir’in en çok ziyaret edilen bölgeleri arasındadır. Plajı  da olan bu ilçede tatil yapmak ise oldukça keyiflidir. Bununla birlikte burada gezilecek harika yerlerde bulunmaktadır. İzmir Foça bölgesinde yer alan gezilecek en güzel yer ise Gencelli sahilidir. Muhteşem bir manzaraya sahip bu sahilde açık işletmelerde bulunmaktadır. Denize girmek için güzel ve kusursuz olan bu bölgeye yakın alanlarda otellerde mevcuttur. Bununla birlikte lüks otelleri de olan bu yerde  konaklamak oldukça kolaydır. Tüm imkânlara sahip bu bölgeye ulaşım ise Foça’dan sağlanmaktadır.

READ  Foça Kafeleri : Foça'daki En İyi Cafeler

Gencelli Sahili Hizmetleri

İzmir Foça Gencelli Sahili
İzmir Foça Gencelli Sahili

İzmir denilince akla gelen ilk yerlerden olan Foça, tatil için mükemmel bir yerdir. Her yönden güzel bir yer olan Gencelli sahilinde işletmelerde bulunmaktadır. Yeni Foça Otel En güzel tatil yerlerine sahip bu ilçede plaj ve sahillerde vardır. Gencelli bu  bölgede gelinen en muazzam sahillerden biridir. Doğal güzellikleri ve daha bir çok yönüyle ilgi gören bu sahilde tatil yapmak oldukça güzeldir . Tatil ve gezi için harika bir yer olan Gencelli sahilinde ayrıca günü birlik olarak vakit geçirmenizde mümkündür.Benzer Görülmesi Gereken Yerler

YeniFoça Windsurf Yelken Spor Kulübü

Sinem

Yenifoça Burunucu Plajı

Sinem

Yeni Foça Plajları

Sinem

Yeni Foça Otel

Sinem

Yeni Foça Gezilecek Yerler

Hakan Karaduman

Voodoo Beach Club Foça

Sinem

Sazlıca Plajı – Foça’nın En iyi Plajlarından

Sinem

Retro Beach Club Yenifoça

Sinem

Q Beach Club Foça

Hakan Karaduman

Yorum Yaz