Image default
Antalya

Antalya Cafeleri : Antalya’daki Keşfedilecek Cafeler

Antalya Cafeleri : Antalya’daki Keşfedilecek Cafeler

Antalya Cafeleri : Antalya’daki Keşfedilecek Cafeler
Antalya Cafeleri : Antalya’daki Keşfedilecek Cafeler

Havaların ısınmasıyla birlikte herkes kendini Akdeniz bölgesine attı. Akdeniz bölgesinin gözdesi olan Antalya’da gezip dolaşacaksak illa ki yorulup dinlenecek bir durak arayacağız. Bu sebeple size yardımcı olmak için birkaç kafeyi tanıtacağım. Gezeceği yer hakkında bilgi edinmek herkesin hakkıdır. Bu sayede daha kaliteli bir tatil geçirmeniz mümkün olur. Antalya Cafeleri Ayrıca hali hazırda Antalya’da yaşayanlar için de çok faydalı bir içerik olacağına eminim. Antalya’daki en iyi kafeler listesine başlayabiliriz.

Antalya’daki En İyi Kafeler
Antalya’daki En İyi Kafeler

Mia Dolce Vita

Eğer Antalya canınız tatlı çektiyse ve daha önce tatmadığınız çok farklı lezzetleri tatmak istiyorsanız doğru adres Mia Dolce Vita olmalı. Antalya Cafeleri arasında Bu işletme gerçekten çok tatlı bir görünüşe sahip, bu yüzden içinizi adeta cıvıl cıvıl ediyor. Müşteriler tarafından lezzet konusunda ve hizmet konusunda gerçekten çok beğenilmiş ve takdir görmüş bir işletmedir. Konumu

Mia Dolce Vita
Mia Dolce Vita

Fiyat olarak ise gerçekten uyguna çok güzel tatlılar mevcut. Yaptıkları Waffle tatlısı gerçekten muazzam oluyor. Birçok müşteri bu tatlı için Mia Dolce Vita’yı tercih ediyorlar. Tatlının yanında da bir kahveciden aşağı yanı kalmayan lezzette kahveleri bulunuyor.

Mia Dolce Vita Ulaşım ve iletişim

Mia Dolce Vita adlı işletme Andfili Mahallesinde, Cumhuriyet Meydanında bulunuyor. Ulaşabileceğiniz ve rezervasyon yaptırabileceğiniz telefon numarası ise 0532 516 59 66’dır. Konum

READ  Alanya Plajları ve Koyları
Mia Dolce Vita Antalya
Mia Dolce Vita Antalya

Filab Coffee

Antalya’da eğer arkadaşlarınızla kahve içip saatlerce muhabbet edecek bir yer arıyorsanız, kesinlikle gelmeniz gerekiyor. Filab Coffee tüm müşterilerinden lezzet ve hizmet konusunda tam puan alabilmiş bir işletmedir. Ayrıca çoğu kahveci gibi self servis değil, masaya servis vardır. Gerçekten kahve içerken ambiyansı ile size huzur veren bir mekân. Daha önce denemediğiniz birçok kahveyi de burada deneyimleyebilirsiniz. Ayrıca kahvelerinin yanında da muhteşem tatlı seçenekleri vardır. Konumu

Filab Coffee Antalya
Filab Coffee Antalya

Filab Coffee Ulaşım ve İletişim

Filab Coffee Antalya’da, Kaleiçi mevkiinde, Fener Mahallesinde ve 1966 sokakta bulunuyor. Ulaşabileceğiniz ve rezervasyon yaptırabileceğiniz telefon numarası 0242 323 93 67’dir. Ayrıca sabah 10’dan akşam 11’e kadar sizlere hizmet vermektedir. Konumu

Filab Coffee
Filab Coffee

Kaş Türk Kahvecisi

Eğer Antalya’da kaş bölgesindeyseniz ve canınız kahve çektiyse doğru adres Kaş Türk Kahvecisidir. Gerçekten kahveleri çok lezzetli ve çalışanlar çok güler yüzlü, sürekli bir ihtiyacınız var mı? Diye soruyorlar. İster açık hava da isterseniz kapalı alanda oturma seçenekleri bulunuyor. Konumu

Kaş Türk Kahvecisi
Kaş Türk Kahvecisi

Engelli dostu olan işletmede tekerlekli sandalye ile engelsiz erişim mevcut. Müşteri yorumlarına göre kahvesi kadar tatlıları da çok meşhur. Hatta bazı müşteriler kahvesi için değil tatlısı için bu mekâna gidiyorlar. Fiyat olarak da herkes çok memnun, çok uygun, değil fakat kalitesi kadar uygun fiyatlar sizi memnun ediyor.

Kaş Türk Kahvecisi Antalya
Kaş Türk Kahvecisi Antalya

Kaş Türk Kahvecisi Ulaşım ve İletişim

Kaş Türk Kahvecisi, Antalya, Kaş’ta bulunan Öztürk Sokak’ta bulunuyor. Ulaşabileceğiniz ve rezervasyon yaptırabileceğiniz telefon numarası ise, 0541 313 25 50’dir. Ayrıca sabah saat 8.30’dan sonra sizlere hizmet vermektedir.

Antalya Kemer Kafeleri
Antalya Kemer Kafeleri

Justacandy

Antalya’da eğer Kaleiçi’ne yakınsanız ve canınız tatlı çektiyse buraya gelmeli ve bu değişik tatlardan denemelisiniz. Taş ev konseptli, çok tatlı bir mekânda bulunan Justcandy size tatlı yerken aynı zamanda huzur veriyor. Çeşit çeşit bir sürü şekerlemeler sizi bir çizgi filme düşmüş gibi hissettiriyor. Konumu

READ  Antalya Kaleiçi
Justacandy
Justacandy

Müşteriler tarafından verilen puana göre lezzet ve hizmet konusunda çok iyi oldukları su götürmez bir gerçek. Fiyat aralığı 41 lira ile 342 lira arasında değişiyor. Bu işletme de engelli dostu yani tekerlekli sandalye ile engelsiz erişim bulunuyor. Sandalyeleri ve kahve bardakları bile kendilerine has olan bu işletmede büyülenmemek elde değil. Çalışanlar gerçekten çok ilgili ve güler yüzlüdür.

Justacandy Sweet Factory
Justacandy Sweet Factory

Justacandy Ulaşım ve İletişim

Kaleiçi’nin dibinde bulunan bu işletmeyi kaleyi gezdikten sonra bir uğrayıp bu tatları deneyimleyebilirsiniz. Ulaşabileceğiniz ve rezervasyon yaptırabileceğiniz telefon numarası ise 0533 295 58 90’dır. Çalışma saatleri ise sabah 10’dan Akşam 12’ye kadar devam eder.

Cafe Dreams

Antalya’da eğer Side bölgesindeyseniz ve gerçekten güzel bir restoran arıyorsanız, Cafe Dreams sizin mekanınızdır. İsmi gibi büyülü bir mekân olan Cafe Dreams’ın ambiyansı çok başka sizi çok lüks hissettirecek ve memnun edecek tarzda. Konum

Cafe Dreams
Cafe Dreams

Hizmet ve lezzet konusunda müşterilerinden tam notu almayı başarabilmiş olan Cafe Dreams, ayrıca menüsünde vejetaryen dostu, vegan seçenekleri ile de farklı tarzda müşterilerine uygun seçenekleri sunabiliyor.

Kahvaltı, öğlen yemeği ve akşam yemeği olarak üç öğünde de hizmet veriyor. Side Anfi Tiyatro’ya çok yakın olduğu için Tiyatroyu gezdikten sonra muhtemelen acıkıp kendinizi bu mekâna atacaksınız. Fiyat olarak da etraftaki birçok mekândan daha uygun fiyatlara sahiptir.

Cafe Dreams Antalya
Cafe Dreams Antalya

Cafe Dreams Ulaşım ve İletişim

Cafe Dreams, Side Anfi Tiyatro’nun hemen yanında bulunuyor. Ulaşabileceğiniz ve rezervasyon yaptırabileceğiniz bir telefon numarası bulunmuyor. Çalışma saatleri ise sabah 9’dan gece 2’ye kadardır.

Antalya Cafeleri
Antalya Cafeleri

Castle Roof

Antalya, Kaleiçi’ndeki güzel restoran kafelerden birisidir. Diğer kafeler ve restoranlara oranla ambiyans olarak da çok beğenilen bir mekandır. Aynı zamanda lezzet ve hizmet olarak da çok beğenilen bir yerdir. Menülerinde vejetaryen dostu, vegan seçenekleri de bolca mevcuttur. Ayrıca önem verenler için helal damgalı bir işletmedir. Konum

READ  Konyaaltı Plajı : Antalya'nın En Güzel ve Turistik Plajlarından
Castle Roof Antalya
Castle Roof Antalya

Glüten hassasiyeti olanlar için glütensiz yiyeceklerde bulunuyor. Kısacası menüleri oldukça geniş herkese hitap edebilen türdedir. Sabah kahvaltısı, öğlen yemeği ve akşam yemeği olarak üç öğünde de hizmet verebilir.

Castle Roof manzarası gerçekten çok iyi bir işletmedir. Ek olarak müşteri yorumlarına göre şarapları çok güzeldir. Fiyat olarak ise ortalamanı biraz üstünde fakat deniz manzaralı masalar olduğu için bu fiyatlar sizi çok fazla etkilemiyor.

Castle Roof
Castle Roof

Castle Roof Ulaşım ve İletişim

Castle Roof, Antalya Kaleiçi’nde bulunur. Tam adres verecek olursak eğer, Kılıçaslan Mahallesi, Hıdırlık Sokak, No. 48’de bulunur. Ulaşabileceğiniz ve rezervasyon yaptırabileceğiniz telefon numarası ise, 0242 248 65 94’tür. Ayrıca saat sabah 9’dan akşam 11.30’a kadar sizlere hizmet verir.

The Sudd Coffee

Antalya’da kahve içebilecek bir mekân arıyorsanız The Sudd Coffee size istediğinizi verebilecek bir mekandır. Yemek ve hizmet konusunda müşterilerden tam puan almış bir işletmedir. Şu korona zamanlarında gerçekten sağlığa, maskeye önem veren bir işletmecisi vardır.

The Sudd Coffee Antalya
The Sudd Coffee Antalya

Bu işletmede sadece kahve olarak değil aynı zamanda kahvaltı gibi birçok farklı seçenek de bulunuyor. Tam ailenizle birlikte gelip, vakit geçirebileceğiniz seviyeli bir yer. Ayrıca ücretsiz wifi hizmeti de mevcut. Ambiyans olarak da dükkânın dekorları gerçekten çok hoş insanın saatlerce oturası geliyor.

The Sudd Coffee
The Sudd Coffee

The Sudd Coffee Ulaşım ve İletişim

The Sudd Coffee, Antalya’da Şirinyalı Mahallesinde, Eski Lara Caddesinde bulunuyor. Ulaşabileceğiniz ve rezervasyon yaptırabileceğiniz telefon numarası ise 0242 323 03 06’dır. Çalışma saatleri ise sabah 8’den akşam 12’ye kadar devam etmektedir. Konumu

Coffeetopia

Antalya’da Muratpaşa bölgesinde kahve veya çay içeceğiniz bir mekân arıyorsanız. Doğru adres Coffeetopia’dır. Müşterilerden hizmet ve lezzet konusunda tam puan almayı başarabilmiş bir işletmedir. Özellikle menülerinde Avustralya’nın lezzetlerinden bulabilirsiniz. Çalışanları da özenle seçilmiş güler yüzlü insanlardır. Antalya’daki en iyi kafeler arasına rahatça giriyor.

Coffeetopia Antalya
Coffeetopia Antalya

Coffeetopia Ulaşım ve İletişim

Coffeetopia Antalya’da Muratpaşa bölgesinde bulunur. Tam adres verecek olursak, Şirinyalı Mahallesi, İsmet Gökşen Caddesi, Çakırbey iş merkezinde bulunur. Ulaşabileceğiniz ve rezervasyon yaptırabileceğiniz telefon numarası ise 0242 503 27 77’dir. Konum

Coffeetopia
Coffeetopia

 

Antalya Keşfedilecek İlçeleri

Şelaleler

Benzer Görülmesi Gereken Yerler

Tünektepe Teleferik Tesisleri – Antalya

Gezicini

Tekirova Plajı | Maviliği ve Kendine Has Renkleri İle Harika Plaj

Gezicini

T.C. Muratpaşa Belediyesi Falez Parkı 3

Gezicini

Side Gezilecek Yerler

Gezicini

Serik Gezilecek Yerler | Serik’da Görülecek Önemli Bölgeler

Gezicini

Olimpos Gezilecek Yerler : Antalya’nın Doğa Harikası

Gezicini

Muratpaşa Gezilecek Yerler | En Güzel Yerlerin Listesi !

Gezicini

Manavgat Gezilecek Yerler

Gezicini

Lara Plajı : Antalya’nın En Gözde Mavi Bayrağa Sahip Plajı

Gezicini

Yorum Yaz