Image default
Antalya

Lara Plajı : Antalya’nın En Gözde Mavi Bayrağa Sahip Plajı

Lara Plajı

Ülkenin ve dünyanın en önemli turizm bölgelerinden biri olan Antalya’da tatilin ve dinlenmenin keyfi bir başkadır. Tüm yılın yorgunluğun üzerinizden atmak için Antalya’da tatilinizi geçireceğiniz birçok sayıda plaj yer almaktadır. Lara plajı da bu plajlar arasında en iyi olanlarından olmakla beraber harika kumsalı olan güzel manzaralı bir plajdır.

Lara Plajı
Lara Plajı

Antalya’nın mükemmel olanlarından biri olan Lara plajı, şehirde tatil için tercih edebileceğiniz en iyi bölgelerdendir. Kumsalı ve güneşi ile huzurlu bir tatil yapabileceğiniz Lara plajının suyu oldukça berrak ve temizdir. Eğer sakin bor bölgede tatil yapmak istiyorsanız, Lara plajı sizin için iyi bir seçim olacaktır. Burada huzurlu ve keyifli bir tatil geçirebilir, sevdiklerinizle beraber dinlenmenin keyfini çıkarabilirsiniz.

Lara Sahili
Lara Sahili

Antalya ilinin güzel plajları arasında olan, eğlence açısından da güzel ve harika bir yerdir. Plajda sporlar ile ilgilenebileceğiniz ve farklı etkinliklere katılabileceğiniz alanlar bulunmaktadır. Bununla birlikte plaj çevresinde sabahlara kadar eğlenebileceğiniz mekanlar, gece kulüpleri ve diskolarda vardır.

Lara Plajı Antalya
Antalya

Lara Plajı Özellikleri

Antalya ilinin eşsiz doğa güzelliklerine sahip Lara plajı, çok geniş ve uzun bir plajdır. Tatil yapmanın son derece huzurlu ve sakin olduğu bu bölgeyi çok sevecek, buraya hayran kalacaksınız. Lara plajı Antalya ilinin en güzel plajlarından olması ile birlikte aynı zamanda çok lüks bir bölgede bulunmaktadır.

Antalya’da bulunan harika plajlardan biri olan Lara plajında geçireceğiniz her saati ve günü çok seveceksiniz. Sakin ve huzurlu olan bu bölgede yaz tatilinizin keyfini son derece güzel bir şekilde yaşayabilir, buranın temiz ve berrak suyunda dilediğiniz kadar yüzebilirsiniz.

Bölgenin en iyi plajlarından olan Lara plajındaki huzurlu ve sakin ortamda deniz keyfini yaşadıktan sonra plajın yakınlarında bulunan yemyeşil ormanda piknik ve mangal yapabilirsiniz. Ormanda, belediye tarafından yerleştirilmiş olan mangal şömineleri bulunmaktadır. Burada mangalınızı yaptıktan sonra bölgedeki masalarda yemeğinizi yiyebilirsiniz.

READ  Antalya'nın Gezilecek Mağaraları
Lara Plajı Kundu
Lara Plajı Kundu

Antalya Lara Plajı

Antalya’nın harika doğal güzelliğine sahip, temiz suyu ile tatil sevenlerin ideal bölgesi olan mükemmel bir yerdir. Temiz ve berrak suyu olan Antalya Lara plajı, kalabalık olmayan çok sakin bir bölgedir. Eğer sakin ve temiz bir bölgede tatilin ve denizin keyfini yaşamak istiyorsanız, çok iyi bir tercih olacaktır.

Antalya Lara Plajı

Çokta soğuk olmayan bir suya sahip Lara plajının kumsalı çakılsız ve çok temizdir. Antalya’nın eşsiz güzelliğine sahip Lara plajına ulaşım sağlamak için ise otogarda bulunan Muratpaşa minibüslerine binebilirsiniz.

Şehir merkezine yaklaşık 15 km uzaklıkta olan Lara plajına havalimanından kalkan otobüs ve servisler ile de ulaşım sağlamanız mümkündür. Bununla birlikte özel aracınız ile gelmek için eski Lara caddesini kullanabilirsiniz. Bölgeye vardıktan hemen sonra çevredeki otoparklara aracınızı park ederek, plaj etrafında bulunan otellerden birine yerleşebilirsiniz.

Lara Plajı
Plaj

Buraya Yakın Gezilebilecek Yerler

Benzer Görülmesi Gereken Yerler

Tünektepe Teleferik Tesisleri – Antalya

Gezicini

Tekirova Plajı | Maviliği ve Kendine Has Renkleri İle Harika Plaj

Gezicini

T.C. Muratpaşa Belediyesi Falez Parkı 3

Gezicini

Side Gezilecek Yerler

Gezicini

Serik Gezilecek Yerler | Serik’da Görülecek Önemli Bölgeler

Gezicini

Olimpos Gezilecek Yerler : Antalya’nın Doğa Harikası

Gezicini

Muratpaşa Gezilecek Yerler | En Güzel Yerlerin Listesi !

Gezicini

Manavgat Gezilecek Yerler

Gezicini

Lara Gezilecek Yerler | Muhteşem Yerlerin Listesi !

Gezicini

1 Yorum

Aysegul Dogan 31 Ağustos 2019 at 00:40

Denizi ve kumsalı harika bu plajın muhteşem ötesi diyebilirim kesinlikle tavsiye ederim kenerından denize atlamak ayrı bir güzel oluyor 🙂

Cevapla

Yorum Yaz