Image default
Antalya Kaş

Akçagerme Plajı

Antalya, Kaş ilçesinin en güzel manzarasına ve temiz suyuna sahip Akçagerme plajı, tatil için son derece iyi bir tercihtir. Yaz aylarında yerli ve yabancı ziyaretçilerin doluştuğu bu plajda çeşitli etkinlikler ve su sporları da yapılıyor. Tatilinizin her gününü ayrı bir zevkle yaşayacağınız Akçagerme plajı, sevdiklerinizle kaliteli zaman geçireceğiniz harika bir plajdır.

"<yoastmark

 

Antalya ilinin en popüler ve müthiş plajları arasında olan Akçagerme koyu, turistik bir yer olmakla beraber muazzam bir tatil bölgesidir. Çevresinde bulunan gezilecek yerleri ve gece hayatıyla da bölgede tatil yapanlara keyif katan Akçagerme’de çok eğleneceksiniz.

Akçagerme Plajı Kamp
Akçagerme Plajı Kamp

Akçagerme Kamp

Plajın etrafında kahvaltı ve akşam yemeği için kurulmuş lüks restoranlar vardır. Et-balık ve diğer tür yemeklerin sunulduğu bu mekanlarda birbirinden lezzetli yemeklerden yiyebilir, aynı zamanda denizi seyredebilirsiniz.

"<yoastmark

 

Kaş ilçesinin plajlarından olan Akçagerme  koyu, şehir merkezine yaklaşık 3 km uzaklıktadır ve ulaşım çok kolaydır. Antalya’nın muhteşem manzaralı plajları içerisinde en iyilerden olan Akçagerme denizi işletmesi ise Kaş Anadolu otelcilik ve turizm lisesi tarafından yapılıyor. Plajda hizmet sunan kişiler bu lisenin stajyerleridir ve burada çalışmaktadırlar.

"<yoastmark

Akçagerme Plajı Hakkında

Antalya’nın güzel plajları arasında olan Akçagerme sahilinde, güneşi ve berrak suyu ile iyi bir tatil bölgesidir. Kumsalı çakıllı olan bu plajın suyu sığ olduğundan dolayı çocuklu ailelerin rahatlıkla yüzebileceği bir bölgedir. Uygun ve rahat bir tatil bölgesi olan Antalya Akçagerme plajı, yaklaşık 200 metre uzunluğundadır.

 

"<yoastmark

Antalya Akçagerme denizinde hizmet sunan çalışanlar ziyaretçileri her daim memnun etmekte ve onlarla ilgilenmektedir. Bununla birlikte plaj bölgesinde bulunan tesis oldukça modern bir tasarıma sahiptir ve burada istediğiniz tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Tesiste satılan eşya vs yiyecekler oldukça uygun fiyatlı ve bütçeye uygundur.

READ  Güver Uçurumu Kanyonu | Antalya'ya Gidenlerin Uğraması Gereken Rota

"<yoastmark

 

Şehrin en gözde plajlarından biri olan Kaş Akçagerme koyu, mavi bayrağa sahip bir halk plajı olması özelliğiyle buraya olan ilgi her geçen gün artmaktadır. Berrak ve serin su özelliğiyle de burada denize girmek oldukça büyük bir keyifdir. Plajın kumunun yer yer olmasından dolayı ise buraya Altın plaj da denilmektedir.

"<yoastmark

Akçagerme Plajı Antalya

Antalya ilinde yer alan Akçagerme , yerli ziyaretçilerin geldiği bir plaj olması ile birlikte turistlerin de ilgisini çekmektedir. Sahilinin ve denizinin temizliği ile 2010 yılında mavi bayrağa sahip olmuş bu plajda sevdiklerinizle tatil yapmak size huzur verecektir. Kumsalında güneşlenerek, berrak suyunda denize girmek tatilin keyfini üst seviyede yaşamanızı sağlayacak.

"<yoastmark

 

Antalya’nın Kaş ilçesinin harika plajı Akçagerme gezilecek yerler etrafında konaklayabileceğiniz lüks oteller ve uygun fiyatlı pansiyonlar bulunmaktadır. Her açıdan rahat bir tatil yapabileceğiniz Akçagerme plajında çeşitli spor etkinliklerine de katılabilirsiniz. Bu plajda spor yapmanız ve eğlenmeniz için Voleybol sahası, tenis sahası, basketbol sahası, havuz ve su kaydırakları ve amfi tiyatro etkinlikleri vardır.

Akçagerme Plajı Çevresinde Gezilecek Yerler

Benzer Görülmesi Gereken Yerler

Tünektepe Teleferik Tesisleri – Antalya

Gezicini

Tekirova Plajı | Maviliği ve Kendine Has Renkleri İle Harika Plaj

Gezicini

T.C. Muratpaşa Belediyesi Falez Parkı 3

Gezicini

Side Gezilecek Yerler

Gezicini

Serik Gezilecek Yerler | Serik’da Görülecek Önemli Bölgeler

Gezicini

Olimpos Gezilecek Yerler : Antalya’nın Doğa Harikası

Gezicini

Muratpaşa Gezilecek Yerler | En Güzel Yerlerin Listesi !

Gezicini

Manavgat Gezilecek Yerler

Gezicini

Lara Plajı : Antalya’nın En Gözde Mavi Bayrağa Sahip Plajı

Gezicini

Yorum Yaz