Image default
Antalya Konyaaltı

Konyaaltı Plajı

Konyaaltı Plajı

Antalya’da tatil yapabileceğiniz oldukça güzel yerler, koylar ve altın sarısı kumu ile muazzam plajlar bulunmaktadır. Antalya ilinin en güzel ve turistik plajlarından olan Konyaaltı plajı bölgesinde keyifli bir tatil yapabilir, temiz ve berrak suyunda doyasıya yüzebilirsiniz. Ülkenin en değerli ve popüler turizm merkezlerinden biri olan Antalya Konyaaltı plajında tatil yapmayı çok seveceksiniz.

"<yoastmark

Yerli ve yabancıların gözdesi olan Antalya ilindeki Konyaaltı plajı, her zaman eğlenceli ve etkinlikler ile dolu harika bir bölgedir. Şehir merkezinin batı kesiminde Konyaaltı ilçesinin Akdeniz sahilinde yer alan bu plaj, popüler bir bölge hâline gelmiştir. Konyaaltı denizi Plajın çevresinde kalabileceğiniz oteller ve pansiyonlar ile birlikte eğlenebileceğiniz kulüplerde bulunmaktadır.

"<yoastmark

Konyaaltı ilçesinde yer alan Antalya’nın en değerli ve güzel plajlarından biri olan Konyaaltı plajı, tatil sevenlerin ilk uğrak bölgesidir. Konyaaltı Denizi Burada tatilin keyfini dorukta yaşayabilir, eğlenceli saatler geçirerek, lüks otellerde konaklayabilirsiniz.

"<yoastmark

Antalya Konyaaltı Plajı

Antalya’nın en popüler plajlarından biri olan Konyaaltı plajı, Antalya limanına kadar uzanan çakıllı bir bölgedir. Bu bölgenin 4,5 km uzunluğu olan tarafı ise mavi bayrağa sahip bir halk plajını oluşturuyor.Konyaaltı Sahili Ücretli ve ücretsiz bölümlerinin bulunduğu Antalya Konyaaltı plajı, çevresinde tarihi mekanlarda bulunduruyor.

"<yoastmark

Lüks birçok sayıda otelin, pansiyonun, ihtiyacınızi karşılayabileceğiniz işletmelerin, gece kulübü, bar, disko gibi eğlenebileceğiniz Antalya Plajda yapacağınız tatilden büyük keyif alacaksınız. Bu plajın etrafındaki gece kulüplerinde dj performanslar, canlı müzik gösterileri yapılmakta ve mekanlar sabah saatlerine kadar açıktır.

konyaaltı denizi
konyaaltı denizi

Plajı ve sahilinde uzun yürüyüşler yapabileceğiniz Konyaaltı’nda spor etkinliklerine de katılabilirsiniz. Ülkenin en güzel plajlarından biri olan Konyaaltı, yaz ve sonbahar aylarında denize girip, keyifli piknik yapacağınız harika bir doğal güzelliktir.

konyaaltı sahili
konyaaltı sahili

Konyaaltı Plajına Hakkında

Antalya’nın en güzel plajlarından biri olan Konyaaltı, gezip, görülmeye değerdir. Birçok sayıda aktivitenin yapıldığı bu plajda su sporu etkinliklerine de katılabilirsiniz. Antalya’nın en popüler plajlarından biri olan Konyaaltı plajı çevresinde yeme içme mekanları, kafeterya ve restoranlar bulunmaktadır.

"<yoastmark

Ülkede turizimin kalbi olan Konyaaltı plajında keyifli bir tatil yapmak için giriş ücreti ödemenize gerek yoktur. Konyaaltı plajı Antalya’da yapacağınız tatilin her saati ve her günü sizi ve sevdiklerinizi çok eğlendirecek. Plaj çevresinde konaklayabileceğiniz lüks oteller ile birlikte uygun ücretli otellerde bulunmaktadır.

konyaaltı gezilmesi gereken yerler
konyaaltı gezilmesi gereken yerler

Konyaaltı Plajı Nerede?

Antalya’nın en turistik bölgesinde yer alan Konyaaltı plajına ulaşım sağlamak için ise merkezden otobüs ve toplu taşıma araçlarına binebilirsiniz. VF02, VF04 hatlı otobüslere binerek Konyaaltı plajına gelebilirsiniz. Plajın bir bölümü halk plajı olduğundan dolayı tamamen ücretsizdir. Ancak plaj içerisinde şezlong ve şemsiye ihtiyacınız için belirli bir kiralama ücreti ödemeniz gerekiyor. Harika bir tatil geçireceğiniz turistik bölgedeki Konyaaltı plajı etrafında gezebileceğiniz yerlerde bulunmaktadır. Buraya özel araç ile ulaşım sağlamak istiyorsanız ise şehir yolu üzerindeki tabelaları takip etmeniz yeterlidir.

Konyaaltı Plajı Resim Galerisi

konyaaltı plajıkonyaaltı plajı eğlencekonyaaltı plajıkonyaaltı plajıkonyaaltı plajı günbatımıkonyaaltı denizikonyaaltı denizikonyaaltı plajıkonyaaltı plajıkonyaaltı plajıkonyaaltı sahilikonyaaltı sahilikonyaaltı plajıkonyaaltı plajıkonyaaltı plajıkonyaaltı gezilmesi gereken yerlerKonyaaltı PlajıAntalya Konyaaltı Kaleiçi

Konyaaltı Çevresindeki Görülecek Yerler


Benzer Görülmesi Gereken Yerler

Tünektepe Teleferik Tesisleri – Antalya

Sinem

Side Gezilecek Yerler

Sinem

Serik Gezilecek Yerler

Sinem

Manavgat Gezilecek Yerler

Sinem

Lara Plajı

Sinem

Kurşunlu Şelalesi – Antlaya

Sinem

Kumluca Gezilmesi Gereken Yerler

Sinem

Kemer Gezilecek Yerler

Sinem

Kemer Gece Hayatı ? En iyi Disco Bar Mekanlar

Sinem


1 Yorum

Damla Temizer 4 Eylül 2019 at 23:38

Yeni düzenle burası çok bozdu Konyaaltı plajı nedense, mutsuzuz ? Ama buralar her şeye rağmen eşsiz bir sahil, yaz aylarında sabahları çarşaf gibi bir denizi, kışın ise sahilde yürüyüş için birebir, Plajda günbatımı görülmeye değerdir. fakat herşeye ragmen konyaaltı ve plajı ??? Çok güzel çooook.?

Cevapla

Yorum Yaz