Image default
Antalya Muratpaşa

Karaalioğlu Parkı

Antalya’da gezilecek çok güzel yerler, mekanlar, kulüpler, tarihi yerler ve harika plajlar bulunmaktadır. Karaalioğlu parkı da Antalya ilinde gezilecek güzel yerler arasında gösterilmekte ve oldukça muhteşem bur yerdir. Antalya’da gezilecek yerler arasında en iyisi olan Karaalioğlu parkı, büyük bir parktır ve burada gezmek size büyük keyif katacaktır.

"<yoastmark

 

Antalya ilinde Muratpaşa‘da gezilecek ve görülecek yerlerden değerli ve güzel olanlarından biri de Karaalioğlu parkıdır. Müthiş yeşil alanlarla kaplı bu park, 1940’lı yıllarda 70000 metrekarelik alana Antalya valisi Haşim İşcan tarafından yapılmıştır. Antalya’nın yerlilerinin ve yabancı turistlerin ziyaret ettiği bu parkta denize uzanan Mirador olarak adlandırılan yerde Beydağı ve Konyaaltı Plajı sahilini seyredebilirsiniz.

"Antalya

 

  1. Dünya savaşında yapımına başlanan Antalya’nın merkezinde yer alan Karaalioğlu parkı, yerli ziyaretçilerin soluk aldıkları yemyesil huzur verici bir parktır. Antalya Akvaryumu  Antalya’nın harika manzarasına sahip yerlerinden biri olan Karaalioğlu parkında cafeler ve gazinolarda bulunmaktadır. Marka işletmelerinde bulunduğu bu parkta merkezdeki otobüsler ile ulaşım sağlayabilirsiniz.
  2. "<yoastmark

Karaalioğlu Parkı Görülecek Yerler

Antalya ilinde gezilecek yerler içerisinde en güzeli olan parkta beton yollar, yeşil alanlar, marka işletmeler ve lüks gazinolar bulunmaktadır.Antalya Şelaleleri Çocuklar için eğitim alanları ve çocuk parkı da bulunan bu parkta vakit geçirmeyi ve gezmeyi çok seveceksiniz. Bununla birlikte parkın yüksek bölümlerinde manzarayı izleyebileceğiniz çay bahçeleri vardır.

"<yoastmark

Antalya’da falezler üzerine kurulmuş  park, yemyeşil ve geniş alanları ile dinlenip, çay içebileceğiniz harika bir uğrak yeridir. Karaalioğlu parkı Antalya ilinde seyahat edenlerin ve şehirde yaşayanların dinlenmek için uğrak yeri ve eğlence alanıdır. Bu parkta ziyaretçilerin eğlenmesi için kurulmuş gazinolar vardır.

"<yoastmark

Karaalioğlu Parkı Nerede Nasıl Gidilir ?

Canlı müzik performanslarının yapıldığı bu gazinolarda şarkılar dinleyebilir, doyasıya eğlenebilirsiniz. Yemyeşil alanlarla kaplı, eğlencenin merkezi olan Karaalioğlu parkına ulaşım sağlamak için ise Antalya havalimanındaki otobüsler, minibüsler veya şehrin merkezindeki otobüsleri kullanabilirsiniz. Karaalioğlu Parkı Nerede Nasıl Gidilir

READ  Akdeniz Bölgesi Gezilecek Yerler

"<yoastmark

 

Antalya’nın Muratpaşa ilçesinde bulunan Karaalioğlu parkı, tüm gün ziyarete açıktır ve bu parkta sevdiklerinizle gezebilir, burada piknik yapabilirsiniz. Karaalioğlu Parkı Nerede Nasıl Gidilir Karaalioğlu parkında ziyaretçilerin piknik yapabilmeleri için masalar ve boş alanlar bulunmaktadır. Parkta ayrıca ihtiyaçlarınızı alabileceğiniz büfelerde mevcuttur.

"<yoastmark

Bu Parkın Konum Adresi

 

Antalyada Daha Farklı Gezilecek Yerler

Benzer Görülmesi Gereken Yerler

Yavuz Özcan Parkı | Antalya’nın Meşhur Falezlerin Üstünde

Gezicini

Tünektepe Teleferik Tesisleri – Antalya

Gezicini

Tekirova Plajı | Maviliği ve Kendine Has Renkleri İle Harika Plaj

Gezicini

T.C. Muratpaşa Belediyesi Falez Parkı 3

Gezicini

Side Gezilecek Yerler

Gezicini

Serik Gezilecek Yerler | Serik’da Görülecek Önemli Bölgeler

Gezicini

Olimpos Gezilecek Yerler : Antalya’nın Doğa Harikası

Gezicini

Muratpaşa Gezilecek Yerler | En Güzel Yerlerin Listesi !

Gezicini

Manavgat Gezilecek Yerler

Gezicini

Yorum Yaz