Image default
Alaçatı

Madeo Beach | Alaçatı İzmir

Madeo Beach Alaçatı İzmir

Madeo Beach, İzmir’in Alaçatı konumunda bulunmaktadır, bu hususta işletme Alaçatı’nın gözde mekanlarından birisidir. Özellikle belirli aylarda işletmede rezervasyonsuz yer bulmak imkânsızdır, bu sebeple işletmeyi tercih eden kişilerin mutlaka rezervasyon yaptırması gerekmektedir.

Alaçatı Madeo Beach
Alaçatı Madeo Beach

İşletmenin çeşitli uygulamalarda ve forum sitelerinde bulunan puanları ise yüksektir, misafirlerin yorumları da aynı ölçüde olumludur. Tüm bu bilgiler göz önünde bulundurulduğunda yolu Alaçatı’ya düşen kişiler, gönül rahatlığıyla Madeo Beach işletmesini tercih edebilir.

Madeo Beach Alaçatı İzmir
Madeo Beach Alaçatı İzmir

Madeo Beach Nasıl Gidilir?

Madeo Beach işletmesine gitmek isteyen kişiler ilk olarak İzmir’in Alaçatı ilçesine gelmelidir, daha sonra şehir merkezinde bulunan dolmuşlar ile işletmeye ulaşmak mümkündür, bu konuda dolmuşlar işletmenin tam önünden geçmektedir, ancak otobüsler işletmenin bulunduğu konumdan geçmemektedir.

Madeo Beach Çeşme
Madeo Beach Çeşme

Hususi araçlar ile işletmeye gitmek isteyen kişiler ise, işletmenin konum bilgilerine ulaşmalıdır, bu konuda işletmenin web sitesinde konum bilgileri yer almaktadır. Aynı zamanda Alaçatı şehir merkezinde bulunan tabelalar kullanılarak da işletmeye ulaşmak mümkündür. Tüm bu bilgiler doğrultusunda işletmenin Alaçatı şehir merkeziyle arasında mesafe yaklaşık olarak 10-15 km’dir.

Madeo Beach
Madeo Beach

Madeo Beach Giriş Ücretleri ve Diğer Ücretler

Madeo Beach işletmesinin giriş ücreti 100 TL olarak belirlenmiştir, ancak söz konusu ücret işletmenin sadece Beach kısmı için geçerlidir. Bu hususta ücrete şezlong, havlu ve otopark dahildir. İşletmede yürütülen etkinliklerden faydalanmak için ise ek ücret ödemek gerekmektedir, bu konuda Happy Hour ve Happy Hour Cuma gibi popüler etkinliklerin ücretleri farklıdır. Aynı zamanda söz konusu etkinlikler cumartesi ve pazar günleri 17:00 ile 22:00 arasındadır. Son olarak işletmenin Beach bölümü için yaş sınırı bulunmamaktadır, ancak gece kulübü ve bar kısımlarında yaş sınırı 18’dir.

Madeo Beach
Madeo Beach

Madeo Beach Covid-19 Önlemleri

Günümüzde hala devam eden covid-19 süreci işletmelerin birçok önlemi almasını gerektirmektedir, bu hususta Madeo Beach işletmesi Sağlık Bakanlığı ve ilgili bakanlıkların genelgeleri doğrultusunda tüm önlemleri almıştır. Bu önlemlerin öne çıkanları sosyal mesafe ve hijyen kurallarıdır, bu hususta işletmenin tüm kısımlarında sosyal mesafeye dikkat edilmektedir ve hijyen için el dezenfektanları bulundurulmaktadır. Aynı zamanda plajda bulunan şezlonglar da belirli aralıklarla izole edilmektedir.

Çeşme Madeo Beach Resimleri

Alaçatı Madeo BeachMadeo Beach ÇeşmeMadeo Beach Alaçatı

Alaçatı Mahallesi 18001 Sokak No: 3/A Unique Alaçatı Çeşme İzmir

Çeşme’deki Diğer Gidilecek Beachler

Yorum Yaz