Image default
Çeşme

Fun Beach Club | Çeşme Altınkum’da Beach Clup

Fun Beach Club, İzmir’in Çeşme ilçesinde Altınkum konumunda bulunmaktadır, bu hususta işletme 2008 yılından beri hizmet vermektedir. İşletmenin bu denli eski olması, hizmet kalitesinin ve personel kadrosunun oturmuş olmasına neden olmuştur, bu sayede işletmenin misafirleri güler yüzlü ve ilgili personellerle karşılaşacaklardır. Tüm bu bilgiler nazarında işletmeyi tercih etmek isteyen kişiler, mutlaka rezervasyon yaptırmalıdır. Bu konuda bazı haftalar da işletme full olduğundan yer bulma sorunu yaşanabilir.

Fun Beach Club
Fun Beach Club

Nasıl Gidilir?

İşletmeye gitmek isteyen kişiler İzmir’in Çeşme ilçesine geldikten sonra tabelaları takip etmelidir, aynı zamanda işletmenin konum bilgileri de yine işletmenin web sitesinde bulunmaktadır. Toplu taşıma araçlarıyla işletmeye ulaşmak isteyen kişiler ise şehir merkezinde bulunan dolmuş duraklarını kullanabilir, bu konuda duraklarda dolmuşların güzergâh bilgileri ve kalkış saatleri yazmaktadır, bu sayede herhangi bir sorun yaşamadan toplu taşıma ile işletmeye ulaşmak mümkündür.

Fun Beach Club
Fun Beach Club

Club Giriş Ücretleri ve Diğer Ücretler

İşletmenin giriş ücreti 60 TL olarak belirlenmiştir, bu hususta söz konusu ücret diğer Çeşme’deki Beach Clublarla karşılaştırıldığında oldukça uygun bir fiyattır.

İşletmenin giriş ücretine şezlong, havlu ve şezlong şemsiyesi dahildir. İşletmede gerçekleşen etkinlik ve aktiviteler ise ek ücrete tabidir, bu konuda işletmenin diğer ücretlerini web sitesinden öğrenmek mümkündür.

Fun Beach Club
Fun Beach Club

Club İmkanları

Özellikle su sporlarıyla öne çıkmaktadır, bu hususta işletmede birçok su sporu etkinliği mevcuttur, aynı zamanda gün boyu devam eden DJ performansları ve dans gösterileri de işletmenin değişmez etkinlikleri arasındadır. Son olarak işletmede 2 restoran, 4 bar ve çeşitli su spor merkezleri bulunmaktadır, bu hususta işletmenin oldukça büyük olduğunu söylemek mümkündür. İşletmenin misafirleri dilerlerse, işletmenin konaklama bölümünde de kalabilirler.

READ  Alaçatı Koyları ve Plajları
Fun Beach Club
Fun Beach Club

Club İletişim Bilgileri

İşletmenin telefon ve adres bilgileri şöyledir;
  • Adres: Kum Kilise mevki, Şehit Mehmet Yolu Altınkum Çeşme – İzmir
  • Telefon: 0530 762 31 89
  • Instagram: @funbeachclub

Yukarıda belirtilen iletişim bilgileri kullanılarak rezervasyon ve diğer işlemlerin yapılması mümkündür, bu hususta işletmenin sosyal medya hesabında düzenlenen etkinlikler duyurulmaktadır.

Çeşme’de Gezilecek MekanlarBenzer Görülmesi Gereken Yerler

White Beach Ayayorgi – Çeşme’nin Popüler Mekanları Arasında

Hakan Karaduman

The Beach Of Momo | Çeşme’deki Popüper Mekanlardan

Hakan Karaduman

Tekke Plajı – Çeşme

Gezicini

Sole Mare Beach Club | Çeşme’nin Gözde Mekanlarından

Hakan Karaduman

Sera Beach | Çeşme’de Sera Koyunda Bir Beach

Hakan Karaduman

Rooms Beach Club | Çeşme İzmir

Hakan Karaduman

Pırlanta Plajı Çeşme

Gezicini

Paşalimanı Koyu – Çeşme

Gezicini

Kocakarı Plajı

Gezicini

Yorum Yaz