Image default
Çeşme

Before Sunset Beach | Çeşme’nin Gözde Mekanlarından

 Before Sunset Beach, İzmir’in Çeşme ilçesinde bulunmaktadır, işletme Çeşme’nin giriş noktasında bulunan Azmak Koyu’na oldukça yakındır. Bu hususta işletmenin bembeyaz kumlara sahip bir sahil üzerinde kurulu olduğunu söylemek mümkündür.

Çeşme Before Sunset Beach
Çeşme Before Sunset Beach

Özellikle sakinliği ve doğa ile bütünleşmeyi tercih eden kişiler tarafından tercih edilen işletme, Çeşme’nin gözde mekanlarından bir tanesidir. Bu sebeple işletmeyi tercih etmek isteyen kişiler mutlaka rezervasyon yaptırmalıdır, aksi halde yer bulamamak olası bir durumdur.

Before Sunset Beach
Before Sunset Beach

Nasıl Gidilir?

İşletmeye gitmek isteyen kişiler, Çeşme şehir merkezinden gişelere doğru gitmelidir, bu hususta işletme gişeler biraz geçildikten sonra Azmak Koyunun yakınlarında bulunmaktadır. Toplu taşıma ile Çeşme şehir merkezinden işletmeye ulamak için ise şehir içerisinde hizmet veren belediye otobüsleri tercih edilebilir, bu hususta belediye otobüsleri şehir merkezinde bulunan otobüs duraklarından kalkmaktadır, ancak gereksiz yere beklememek adına belediyenin web sitesi ziyaret edilerek otobüslerin kalkış saatlerinin öğrenilmesi gerekmektedir. Taksi gibi özel ulaşım araçlarıyla işletmeye ulaşmak ise biraz pahalı olabilir, bu hususta şehir merkezi ile işletmenin mesafesi yaklaşık olarak 20 ile 25 km arasındadır.

Before Sunset Beach
Before Sunset Beach

Giriş Ücreti

İşletmenin giriş ücreti 150 TL’dir ve giriş ücretine şezlong, otopark, havlu ve şezlong şemsiyesi dahildir. Bunun dışında işletmede gerçekleşen aktiviteler ve yeme içme alanları ek ücrete tabidir.

İzmir Before Sunset Beach
İzmir Before Sunset Beach

Ancak işletmenin özellikle yeme içme alanlarının uygun fiyatlarda olduğunu söylemek mümkündür, aynı zamanda işletmenin aşçısı oldukça ünlüdür ve işletmenin yemekleri misafirler tarafından beğenilmektedir.

Before Sunset Beach
Before Sunset Beach

İmkanları

İşletmede birçok aktivite ve etkinlikler düzenlenmektedir, aynı zamanda gün boyu devam eden DJ performansları da işletmenin vazgeçilmezleri arasındadır. Tüm bunlara ek olarak işletmede pazar günü düzenlenen Happy hour saatleri de birçok aktivitenin yapıldığı saatlerdir.

READ  Hacımemiş : Alaçatı'da Tabloya Benzer Sokakları
Before Sunset Beach
Sunset Beach

Aynı zamanda işletmede sörf, jet ski, su sporları gibi alanlarda da etkinlikler düzenlenmektedir. Son olarak işletme de bulunan jakuzi ve teras gibi yerlerde gün batımının tadını çıkarabilir, alkol tüketebilir ve keyifli dakikalar geçirilebilir.

Tüm bu bilgiler doğrultusunda işletmeyi tercih etmek oldukça keyifli olacaktır.

İzmir Before Sunset Beach
İzmir Before Sunset Beach
Ovacık Mah. Azmak Koyu No:381/A 35930 Çeşme – İZMİR
Telefon : +90 532 173 5518 

Çeşme’de Gezilecek Diğer MekanlarBenzer Görülmesi Gereken Yerler

White Beach Ayayorgi – Çeşme’nin Popüler Mekanları Arasında

Hakan Karaduman

The Beach Of Momo | Çeşme’deki Popüper Mekanlardan

Hakan Karaduman

Tekke Plajı – Çeşme

Gezicini

Sole Mare Beach Club | Çeşme’nin Gözde Mekanlarından

Hakan Karaduman

Sera Beach | Çeşme’de Sera Koyunda Bir Beach

Hakan Karaduman

Rooms Beach Club | Çeşme İzmir

Hakan Karaduman

Pırlanta Plajı Çeşme

Gezicini

Paşalimanı Koyu – Çeşme

Gezicini

Kocakarı Plajı

Gezicini

1 Yorum

bef 10 Nisan 2023 at 22:41

İzmir’ gidip Çeşme’ye uğramamak, Çeşme’ye gidip buraya uğramamak olmaz 🙂

Cevapla

Yorum Yaz