Image default
Çeşme

White Beach Ayayorgi – Çeşme’nin Popüler Mekanları Arasında

White Beach Ayayorgi

White Beach Ayayorgi, İzmir’in Çeşme konumunda hizmet veren oldukça eski sayılabilecek bir işletmedir, bu hususta işletme Çeşme’nin popüler mekanları arasındadır. Aynı zamanda işletmenin tecrübesi nedeniyle hizmet kalitesinin oturmuş olduğunu söylemek de mümkündür.

"<yoastmark

Tüm bunlara ek olarak işletmenin personelleri oldukça güler yüzlüdür ve hizmet süreleri oldukça kısadır, bu sayede söz konusu işletme için yoğunluk zamanlarında dahi oldukça hızlı hizmet verdiğini söyleyebiliriz. Son olarak işletmeyi tercih etmek isteyen kişilerin rezervasyon yaptırması gerekmektedir, bu konuda işletme zaman zaman full olabilmektedir. Rezervasyon işlemleri işletmenin web sitesinden ve işletmenin web sitesinde bulunan telefon numarası ile yapılabilir.

"<yoastmark

Giriş Ücreti

Giriş ücreti istemeyen ender işletmelerden bir tanesidir, bu hususta işletme giriş ücreti almayarak misafirlerinin işletme içerisinde söz konusu ücreti kendilerine harcamalarını hedefleyen bir politika izlemektedir.

"<yoastmark

Nasıl Gidilir?

İşletmeye gitmek isteyen kişiler Çeşme şehir merkezine geldikten sonra tabelaları takip etmelidir, bu konuda işletmenin konumunu işaret eden tabelalar yol boyunca mevcuttur. İzmir Toplu taşıma araçlarıyla işletmeye ulaşmak isteyen kişiler ise belediye otobüslerini tercih etmelidir, bu hususta dolmuşlar işletmenin bulunduğu konumdan geçmemektedir.

"<yoastmark

Otobüslerin kalkış saatlerine ise belediyenin resmî sitesinden veya belediyenin mobil uygulamasından ulaşmak mümkündür. Tüm bunlara ek olarak taksi ile işletmeye ulaşmak da seçenekler arasındadır, işletmenin şehir merkezine olan mesafesi yaklaşık 10 km’dir, bu sebeple yüksek ücretler ödemeye gerek kalmadan oldukça uygun ücretlerde işletmeye ulaşmak mümkündür.

"<yoastmark

İmkanları

İşletmesi büyük sayılabilecek bir plaja sahiptir, bu sayede işletmenin plajında çeşitli aktiviteler, animatörler ve yetkin kişiler tarafından gerçekleştirilmektedir. Aynı zamanda işletmede gün boyu devam eden DJ performansları vardır. Akşam olduğunda ise işletme adeta gece kulübü havasına bürünmektedir.

READ  Çark Plajı

Çeşitli partiler ve canlı müzik gibi etkinlikler akşam saatlerinde başlayarak gecenin geç saatlerine kadar devam etmektedir. Son olarak işletmede restoran ve alkol tüketmek isteyen kişiler için barlar mevcuttur. Bu hususta işletmenin bar ve restoran fiyatlarının standart ölçülerde olduğunu söyleyebiliriz.

 ADRES : White Beach Ayayorgi 35930 Çeşme İzmir Turkey

TEL : 0533 732 4422

 

Çeşme Alaçatı’da Gidilecek YerlerBenzer Görülmesi Gereken Yerler

The Beach Of Momo | Çeşme’deki Popüper Mekanlardan

Hakan Karaduman

Tekke Plajı – Çeşme

Gezicini

Sole Mare Beach Club | Çeşme’nin Gözde Mekanlarından

Hakan Karaduman

Sera Beach | Çeşme’de Sera Koyunda Bir Beach

Hakan Karaduman

Rooms Beach Club | Çeşme İzmir

Hakan Karaduman

Pırlanta Plajı Çeşme

Gezicini

Paşalimanı Koyu – Çeşme

Gezicini

Kocakarı Plajı

Gezicini

Kafe Pi Beach | Çeşme Alaçatı’da En Çok Tercih Edilen Beach Clup

Hakan Karaduman