Image default
Karadeniz Rize

Gito Yaylası – Rize

Gito Yaylası – Rize ili, Karadeniz’in en güzel yaylalarına ve derelerine sahip muhteşem bir şehirdir.  Yaylaları ile özellikle dikkat çeken Rize’de ki tüm bölgeler, son yıllarda sosyal medyada yapılan paylaşımlar ile daha da popüler hâle gelmiştir.  Gito yaylası, Rize ilinin en güzel yaylalarından biri olmakla beraber burası yılda birçok sayıda ziyaretçinin geldiği harika bir doğal güzelliktir.

Gito Yaylası
Gito Yaylası

 

Karadeniz bölgesinin muhteşem yerlerine sahip Rize ilinin Gito yaylası, doğa tatili yapmak isteyenlerin geldiği ilk yerdir. Doğanın yeşilliyle başbaşa kalabileceğiniz bir yer olan gito yaylası cennet gibi bir bölgedir. Özellikle turistlerin ilgi odağı olmuş bu yaylayı her yıl binlerce turist ziyaret etmekte ve burayı gezmektedir.

"<yoastmark

Gito Yaylası Nerede?

Rize’nin Çamlıhemşin ilçesine bağlı olan Gito yaylası konum olarak il merkezine de oldukça yakın mesafede yer alıyor.  Oldukça ihtişamlı ve görkemli olan Rize Gito Yaylası bölgesinde huzurlu bir tatil yapabilir, kafanızı dinleyebilirsiniz. Gito Yaylası – Rize  Şehrin sesi ve gürültüsünden uzak kalmak için mükemmel bir tatil beldesi olan Gito yaylası oldukça güzel bir yerdir.

Karadeniz Gito Yaylası
Karadeniz Gito Yaylası

Gito Yaylası Hakkında

Doğanın kalbi olan Gito yaylası, fazla evin olmadığı geniş bir alandır.  Rize yaylaları arasında Doğanın güzelliklerini barındıran bu muhteşem yer huzurun ve sakinliğin adresidir. Son derece sessiz ve doğayla başbaşa kalıp, tatil yapmak isteyenlerin tercihi olan Gito yaylası, gezilecek yerleri ile de oldukça harika bir bölgedir.

Gito Yaylası
Gito Yaylası

Gito Yaylası Doğa Tatili

Rize ilinin harika doğal güzellikleri arasında en popüleri olan Gito yaylası son yıllarda doğa severlerin ilgi duyduğu bir yer haline gelmiştir.  Gito Yaylası – Rize Bu nedenle yaylanın olduğu bölgede konaklama ve işletme yerleri de kurulmuştur. Doğa severlerin ideal tatil yerlerinden olan Gito yaylası, etkinlikleri ile popüler bir bölgedir.

"<yoastmark

Kamp ve doğa yürüyüşlerinin yapıldığı Gito Yaylası, Karadeniz’de temiz havayı soluyacağınız en güzel yerlerinden biridir. Doğa tatili için en doğru tercihin olduğu Gito yaylası, el değmemiş bir doğal güzelliktir.  2300 m yükseklikte Karadeniz’in güzelliklerini görebileceğiniz Gito yaylasında eğlenceli ve heyecanlı bir tatil yapabilirsiniz. Rize’nin doğal güzellikleri içerisinde muhteşem bir yer olan Gito yaylasına ulaşım sağlamak ise yolların engebeli olması nedeniyle biraz uzun sürebilmektedir.

Gito Yaylası Resimleri

Gito YaylasıGito Yaylası Karadeniz SözleriGito Yaylası SalıncakGito Yaylası Kış ManzarasıGito Yaylası Kamp AlanıGito Yaylası KahvaltısıGito YaylasıGito YaylasıGito YaylasıGito YaylasıRize Gito YaylasıRize Gito YaylasıRize Gito YaylasıKaradeniz Gito YaylasıKaradeniz Gito YaylasıKaradeniz Gito YaylasıKaradeniz Gito YaylasıGito YaylasıGito YaylasıGito Yaylası Salıncak
Gito Yaylasına Çevresinde Diğer Gezilecek Yerler

 


Benzer Görülmesi Gereken Yerler

Zil Kalesi – Çamlıhemşin Rize

Sinem

Valla Kanyonu Seyir Terası

Sinem

Uzungöl Doğa Harikası

Sinem

Trabzon Maçka’da Sümela Manastırı

Sinem

Trabzon Gezilecek Yerler

Sinem

Rize’de Gezilecek 10 Ünlü Yer

Sinem

Rize Kalesi

Sinem

Rize Ayder Yaylası Gezisi

Sinem

Pokut Yaylası

Sinem


Yorum Yaz