Image default
Foça

Foça Port Beach Nerede Nasıl Gidilir ?

Foça Port Beach

Foça Port Beach
Foça Port Beach

İzmir Foça Port , İzmir ilinde gelinen en turistik yerlerden biridir. Muazzam tatil beldeleri ve gezilecek tarihi yerleri ile bilinen bu bölgede tatil yapmak oldukça keyiflidir. Son derece müthiş mekânların ve beachlerin olduğu bu bölgede ayrıca kamp imkânı da vardır. Birbirinden güzel manzaraya sahip kamp alanları da olan Foça İzmir gezilecek yerler arasında bir numaradır. Burada gelebileceğiniz en güzel beachlerden biri ise Foça Porttur. Sakinliği ve berrak denizi ile büyüleyen bu güzel yerde tatil yapmanın tadı bir başkadır. Foça’ya oldukça yakın bir bölgede olan bu yerde aynı zamanda konaklamak için lüks otellerde vardır.

İzmir Foça Port

Foça Port Beach clup
Foça Port Beach clup

İzmir’in en güzel yerlerine sahip olan Foça’da oldukça muazzam plajlar ve beachler yer almaktadır. Denizi ve kumsalı ile bir harika olan bu yerlerden biri de Foça Port Beach mekânıdır. Oldukça sakin bir yer olan bu mekâna giriş ücretleri de uygundur. Özellikle ailelerin tercih ettiği bir mekân olan Foça Port Beach mükemmel bir tatilin tek adresidir. Muhteşem bir tatil geçirmek isteyenlerin uğrak noktası olan Foça Port, merkeze de oldukça yakın bir bölgededir.

Foça Port Beach
Foça Port Beach

Sevdiklerinizle beraber gelip, tatil yapabileceğiniz beachte plaja girmek için ise sadece ücreti ödemeniz yeterlidir. Haftasonu da gelebileceğiniz Foça Port’a ulaşım için ise merkezden hareket eden otobüslere binebilirsiniz.

Foça Port Giriş Ücreti

Foça Port, İzmir’in en güzel beachlerinden biridir. Sakinliği nedeniyle huzur veren bir yer olan Foça Port İzmir ilinde mutlaka gelinmesi gereken yerlerdendir. Muazzam manzarası ve konaklama yerleri ile cezbeden bu yere giriş ücretleri de uygundur. 30 Tl gibi bir giriş ücreti olan Foça Port’ta günübirlik tatilde yapabilirsiniz.

READ  Foça Gezilecek Yerler : İzmir'in Gözbebeği
foça port Beach havuz
foça port Beach havuz

İzmir Foça Port Beach

Foça Port, sakin ortamı, berrak denizi ve konaklama imkânları ile oldukça harika bir yerdir. Tatilcilerin gözdesi olan Foça Port Beach , oldukça şık mekânlara da sahiptir. Müzik, lüks restoran ve daha bir çok ayrı özelliğe sahip olan bu beachte eğlence mekânı da vardır. Güzel ve keyifli bir tatil için gelinecek yerlerden olan Foça Port’a ulaşım ise merkezden sağlanmaktadır. İnstagram

foca port
Foça Port
Foça Port Beach clupfocaportuuufocaportsahilfocaporthavuzfocaport11focaport1foça port Beach havuzfocaportuuFoça Port BeachFoça Port Beach
Foça Port Konumu

Küçük Ayani Mevkii Eski, 35680 Foça/İzmir

İnstagram Adresi

https://focaport.business.site

Tel : +90 232 812 3927

Benzer Görülmesi Gereken Yerler

YeniFoça Windsurf Yelken Spor Kulübü

Gezicini

Yenifoça Burunucu Plajı

Gezicini

Yeni Foça Plajları

Gezicini

Yeni Foça Otel

Gezicini

Yeni Foça Gezilecek Yerler

Gezicini

Voodoo Beach Club Foça

Gezicini

Sazlıca Plajı – Foça’nın En iyi Plajlarından

Gezicini

Retro Beach Club Yenifoça

Gezicini

Pollen Tatil Köyü | Yenifoça’da Tatil Köyü

Gezicini

Yorum Yaz