Image default

Antalya Kaleiçi Yat Limanı Ülkenin turizm bölgesi olan Antalya’da görebileceğiniz birçok sayıda değerli yerler bulunmaktadır. Gezip görürken hayran kalacağınız bu bölgelerden biri de Antalya Yat limanıdır. Şehrin tam önünde bulunan bu limanda yaklaşık 100 tekne bağlama alanı bulunmaktadır. Marina içerisinde ayrıca deniz polisi karakolu da yer almaktadır. Muhteşem manzarası ile oldukça büyüleyici olan Muratpaşa ’da ki bu limanı mutlaka görmelisiniz.

Antalya Kaleiçi
Kaleiçi Marina

Antalya ilinin muazzam bölgelerinden biri olan Yat limanı yakınlarına geldiğinizde burada farklı birçok fotoğraf çekebilirsiniz. Şahane deniz manzarası bulunan bu bölgenin yakınında restoranlarda bulunmaktadır. Bu restoranlarda yemek yiyerek marinayı ve deniz manzarasını doyasıya seyredebilirsiniz.

 

Kaleiçi Marina
Kaleiçi Marina

Antalya şehrin tam önünde bulunan Yat limanı, birçok sayıda teknenin bulunduğu harika manzaralı bir bölgedir. Teknelerin bulunduğu bu limanın su derinliği ise yaklaşık olarak 6-7 metredir. Antalya Kaleiçi Yat Limanı Oldukça güzel bir manzarası sahip, Antalya’nın en güzel yerlerinden biri olan Muratpaşa bölgesindeki marinayı Antalya belediyesi işletmektedir.

Antalya Marina
Antalya Marina

Antalya Marina

Antalya’nın görkemli manzarasına sahip bölgelerden biri olan yat limanı marina, seyahatinizde mutlaka görmeniz gereken yerlerdendir. Antalya Kaleiçi Yat Limanı  Antalya’nın ticari teknelerinin bağlandığı yoğun bir bölge olan liman Antalya, çevresini gezmekten oldukça büyük bir keyif alacaksınız. Antalya’nın son derece lüks yatlarının ve teknelerini bulunduğu bu bölgede kiralama işlemi yaparak, sevdiklerinizle eğlenceli bir günde geçirebilirsiniz.

Marina
Marina

 

Antalya seyahatinizde lüks bir tekne veya yatta vakit geçirmek istiyorsanız, marina bölgesine gelmelisiniz  Antalya marina da kiralayabileceğiniz güzel ve lüks tekneler bulunmaktadır. Restoranların, kafelerin ve barların tam ortasında yer alan Antalya Marina’da tarihî mekanlar ve pazarda yer almaktadır.

READ  Falez Park
Antalya Marina
Antalya Marina

Antalya yat limanı, batısında deniz kuzeyinde ve doğusunda ana caddeler bulunan bir bölgedir. Muhteşem deniz manzarası ile oldukça büyüleyici olan Antalya Marina’da lüks otellerde vardır. Son derece lüks bir otelde konaklamak istiyorsanız, bu çevreye bakabilirsiniz. Antalya’nın en güzel görüntüsüne sahip yat limanı bölgesi olan marinanın çevresinde bulunan kafelerde çay içerek burada dinlenebilir, harika manzarayı izleyebilirsiniz.

Marina Yacht Club
Marina Yacht Club

Antalya Kaleiçi Yat Limanı Şehrin en güzel bölgelerinden biri olan Antalya marina bölgesine farklı ilçelerden minibüsler ve servisler ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Limana havaalanından ulaşım sağlamak için ise otobüs ve servisler kalkmaktadır.

 

Antalya Marina ve Yatlimanı Resimleri

marina 8marina 7marina 6marina 5marina 4kaleiciMarinakaleiimarina 1marina 2Marina Yacht Clubkaleicimarina 3yatlimaniyatlimani1yatlimani2yatlimani22Kaleiçi Plajı Mermerli Plajı11Antalya Kaleiçi1Antalya Konyaaltı KaleiçiAntalya Kaleiçi Liman

Antalya Limana Yakın Diğer Görülecek Yerler

Benzer Görülmesi Gereken Yerler

Yavuz Özcan Parkı | Antalya’nın Meşhur Falezlerin Üstünde

Gezicini

Tünektepe Teleferik Tesisleri – Antalya

Gezicini

Tekirova Plajı | Maviliği ve Kendine Has Renkleri İle Harika Plaj

Gezicini

T.C. Muratpaşa Belediyesi Falez Parkı 3

Gezicini

Side Gezilecek Yerler

Gezicini

Serik Gezilecek Yerler | Serik’da Görülecek Önemli Bölgeler

Gezicini

Olimpos Gezilecek Yerler : Antalya’nın Doğa Harikası

Gezicini

Muratpaşa Gezilecek Yerler | En Güzel Yerlerin Listesi !

Gezicini

Manavgat Gezilecek Yerler

Gezicini

1 Yorum

Tülay C. 4 Eylül 2019 at 23:22

Antalya’da en sevdigim mekanlardan biridir kale içindeki yat limanı…Buralara Her gittigimde ayni tadı veriyor…Buradaki bütün evler Eski evler şahane…;Yat limanında resimlerdeki gibi Deniz,manzara zaten süper ötesi tarife gerek yok…;)

Cevapla

Yorum Yaz