Image default
Seferihisar

Akvaryum Plajı Nerede Nasıl Gidilir ?

Seferihisar’da yer alan birbirinden güzel plajlar ve tatil yerleri bulunmaktadır. Akvaryum Plajı Nerede Nasıl Gidilir ? Keyifli bir tatil yapacağınız Seferihisar’nın plajlarından olan Akvaryum plajı, çok güzel bir yerdir. Adı gibi akvaryumdaymış hissi veren bu plajın derinliğini izleyebilirsiniz. Mükemmel bir plaj olan Akvaryum plajına yılda milyonlarca kişi gelmektedir.

Ürkmez Akvaryum Plajı
Ürkmez Akvaryum Plajı

Popüler bir plaj olan Akvaryum plajı, tatil yapmak için harika bir yerdir. Doğanın muhteşem bir harikası olan Akvaryum plajı inanılmaz derecede güzel bir denize sahiptir. Ürkmez’da yer alan bu plajlardan olan Akvaryum plajının denizinde farklı türdeki rengarenk balıkları da görebilirsiniz. Akvaryum Plajı Nerede Nasıl Gidilir ? Huzur dolu bir tatil için mükemmel bir plaj olan Ürkmez’da ki Akvaryum plajına haftasonu da gelebilir, keyifli bir tatil yapabilirsiniz.

Akvaryum Plajı
Akvaryum Plajı

Akvaryum Plajı- Seferihisar

Seferihisar, tatil için  mükemmel bir yerdir ve oldukça popüler plajlara sahiptir. Ürkmez Apart Binlerce turistin ve yerlilerin geldiği bu bölgede bulunan Akvaryum plajı, özellikle gelmeniz gereken yerler  arasındadır. Akvaryum Plajı Nerede Nasıl Gidilir ? Muazzam bir manzaraya sahip olan bu plajın denizinde birbirinden güzel farklı türdeki balıkları görebilmeniz mümkündür.

Seferihisar Akvaryum Koyu
Seferihisar Akvaryum Koyu

Akvaryum Plajı Ürkmez bölgesinde yer alan en güzel plajlardan biridir. Çevresinde konaklama yerleri de bulunan bu güzel plajda tatil yapabilirsiniz. Ürkmez beldesi tatil beldelerinden olan Akvaryum plajına girmek ise tamamen ücretsizdir. Seferihisar Plaj Bir halk Plajı unvanına sahip Akvaryum plajı, mavi bayraklıdır ve burada şemsiye, şezlong kiralama yerleri de bulunmaktadır.

Seferihisar Akvaryum Plajı
Seferihisar Akvaryum Plajı

Akvaryum Plajı Nerede?

Ege’nin tatil yerlerinden olan Ürkmez beldesi İzmir’in Seferihisar bölgesinde yer almaktadır. Oldukça güzel bir plaj olan Akvaryum plajı, yüzerken size bir akvaryumdaymış hissi verecektir. Gümüldür Ürkmez plajları Mükemmel bir manzaraya sahip olan Akvaryum plajında güzel bir gün geçirebilir ve denize girebilirsiniz. Bu plaj mavi bayraklıdır ve giriş ücretsizdir.

READ  Ürkmez Apart Otel : Ürkmez'in En İyisi
Seferihisar Akvaryum Denizi
Seferihisar Akvaryum Denizi

İzmir ilinin ilçelerinden olan  Ürkmez beldesinde muazzam plajlar yer almaktadır. Ürkmez Mavi bayraklı bu plajlar halk plajıdır ve buraya yılda birçok sayıda turist gelmektedir. Önemli turizm merkezlerinden olan İzmir ilinde yer alan bu ilçede en fazla tercih edilen plajlardan biri de Ürkmez Akvaryum plajıdır ve burada konaklamak için lüks otellerde bulunmaktadır. Seferihisar bölgesinde yer alan bu plaja ulaşım sağlamak için ise şehir merkezindeki otobüs ve minibüslere binebilirsiniz.

akvaryumplaji66akvaryumplaji22akvaryumplaji9akvaryumplaji8akvaryumplaji7akvaryumplaji6akvaryumplaji4akvaryumplaji3akvaryumplaji1akvaryumplaji23

Bu bölgedeki Diğer Yerler

 

Benzer Görülmesi Gereken Yerler

Ürkmez Plajları Koyları

Gezicini

Ürkmez Meltemtur Sahili | İzmir’de Sakin Bir Köşe İstiyorsanız

Gezicini

Ürkmez Gezilecek Yerler

Gezicini

Ürkmez Gece Pazarı

Gezicini

Ürkmez Doğanbey Kamp Alanları

Gezicini

Ürkmez Apart Otel : Ürkmez’in En İyisi

Gezicini

Teos Ormancı Tatil Köyü – Seferihisar’da Bir Tatil Köyü

Gezicini

Sığacık Gezilecek Yerler : Ruhunuzu Açacak Gezi Planı

Gezicini

Seferihisar’da Kamp Yapılacak Yerler

Gezicini

Yorum Yaz