Image default
Gaziemir

Sarnıç Gölet Piknik ve Yürüyüş Alanı

Sarnıç Gölet Piknik ve Yürüyüş Alanı

Sarnıç Gölet
Sarnıç Gölet

İzmir,  ülkemizin en turistik şehirlerinden biridir ve burada ziyaret edilecek oldukça güzel yerler bulunmaktadır. Eşsiz doğal güzelliği ile de büyüleyici yerleri bulunan bu şehirde piknik ve mesire alanları da vardır. Muazzam görüntüsü ile etkileyici bir görünüme sahip bu yerlerden biri de Gölet parkıdır. Keyifli vakit geçirebileceğiniz bu yerde temiz havanın tadını çıkarabilir, manzarasını seyrederek piknik yapabilirsiniz.

Sarnıç Gölet
Sarnıç Gölet’e Nasıl Gidilir

Sarnıç gölet piknik ve yürüyüş alanı olarak bilinen bu yerde ayrıca bisiklet turu da yapabilirsiniz. Doğayla iç içe olabileceğiniz bu güzel yerde ayrıca farklı bitkilerde bulunmaktadır. Sessiz ve sakin bir yer olan bu bölge, Izmir iline de oldukça yakın bir mesafede yer alıyor.

Sarnıç Gölet ‘in Güzelliğini Keşfedin

Sarnıç Gölet Yürüş Alanı
Sarnıç Gölet Yürüş Alanı

Turizmin kalbi olan İzmir, her yıl binlerce ziyaretçinin gittiği bir şehirdir ve gezilecek oldukça güzel yerleri bulunmaktadır. Tarihi ve doğal güzellikleri ile ön planda olan bu şehirde tatil yerleri ve piknik alanları da mevcuttur. İzmir Gölet Parkı bu alanlardan biridir ve güzelliği ile oldukça etkileyicidir. Ailenizle huzurlu vakit geçirebileceğiniz bu güzel yerde piknik yapabilir, ya da haftasonu yürüyüşe çıkabilirsiniz. Sakin bir yer olan İzmir Sarnıç Gölet Parkı, sık ağaçları ile ayrıca yaz aylarında en fazla tercih edilen yerler arasındadır. Etrafında dinlenme tesisleri ve ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz işletmelerinde bulunduğu bu harika yere İzmir ilinde iken mutlaka gelmelisiniz.

Sarnıç Gölet Parkına Nasıl Gidilir?

Sarnıç Gölet Parkına Nasıl Gidilir
Sarnıç Gölet Parkına Nasıl Gidilir

İzmir ilinin gezilecek tarihi ve turistik yerleri ile birlikte aynı zamanda doğal güzellikleri ile meşhur yerleri de vardır. Bu yerler arasında en fazla ziyaret edilen bölgelerden olan Sarnıç Gölet parkı, güzelliği ile mutlaka keşfedilmesi gereken bölgedir. Bisiklet turu yapabileceğiniz, yürüyüş yapabileceğiniz harika bir mesire alanı olan Sarnıç Gölet parkı, manzarası ile oldukça etkileyici bir yerdir. Eşsiz güzelliği ile büyüleyici bir yer olan Gölet parkı, şehir merkezine de yakın bir konumdadır. Ailenizle beraber piknik yapıp, keyifli vakit geçirebileceğiniz muazzam bir yer olan Sarnıç Gölet parkına ulaşım ise Gaziemir ilçe merkezinden sağlanmaktadır. Burada bulunan otogardaki araçlar ile Sarnıç bölgesine kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz.

READ  Sarnıç (Gaziemir) Nerede Nasıl Gidilir ?

Ailecek Zaman Geçirebilirsiniz

İzmir Sarnıç
İzmir Sarnıç

Turizm açısından önemli bir yer olan İzmir ilinde gezilecek olağanüstü güzelliklere sahip yerler bulunmaktadır. İzmir ilinin bu güzel yerlerinden biri de Sarnıç Gölet parkıdır. Gaziemir ilçesinde yer alan bu güzel bölgede, piknik yapabilir, temiz havada yürüyüşe çıkabilirsiniz. Sık ağaçların yer aldığı bu bölgeye özellikle yazın çok fazla sayıda ziyaretçi gelmektedir. İzmir’in en güzel yerlerinden biri olan Sarnıç Gölet piknik ve yürüyüş alanının ayrıca manzarası da harikadır.

Eşsiz görüntüsü ile büyüleyici bir yer olan bu bölgede ihtiyacınızı giderebilebileceginuz işletmelerde mevcuttur. Bölge içerisinde çeşmeleri de olan bu güzel yerde rahat bir şekilde piknik yapmanın tadını çıkarabilir, ailecek keyifli zaman geçirebilirsiniz.

Yakın Çevrede Görülecek Yerler

Benzer Görülmesi Gereken Yerler

Sarnıç (Gaziemir) Nerede Nasıl Gidilir ?

Gezicini

Gaziemir’de Görülecek Yerler

Gezicini

Gaziemir Kafeler : Gaziemir’deki En İyi Kafeler

Gezicini

11 Yorumlar

Emre Yılmaz 14 Aralık 2021 at 19:35

Şahane bir yer. Harbi Sarnıç Gölet Piknik ve Yürüyüş Alanı hoşuma gitti ben çok beğendim. Havasıda süper. Piknik çok eğlenceli geçri burada 👍

Cevapla
Nur Dora 14 Aralık 2021 at 22:11

Bisiklet turu yaparken yanından geçmek zorunda kaldım çok fazla manzaranın tadını cıkaramadım ama ona ragmen hem guzel anılar hemde cığerlerime tamiz bir hava almış oldum .

Cevapla
Esma Ergül 14 Aralık 2021 at 22:53

İzmir’de böyle güzel turistik yerleri olduğu bilmiyordum.gerçekten çok güzel bir yer.huzurun bulunduğu en güzel yer bence herkese tavsiye ederim

Cevapla
Barış Geçmen 15 Aralık 2021 at 10:21

Ailecek bulunmak adına Sarnıç gölet alanı çok güzel bir konumda bulunuyor. Gerçekten eşsiz bir doğa manzarasına sahip diyebilirim.

Cevapla
Barış Geçmen 15 Aralık 2021 at 17:28

Turistik ve tarihi yer Sarnıç gölü muazzam derecede güzel bir yer diyebilirim. Eşsiz doğa manzarası ile insanın ruhuna işliyor.

Cevapla
Mert 15 Aralık 2021 at 19:36

Bu bölgede oturanlar için hem hafta sonları sabah kahvaltısı bende piknik mangal için ideal bir yerlerden tavsiye ederim

Cevapla
sude naz 15 Aralık 2021 at 20:05

fotograflara bayıldım hepsi birbirinden güzel bilger de şahane ve hepside dogru tekrar tekrar araştırmak zorunda da kalmıyorum cidden bayıldım bu siteyi yapanın eline emegine saglık muhteşem ötesi

Cevapla
Gökhan 15 Aralık 2021 at 20:57

Sevgilimle yürüdüm burada çok memnun kaldım çok beğendim burayı çok güzel ya

Cevapla
Firat 16 Aralık 2021 at 09:41

Çok güzel biryer ailecek gidilecek yerdir

Cevapla
Rainrybk 16 Aralık 2021 at 13:36

Yazın uğranması gereken bir yer listeye alınmalı şuan bile gidilsa nefistir bence.

Cevapla
Veysel 16 Aralık 2021 at 13:46

Böyle değer verilen ve hala gezilebilecek durumda olan doğa harikası yerleri görmek ve yaşatmak çok güzel gördükçe mutlu oluyoruz umarım görmeye de devam ederiz

Cevapla

Yorum Yaz