Image default
Etkinlikler Kuşadası

Kuşadası Festivalleri

Kuşadası Festivalleri 2021 Aydın ilinin ilçelerinden olan Kuşadası, İzmir’in kuzeyinde yer almaktadır. Ülkenin en fazla ziyaret edilen bölgelerinden olan Kuşadası ilçesinde tatil için oldukça ideal yerler bulunmaktadır. Keyifli vakit geçirebileceğiniz bir bölge olan Kuşadası, festivaller açısından da eğlenceli bir yerdir. Birbirinden eğlenceli festivallerin yapıldığı Kuşadası’na yaz aylarında gelip, festivallerde eğlenebilirsiniz.

Kuşadası Festivalleri
Kuşadası Festivalleri

8- 12 Temmuz Festivali

Kuşadası ilçesinde her yaz yapılan festivallerde birbirinden farklı ve eğlenceli etkinlikler yapılmaktadır. Kuşadası festivalleri, eğlenceli olduğu kadar, tatil planınızda yer alması gereken bir aktivitedir. 8 Temmuz’da başlayan ilk festivalde yerinizi ayırarak sizde Kuşadası gezinizde değişik etkinliklere katılarak kaliteli zaman geçirebilirsiniz.

Kuşadası Gençlik Festivali Kamp Alanı
Kuşadası Gençlik Festivali Kamp Alanı

Aydın’ın ilçelerinden Kuşadası’nda eğlence denilince akla ilk olarak festivaller gelmektedir. Ünlü isimlerin yer aldığı bu festivaller, oldukça eğlenceli ve güzeldir.Kuşadası Festivalleri 2020  Davutlar Harika vakit geçirmek için iyi bir fikir olan festivallere bilet alarak sizde katılabilirsiniz. Kuşadası Festivalleri 2020 – 8 Temmuz’da başlayan ve 12 Temmuz’da biten bu festivalde eğlenmek için şimdiden biletinizi alarak, katılım sağlayabilirsiniz.

Kuşadası Festivalleri
Kuşadası Festivalleri

Kuşadası Festivali 2020

Kuşadası, eğlence ve tatilin merkezi bir bölgedir ve burada vakit geçirmek oldukça eğlencelidir.  Gezi ve tatil için mükemmel bir yer olan Kuşadası’nda her yıl, yaz tatilinde festivaller yapılmaktadır. Kuşadası Festivalleri 2020 Ünlü sanatçı ve şarkıcıların sahne aldığı bu festivallerde yerinizi ayırmak için şimdiden biletinizi satın alabilirsiniz. Festival için dilerseniz kamp-kombine bileti de alarak burada kalabilirsiniz.

Kuşadası Gençlik Festivali
Kuşadası Gençlik Festivali

Festival boyunca rahat etmek ve eğlencenin tadını çıkarmak için kamp- kombine biletlerini satın alabilirsiniz. Kişi başı olan bu biletlerden satın alarak, keyifli vakit geçirmek için yerinizi önceden ayırabilirsiniz. Kuşadası Festivalleri 2020  Güzelçamlı Kuşadası’nda yapılan bu festivaller için satın alacağınız kamp-kombine biletinde ise çadır dahil değildir. Bu nedenle festivale gelmeden önce yanınızda çadır getirmeniz gerekmektedir.

READ  Sakarya Festivalleri ve Sakarya'da Yapılacak Şeyler
2020 Kuşadası Festivalleri
2020 Kuşadası Festivalleri

Milyonfest Festivali

Kuşadası’nda yapılan festivallerden Milyonfest, eğlenceyi dorukta yaşayacağınız bir etkinlik olacak. 2020 yılında düzenlenecek olan bu festivale katılarak, yaz tatilinize renk katabilirsiniz. Festival biletleri, kişi başınadır ve çadırı kendiniz getirmelisiniz. Festival esnasında bilet değişikliği yapmak mümkün değildir. Bununla birlikte festivalde ateş yapmak kesinlikle yasaktır.

Etkinlik Detayları
Kesin Başlama Tarihi
08  Temmuz  2020  Çarşamba
Kesin Bitiş Tarihi
12  Temmuz  2020  Pazar
Saatler
10:00:00   00:00:00 Arası
Yer / Konum
Aydın / Kuşadası
Adres
Kuşadası Sevgi Plajı
Festival Sahibi
Milyon Yapım
Festival Kategorisi:
Müzik   › GençlikFestival Editörü:
Festivall 1.Editör

Davutlar Gençlik Festivali
Davutlar Gençlik Festivali

Milyonfest festivali, 2020 yılında yapılacak en eğlenceli etkinlikler arasındadır. Kuşadası ilçesinde yapılacak bu festivalde ünlü sanatçı ve şarkıcılar yer alacak. Eğlencenin dorukta olduğu bu festivalde keyifli vakit geçirebilirsiniz. Kuşadası festivalleri arasında olan bu etkinliğe katılmak için biletinizi şimdiden satın alabilirsiniz.

Davutlar Gençlik Festivali
Davutlar Gençlik Festivali

Kuşadası Gençlik Festivali

Aydın’ın güzel ilçelerinden olan Kuşadası, eğlence için mükemmel bir yerdir. Eğlencenin tadına varabileceğiniz Kuşadası Gezilecek Yerler Kuşadası ilçesinde tatil etkinlikleri ile birlikte festivaller yapılmaktadır. 2020 yılında yeniden düzenlenecek bu festivallerden biri de Kuşadası Gençlik Festivalidir. Davutlar Güzelçamlıda Şarkı, dj, müzik ve daha fazlasının olduğu Kuşadası festivalleri 2020, 8 Temmuz ve 12 Temmuz aralığında olacaktır. Biletlerinizi ve çadırlarınızı alarak sizde Kuşadası yaz gençlik festivallerine katılabilirsiniz. Festival sırasında uyumanız gereken kuralları da dikkate alarak, keyifle eğlenmenin tadını çıkarabilirsiniz.

Festival Resimleri

milyonfestkusadasimilyonyapimkusadasietkinlikkampgenlikfestivali4444genlikfestivali44genlikfestivali6genlikfestivali4genlikfestivali3genlikfestivali1genlikfestivaligenclik festivali3genclik festivali1genclik festivali2genclik festivali

Kuşadası’nda Gezilecek Yerler

Benzer Görülmesi Gereken Yerler

Zeus Mağarası Nerede Nasıl Gidilir ?

Gezicini

Ukrayna Gece Hayatı Disko Barları

Gezicini

Seferihisar Festivalleri

Gezicini

Sakarya Festivalleri ve Sakarya’da Yapılacak Şeyler

Gezicini

Muğla Gece Hayatı : Disco Barları En iyi Eğlence Yerleri

Gezicini

Muğla Festivalleri

Gezicini

Mersin Festivalleri

Gezicini

Kuştur Plajı Nerede Nasıl Gidilir ?

Gezicini

Kuşadasında Görülmesi Gereken 5 Cafe

Gezicini

1 Yorum

Süleyman 22 Şubat 2020 at 12:00

Bu sene güzelçamlı kuşadası gençlik festivali gerçekten harika olacak gibi her sene olduğu gibi

Cevapla

Yorum Yaz