Image default
Aydın Kuşadası

Kuşadası Long Beach

Kuşadası Long Beach
Kuşadası Long Beach

Kuşadası Long Beach, Kuşadası ilçesinde yer alan plajlar ve milli parklar, gezilmeye değer harika yerlerdir. Burada gezebileceğiniz yerler ile birlikte tatil yapabileceğiniz güzel manzaralı koylar ve plajlarda bulunmaktadır. Kuşadası long beach, ilçede tatil yapabileceğiniz en ideal bölgelerden biridir. Burada tatil yapmanın yanı sıra çevrede bulunan lüks otellerde konaklayabilir, keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Kuşadası Long Beach
Kuşadası Long Beach

Aydın’ın turizm merkezlerinden Kuşadası ilçesinde yer alan Long beach, tatil yapmak için harika bir yerdir. Uzunluğu ve güzel manzarası ile mutlaka gelmeniz gereken yerler arasında olan Long beach, huzur dolu tatil geçirebileceğiniz nezih bir bölgedir. Güzelçamlı  milli park sınırlarını kapsayan long beach plajında sizde keyifli bir tatil yapabilirsiniz.

Kuşadası Long Beach Günbatımı
Kuşadası Long Beach Günbatımı

Kuşadası Long Beach Ulaşım

Kuşadası’nın en güzel plajlarından olan Long beach, bölgede mutlaka keşfedilmesi gereken yerlerden biridir. Yılda onlarca turistin ve tatilcilerin  geldiği turizm merkezi ilçe olan Kuşadası’nda vakit geçirebileceğiniz muhteşem tatil yerlerinden Long beach, denizi berrak ve kumu inceciktir. İlçenin sınırına yakın olan Long beach plajına ulaşım sağlamak için ise farklı alternatifler bulunmaktadır.

Kuşadası Long Beach
Kuşadası Long Beach

Aydın ilinin Kuşadası ilçesinde yer alan Long beach, uzun bir plajdır ve farklı birçok ismi vardır. Son yıllarda tatilcilerin özellikle tercih ettiği yerlerden olan Long beach plajına Davutlar sahilinden ulaşım sağlayabilirsiniz. Buraya gelmek için merkezde hareket eden minibüslere binebilirsiniz. Minibüsler eski sitelerin içlerinden geçerek plajların önüne kadar gelmektedir. Şahsi aracınızı kullanacaksanız, yan yollardan gelebilirsiniz.

Kuşadası Long Beach
Kuşadası Long Beach

Kuşadası Long Beach Plajı

Kuşadası long beach plajı, tatil yapmak için oldukça güzel bir yer olması ile birlikte konaklama açısından da lüks bir yerdir. Denizinin temizliği ve güzel manzarası ile harikulade bir plaj olan Long beach’a gelirken birçok site göreceksiniz. Sahilde genel olarak site halkı ve otel müşterileri görülür. Günübirlik tatilcilerinde geldiği Long beach plajına giriş tamamen ücretsizdir.

READ  Aydın Gezilecek Yerler | Muhteşem Yerler Listesi !
Kuşadası Long Beach
Kuşadası Long Beach

Kuşadası’nın plajlarından olan Long beach, konaklama yerleri ve konumu ile mükemmel bir yerdir. Plaj üzerinde irili, ufaklı kafeteryalar ve restoranlarda bulunmaktadır. Long beach plajında yer alan bu özel mekanlarda dinlenebilir, akşam sahilde yürüyüş yapabilirsiniz. Plajda yer alan bu cafelerde ayrıca canlı müzik keyfi de yapabilirsiniz.

Kuşadası Long Beach
Kuşadası Long Beach

Kuşadası Long Beach Özellikleri

Ülkenin önde gelen turizm merkezlerinden olan Kuşadası, gezilecek yerleri ve tatil yapılacak harika plajları ile meşhurdur. Tertemiz denizi ile oldukça güzel plajlara sahip bu ilçedeki Long beach, özellikle gelinen yerler arasındadır. Özellikleri bakımından oldukça uzun bir plaj olan Long beach, Davutlar sahili olarak da isimlendirilir. Derinliği 35m ile 60m arasındaki bu plajda keyifli vakit geçirebileceğiniz mekanlarda bulunmaktadır.

Kuşadası Long Beach
Kuşadası Long Beach

Kuşadası beach, ilçede yer alan en güzel plajlardır ve burada tatil yapmanın keyfi bir başkadır. İsimli plajlarda wc, duş ve ihtiyacınızı giderebileceğiniz işletmeler bulunmaktadır. Bununla birlikte plaja girmek ücretsizdir ancak şezlong ve şemsiye için ücret ödemeniz gerekmektedir. Konumu

Kuşadası, 09400 Kuşadası/Aydın

Kuşadası Resimleri

kuşadasıKuşadası GüvercinadaKuşadası’nda ne yenir?Kuşadası Kadınlar Plajı OtellerKuşadası'nda Ne Yenir ? Kuşadası'nın Neyi Meşhur ?Kuşadası Sevgi Plajı DenizikuşadasıKuşadası Kadınlar Denizi Kadınlar PlajıKuşadası Kadınlar DeniziKuşadası Kadınlar Plajı UlaşımKuşadası Yılancı BurnuKuşadası Barlar SokağıKuşadası Ex ClubKuşadası Plajları Koyları Sahilleriöküz kuşadasıkuşadasıKadınlar Denizi Kuşadası GüzelliğiKuşadasında Yeşil PlajKuşadası Uzun Plajı

Kuşadası’nda Nerelere Gidilir

Benzer Görülmesi Gereken Yerler

Zeus Mağarası Nerede Nasıl Gidilir ?

Gezicini

Nazilli Gezilecek Yerler Listesi ! En Önemli Rotalar

Gezicini

Kuştur Plajı Nerede Nasıl Gidilir ?

Gezicini

Kuşadasında Görülmesi Gereken 5 Cafe

Gezicini

Kuşadası’nda Ne Yapılır? Nerede Kalınır?

Gezicini

Kuşadası’nda Tercih Edilebilecek Oteller | Kuşadası Otelleri

Gezicini

Kuşadası’nda Ne Yenir ? Kuşadası’nın Neyi Meşhur ?

Gezicini

Kuşadası Tarihi Yerleri

Gezicini

Kuşadası Soğucak

Gezicini

Yorum Yaz