Image default
Kuşadası

Kuştur Plajı Nerede Nasıl Gidilir ?

Kuşadası ilçesinde yer alan Kuştur Plajı Nerede Nasıl Gidilir ?  kamp alanları ve plajlar,  oldukça güzel ve meşhurdur. Tatilcilerin uğrak yerlerinden olan turizm merkezi Kuşadası ilçesinde yer alan güzel plajlardan biri de Kuştur plajıdır. Pygela Plajı olarak da adlandırılan bu plaj, oldukça eski bir plajdır ve halk Plajı olarak da bilinmektedir.

Kuştur Plajı
Kuştur Plajı

Kuşadası kuştur plajı, denizi sığ bir plajdır ve bu nedenle çocuklu aileler tarafından daha fazla tercih edilmektedir. Kumu incecik ve temiz olan bu plajın denizi oldukça berraktır. Kuştur Plajı – Kuşadası Kuşadası ilçesinin  en güzel plajlarından olan kuştur plajı, tatil için de güzel bir yerdir. Kuşadası Gezilecek Yerler Etrafında oldukça lüks otellerin de yer aldığı bu plajda harika bir tatil geçirebilirsiniz.

Kuştur Plajı
Kuştur Plajı

Kuşadası Kuştur Plajı Ulaşım

Aydın ilinin popüler yerlerinden olan Kuşadası ilçesinde yer alan Kuştur plajı, oldukça eski bir plajdır. Mükemmel manzaraya sahip bu plajda keyifli bir tatil yapabilir, etrafındaki lüks otellerde konaklayabilirsiniz. Pygela adıyla da bilinen Kuştur plajı, ulaşım açısından da kolay bir bölgede yer almaktadır.  Kuşadası Kuştur Plajı Nerede Nasıl Gidilir ?

Kuştur Plajı
Kuştur Plajı

Kuşadası ilçesinde yer alan güzel plajlardan Kuştur plajı, merkeze yaklaşık 5 km uzaklıkta yer almaktadır. Plaja şahsi aracınız ile gelmek istiyorsanız, ilk olarak Kuşadası merkeze gelmeniz gerekiyor. Daha sonra Selçuk kuştur caddesinden 10 dakikalık bir yolculuk ile plaja ulaşım sağlayabilirsiniz. Şehirlerarası otobüsler ile plaja ulaşım sağlamak için ise otogarda hareket eden minibüsleri kullanabilirsiniz.

Kuşadası Kuştur Koyu
Kuşadası Kuştur Koyu

Kuşadası Kuştur Plajı Aktiviteler

Kuşadası ilçesindeki mükemmel plajlardan Kuştur plajı, antik dönemden kalmadır. Pygela Plajı olarak da bilinen bu plaj, eskiden bir antik kentti. Kuştur Plajına Nasıl Gidilir. Zamanla plaj olan bu yerin denizi berraktır ve kumu inceciktir. İlçenin  güzel plajlarından Kuştur plajı, aynı zamanda mavi bayraklı bir plajdır. Giriş tamamen ücretsizdir ve günübirlik tatil için de burayı tercih edebilirsiniz.

READ  Davutlar Gezilecek Yerler
Kuştur Plajı
Kuştur Plajı

Aydın ilinin ideal tatil yerlerinden Kuştur plajı, su sporları ve aktivitelerin yapıldığı bir bölgedir. Tatilcilerin ideal tercihleri arasında yer alan bu plaj, voleybol, basketbol gibi etkinliklerin de yapıldığı bir yerdir. Ürkmez  Özellikle haftasonu kalabalık olan bu yerde güzel ve keyifli bir tatil geçirebilirsiniz.

Kuştur Plajı
Kuştur Plajı

Kuşadası Kuştur Plajı Oteller

Antik dönemden kalan eski plajlardan Kuştur plajı, oldukça güzel ve harika bir manzaraya sahiptir. Gümüldür Tatilcilerin ideal tercihleri arasında yer alan bu plajda keyifli bir tatil yapabilir, etrafındaki farklı yerleri de gezebilirsiniz. Kuştur plajı, denizi, kumu ve gezilecek yerleri ile güzel bir bölge olması ile birlikte aynı zamanda konforlu otelleri ile de ilgi çekmektedir.

"<yoastmark

Kuştur plajı bölgesindeki en konforlu ve lüks otellerden olan Korumar  hotel de luxe, yarım pansiyon fiyatı farkıyla son derece kusursuz bir hizmet sağlamaktadır. Kuştur plajına en yakın olan bir diğer otelde Pine By holiday resort hoteldir.  Uygun fiyatlar ile konaklama hizmeti veren bu otel, oldukça konforlu ve herşey dahildir.

Kuşadası Çevresindeki Diğer Yerler

Benzer Görülmesi Gereken Yerler

Zeus Mağarası Nerede Nasıl Gidilir ?

Gezicini

Kuşadasında Görülmesi Gereken 5 Cafe

Gezicini

Kuşadası’nda Ne Yapılır? Nerede Kalınır?

Gezicini

Kuşadası’nda Ne Yenir ? Kuşadası’nın Neyi Meşhur ?

Gezicini

Kuşadası Tarihi Yerleri

Gezicini

Kuşadası Soğucak

Gezicini

Kuşadası Plajları Koyları Sahilleri

Gezicini

Kuşadası Long Beach

Gezicini

Kuşadası Kamp Alanları 

Gezicini

Yorum Yaz