Image default
Seferihisar

Havacılar Sitesi Plajı | Seferihisar’da Bir Plaj

HAVACILAR SİTESİ PLAJI

Ege bölgesinin incisi İzmir’imizin en güzel ilçelerinden biri olan Seferihisar’da yer alan Havacılar Sitesi Plajı 2.5 dönümlük bir araziyi kapsamaktadır. Plajda her türlü ihtiyacınızı giderebileceğiniz açık ve kapalı kafeteryalar ayrıca voleybol sahası da bulunmaktadır. Gayet sakin, kaliteli olan bu plajın pırıl pırıl parlayan denizinde yüzmek ve içinize kadar ısıtacak olan güneşinde güneşlenmek sizin için tam bir ayrıcalık olacaktır. Mavi bayraklı tertemiz denizini sadece izlemeye bile doyamayacaksınız. Plajda duş ve tuvalet hizmetleri de olduğundan çok rahat olacaksınız.

Havacılar Sitesi Plajı
Havacılar Sitesi Plajı

HAVACILAR SİTESİ PLAJI NEREDE?

İzmir Seferihisar’da yer alan Doğanbey Payamlı’daki Havacılar Sitesi Önü halk plajı çok sevilen bir yerdir. Seferihisar ilçesi, Menderes, Güzelbahçe, Karabağlar ve Urla ilçelerine komşudur. İzmir il merkezine uzaklığı 50 kilometre olan Seferihisar Ege Denizi kıyısında yer almaktadır.

Havacılar Sitesi Plajı
Havacılar Sitesi Plajı

HAVACILAR SİTESİ SAHİLİNE NASIL GİDİLİR?

Havacılar sitesi sahiline ulaşmanız için bir tren bulunmamaktadır fakat otobüs ile bu güzel plaja ulaşabilirsiniz. Buraya ulaşabilmeniz içinde 3 farklı otobüs imkanınız vardır. 776, 986 ve 987 numaralı otobüsleri kullanarak bu plaja ulaşabilir ve bütün bu güzelliğin tadını çıkarabilirsiniz.

Havacılar Sitesi Sahili
Havacılar Sitesi Sahili

ÖZEL BİR TATİL YERİ

Sıcak akşamları ve ılık denizi ile sizi mest edecek ve kısalı uzunlu tatiller yapabileceğiniz bu yer sizin için çok özel olacak. Çok samimi insanların olduğu ve turistlerin de oldukça ilgisini çeken bu yerde siz yerli halkı da tanıyıp sevebilirsiniz. Küçük ve sevimli olan bu yer sizler için çok özel anlara eşlik edebilir. Bir kere geldiğinizden sonra da buradan vaz geçemeyip her hafta sonu kaçmak isteyeceksiniz buraya. Küçük tatil yerlerinin büyüsüne kapılan biriyseniz buraya gitmeli ve buranın büyüsünü ve sıcaklığını hissetmelisiniz. Pişman olmayacaksınız.

Havacılar Sitesi PlajıHavcılar Sitesi DeniziHavacılar Sitesi SahiliHavcılar Sitesi DeniziHavacılar Sitesi Plajı

Bu Bölgedeki Gidilecek Diğer Yerler

READ  Ürkmez Doğanbey Kamp Alanları

Benzer Görülmesi Gereken Yerler

Ürkmez Plajları Koyları

Gezicini

Ürkmez Meltemtur Sahili | İzmir’de Sakin Bir Köşe İstiyorsanız

Gezicini

Ürkmez Gezilecek Yerler

Gezicini

Ürkmez Gece Pazarı

Gezicini

Ürkmez Doğanbey Kamp Alanları

Gezicini

Ürkmez Apart Otel : Ürkmez’in En İyisi

Gezicini

Teos Ormancı Tatil Köyü – Seferihisar’da Bir Tatil Köyü

Gezicini

Sığacık Gezilecek Yerler : Ruhunuzu Açacak Gezi Planı

Gezicini

Seferihisar’da Kamp Yapılacak Yerler

Gezicini

Yorum Yaz