Image default
Narlıdere

Yelki : Güzelbahçe Adeta Bir Tatil Beldesi

Güzelbahçe Yelki: Güzelbahçe Adeta Bir Tatil Beldesiİzmir ilinin, Güzelbahçe ilçesinde bulunmaktadır. Denize olan yakınlığı ve bulunduğu yerin güzelliği ile adeta bir tatil beldesidir Güzelbahçe Yelki. Sık sık etkinliklerin yapılmasıyla da oldukça eğlenceli vakitlerin geçirilebileceği bir yer olarak ideal isimdir.

Güzelbahçe Yelki
Güzelbahçe Yelki

O halde haydi, gelin sizler için gezip görebileceğiniz, yemek yiyebileceğiniz, konaklama yapabileceğiniz ideal mekânları siz değerli okurlarımız için liste haline getirelim.

GÜZELBAHÇE LÜKS MEKÂNLAR

  • Mavi Istakoz Restoran: İsminden de anlayacağınız üzere deniz ürünleri ile markalaşmış ve kaliteli bir mekân haline gelmiş olan Mavi Istakoz Restoranın da hem taze deniz mahsullerinden yiyebilir hem de güzel bir boğaz havası alabilirsiniz.
Mavi Istakoz Restorant
Mavi Istakoz Restorant

  

  • Kule Balık Evi: Güzelbahçe, Yelki bölgesinin en ünlü balıkçısı olan Kule Balık Evi, Güzelbahçe bölgesinde balık yemek için gidebileceğiniz en ideal ve kaliteli mekândır. Eğer sizler de balık yemeklerini seviyorsanız, gönül rahatlığıyla sevdiklerinizi alıp, buraya gitmenizi tavsiye ederiz.
Tunay Restaurant Et Atölyesi
Tunay Restaurant Et Atölyesi
  • Tunay Restaurant Et Atölyesi: Çeşit çeşit et yemeğinin bulunduğu, günler öncesinden dinlendirilmiş etlerin, siz değeri misafirler için servis edildiği, elit, kaliteli mekânlarda birisidir Tunay Restoran Et Atölyesi. Konumunun, manzarasından dolayı da sıkça tercih edilen bir yerdir.
Zeytincir Kahvaltı & Mangal
Zeytincir Kahvaltı & Mangal
  • Zeytincir Kahvaltı & Mangal: Adından da anlayacağınız üzere güne başlarken mis gibi bir köy kahvaltısı ile karşı karşıya kalmak, lezzeti tatmak, köy kahvaltısının verdiği hazzı alabilmek için bölgenin en ideal mekânlarından birisidir Zeytincir Kahvaltı & Mangal mekânı. Bir diğer hizmet olarak da sevdikleriniz ile birlikte ister Mangalınızı alıp, gelip burada mangal yapabileceğiniz yerler bulunmakta. İsterseniz de restoran tarafından sizlere özel mangal yapılarak, tarafınıza servis edilmektedir. Ailecek gidilebilecek çok güzel bir yerdir, sizlere tavsiye ederiz.
READ  Narlıdere Gezilecek Yerler

 

  • Gemi Restoran: Gemi olarak hizmet veren restoran, denizde yüzerek misafirlerini ağırlayan bir gemidir. Başlangıç ve bitiş noktaları bulunmakta olan, İstanbul Kız kulesi gibi denizin ortasından, misafirlerine eşsiz zamanları yaşatan Gemi Restoran, şarabıyla da çok ünlüdür. Yurt dışından bile sırf şarabından içmek için gelen misafirlerin olması da, ayrı bir ün, kalite katmıştır. Eğer deniz hayranlığı olan bireylerdenseniz muhakkak gelip, görmeniz gereken bir yer olduğunu siz değerli misafirlerimize söylemek isteriz.
Gemi Restoran
Gemi Restoran
  • Güzelbahçe Huzur Parkı: Eşiniz ve sevdikleriniz ile birlikte ya da ailecek toplanıp, birlikte gitmek istediğiniz, kafanızı dinleyebileceğiniz sessiz, sakin bir mekân arıyorsanız Güzelbahçe
    Huzur Parkı tam olarak aradığınız yer diyebiliriz. Sessizliği ve kuşların cıvıltısıyla huzurun yeri.
Güzelbahçe Yelki Konum
Güzelbahçe Yelki Konum

GÜZELBAHÇE YELKİ KONUM VE ULAŞIM BİLGİSİ

Güzelbahçe, Yelki bölgesine gitmek istiyorsanız, 975, 985, 987 nolu otobüs seferleri gitmektedir. Bu otobüsleri kullanarak rahatlık ile ulaşımınızı sağlayabilirsiniz. Narlıdere ye yakın olan semt, Bir diğer yol ile de Taksi ve bunun gibi ulaşım araçlarını kullanarak da rahatlıkla bölgeye ulaşabilirsiniz. Harita ve konum gibi programlardan da destek alabilirsiniz.

Güzelbahçe Yelki Semtine Yakın Görülecek Yerler

Benzer Görülmesi Gereken Yerler

Narlıdere Gezilecek Yerler

Gezicini

Yorum Yaz