Image default
Fethiye Muğla

Fethiye Günlüklü Koyu

Fethiye Günlüklü Koyu

Günlüklü koyu, Fethye’nin Muğla ilinde yer alan bir koydur ve burası yaz aylarında tatil yapılan bölgelerden biridir. Fethiye Günlüklü koyu giriş ücreti ile uygun olan harika bir tatil bölgesidir. Sıcacık güneşi, masmavi denizi, ince kumu ile bir başka olan Günlüklü koyunda tatil yapmayı çok seveceksiniz.

Fethiye’de yer alan Günlüklü koyu, sakin ve temiz bir yerdir. Manzarası, rahatlığı ve sakinliği ile tatil yapılacak en gözde yerlerden biri olan Günlüklü koyunda denize girmenin keyfi bir başkadır. Ilık ve temiz suyu ile denize girilecek en güzel yerlerden biri olan Günlüklü koyu, kesinlikle keşfedilmesi gereken yerlerden biridir.

günlüklü Koyu
günlüklü Koyu

Günlüklü koyu, Gölcek karayolunda bulunduğu için buraya ulaşım oldukça kolaydır. İlçenin merkezine yaklaşık olarak 17 km uzak olan Günlüklü koyu, tatilini deniz ve muhteşem doğa ile beraber yapmak isteyenlerin tercihleri arasında yer alıyor.

Fethiye-Günlüklü Koyu

Fethiye ilçesinde bulunan Günlüklü koyu, yeşil ağaçların kapladığı mükemmel bir yerdedir. Muğla ilinin harika koylarından biri olan Günlüklü koyu, yaz mevsiminde özellikle günü birlik tatilcilerin vakitlerini geçirdiği gözde yerlerdendir. Ailenizle ve sevdiklerinizle güzel bir tatil geçireceğiniz bu koyun plajında sizde yakıcı güneşinde güneşlenebilir, soğuk ve serin suyunda yüzebilirsiniz.

Fethiye-Günlüklü Koyu
Fethiye-Günlüklü Koyu

Muğla ilinin en güzel koylarından biri olan Günlüklü koyu, ışık geçirmeyen doğası ve mavi denizi ile tatil yapmayı çok seveceğiniz yerlerden biridir. Etrafında her türlü ihtiyaçlarınızı kolayca karşılayabileceğiniz piknik ve kamp yapmak içinde harika bir yerdir. Yemyeşil ağaçlarının altında piknik yapıp, hamakta saatlerce uyuyabilirsiniz.

Günlüklü Koyu Nerede?

Muğla, Fethiye ilçesinde yer alan Günlüklü koyu, ağaçların arasında doğayla başbaşa harika bir koydur. Günlüklü koyu görülecek yerler arasında en güzeli olmakla beraber tatil yapmayı çok seveceğiniz bölgelerdendir.

READ  Belcekız Plajı - Fethiye
Günlüklü Koyu Muğla Dalaman
Muğla Dalaman

Günlüklü koyunda tatil yapmak ve burada istediğiniz kadar vakit geçirmek için ise giriş ücretini ödemeniz gerekiyor. Yakıcı güneşi ve serin suları ile eşsiz bir tatil bölgesi olan Günlüklü koyuna giriş ücreti yaklaşık 20 TL’dir. Bununla birlikte plajda gününüzü geçirmek için kiralayacağınız şemsiye ve şezlong ücreti 40 TL’dir.

BURAYA YAKIN GEZİLEBİLECEK BAŞKA YERLER LİSTESİ

Fethiye Plajları Koyları

Benzer Görülmesi Gereken Yerler

Yuvarlakçay Muğla’nın Saklı Cenneti

Gezicini

Uyku Vadisi : Nerede Nasıl Gidilir ? Doğal Güzellikleri

Gezicini

Ula Gezilecek Yerler | Muhteşem Yerler Listesi

Gezicini

Turunç Pınarı Koyu : Fethiye’de Masal Gibi Değil Mi

Gezicini

Turgut Şelalesi Marmaris | Muğla’da Doğal Bir Şelale

Gezicini

Seydikemer`de Gezilecek Yerler Var!

Gezicini

Sarıgerme Plajı : Denize Girmeyi ve Güneşlenmeyi Çok Seveceksiniz

Gezicini

Saklıkent Kanyonu : Fethiye Doğa Harikası

Gezicini

Ortaca Gezilecek Yerler | Muhteşem Yerler Listesi

Gezicini

1 Yorum

Erdi K. 28 Ağustos 2019 at 13:05

Doğa ve deniz bir arada bu koyda. Suyu kumundan dolayı azda olsa bulanık fakat gayet temiz. Buraya Araç girişi 17 tl. Biz ağaçların dibine havlu bıraktık isteyenler ise burada ücretli şezlong kiralayabilir. Son olarak ise Fethiyenin bütün koyları muhteşem.

Cevapla

Yorum Yaz