Image default
Çeşme İzmir

Çeşme – Çiftlikköy Sahili

Çiftlikköy Sahili – Çeşme (İzmir)

Çeşme kent merkezine yaklaşık 6 km uzaklıkta hoş bir plaj olan Çiftlikköy plajı, üç yanı denizlerle çevrili bir yarımada olma özelliğinde. Çeşme – Çiftlikköy Sahili Özellikle de Mart ayından başlayarak Mayıs ayına kadar sıcak kalan deniziyle rahatlıkla değerlendireceğiniz bir yapıda. Aynı zamanda dört mevsim rüzgarlı olduğu için de rüzgar sörfü yapanlar açısından da Çiftlikköy sahili gerçekten de iyi bir seçeneğe dönüşebilir.

çiftlikköy
çiftlikköy

Çeşme Çiftlikköy Denizi

Bu kapsamda bakıldığında da bu plajın sakinliğine kendinizi bırakarak olabildiğince hoş zamanlar geçirebilirsiniz. Sahil kesimiyle kumsalı gerçekten de çocuklu aileler açısından tercih edilirliği yüksek. Çocuklu aileler açısından da oldukça uygun olan bu plajın denizi sığ olduğu için güvenilir bir şekilde yüzmenin keyfini çıkarabilirsiniz.

çiftlikköy sahili
çiftlikköy sahili

 

Çiftlikköy Pırlanta Plajı

Bunun yanı sıra plaj içerisinde rahatlıkla kullanabileceğiniz soyunma kabinleri ve tuvaletler de bulunmaktadır. Pek çok kesim için ideal bir plaj ve vakit geçirme açısından da ideal bir yer olmaktadır Çiftliköy Sahil. Çeşme’de vakit geçirirken aynı zamanda da diğer koy ve plajlarını da keşfetmek isterseniz eğer bu plaj genel konumuyla ideal bir yer. Çeşme – Çiftlikköy Sahili  Mutlaka görmeli, aynı zamanda da buradaki gün batımının keyfine odaklanmaya devam etmelisiniz.  İzmir Çeşme gezilecek yerler Tüm bunların yanı sıra yiyecek ve içecek ihtiyacınızı karşılama konusunda da bir kafeteryaya sahip olan Çiftlikköy Sahili içerisinde tatilin keyfini doyasıya çıkarabilirsiniz. Hepiniz için şimdiden güzel ve hoş bir tatil geçirmeniz dileğiyle.

Çiftlikköy Sahili – Çeşme (İzmir)  Resimleri Galerisi

çiftlikköy deniziçiftlikköy sahiliizmir çiftlikköyçiftlikköyçeşme çiftlikköy

Çeşme  Plajları ve Koyları


Benzer Görülmesi Gereken Yerler

Yoncaköy Sahili

Sinem

Yedi Uyurlar Mağarası İzmir

Sinem

Urla Gezilecek Güzel Yerler Var!

Sinem

Torbalı Gezilecek Yerler

Sinem

Tire Gezilecek Yerler – Tire`ye Doyamazsın

Sinem

Tekke Plajı – Çeşme

Sinem

Sığacık Gezilecek Yerler

Sinem

Şirince Köyü Gezilecek Yerler

Sinem

Selçuk Gezilecek Yerler

Sinem


Yorum Yaz