Image default
Bornova İzmir

Bornova`da Görülmesi Gereken 5 En Güzel Cafe

Bisquitte Bornova

Bornovada yer alan Bisquitte cafe  projenin ilk temellerini 2009 yılında temellerini atmış,Farklı sektörlere ait ulusal ve uluslararası markaları yöneterek  İzmir’de yatırımlarla değerli ve lezzetli marka oluşturmuşlardır.Restoran ve cafe işletmeciliğinde ayrı bir renk katmaktadır.

bornova bisquitte cafe
bornova bisquitte cafe

Bornova da yer alan cafe de Sıcak bir ortam, güler yüzlü personelleri ve iyi bir hizmet  olarak  sektörde kendini göstermiş herkese  tavsiye edilen bir mekan haline gelmiştir.

LEMAN KÜLTÜR Bornova

Beyoğlu’nda 25 yıl önce kurulan Leman Kültür bugün  26 şubesiyle kocaman bir aile konumundadır. Yılda 6 milyon misafirin ağırlandığı dev bir franchise zinciri. Leman Kültür sadece restoran ve cafe olarak değil, Sahne ve  Otel konseptleriyle de hizmet vermektedir.

Bornova Leman Kültür
Bornova Leman Kültür

Tüm şubelerİnde olduğu gibi Leman Kültür mekanlarının tek bir amacı var. O da sloganlarında belirttiği gibi :

Gülüyoruz o halde varız…

İfadeleri gönüllerde taht kurmuşlardır.

Nasıl gülmek isteyenlere en başta müthiş bir atmosfer vaad ediyorlardır. Bornova`da Görülmesi Gereken 5 En Güzel Cafe Rengarenk,huzurlu  ve özgürlük dolu mekan sizleri beklemektedir.. Mutluluk sebebi olan Hayvan dostlarımız için her daim yerleri vardır. Bornova`da Görülmesi Gereken 5 En Güzel Cafe Mizahları gereği  Duvarlar,Masalar,Menülerde Leman Dergisi’nin değerli çizerlerinin karikatürleriyle dolu. Güldürürken düşündürür, düşürürken bir daha güldürerek  Ortamın en samimisini gözler önüne sürmektedir.

Veee  en önemli konuları lezzettir. Leman Kültür’e geldiğiniz sıklıkla yeni lezzetler keşfedebilirsiniz. Menülerinde yer alan içeçekler  ve yemekler de mekanda  ve ortamında olduğu gibi görselliği içinizi ısıtacak samimi ortam kadar rengarenktir.

More Coffee & Tea - Kahve Dükkanı Bornova
More Coffee & Tea – Kahve Dükkanı Bornova

More Coffee & Tea – Kahve Dükkanı Bornova

Bornova da küçük bir sokakta yer alan mekanda Dünyanın farklı yerlerinden tedarik edilen nitelikli kahve çekirdeklerini kavurup, damaklarınızda yepyeni tatlar bırakmak için farklı demleme tekniklerini sizler değerli müşterilerimiz için yapmaktadırlar.

Rengarenk duvarları, paylaşmaya heveslendiren masalar, dünyanın iyi ve nitelikli kahveleri, ve sıcakkanlı barista ve garson arkadaşların ısıttığı ortamda, sizleri anlarınıza anılar katmaya bekliyorlar.

 

Bornova Cafeleri
Bornova Cafeleri

ALİN’S:

Harika bir ekip, harika bir iyiniyet gostergesi olan muazzam cafelerinden birtanesi. Bornova`da Görülmesi Gereken 5 En Güzel Cafe Çalışanlarının sıcakkanlılığı sayesinde yemek ve sohbetinizin zevkine varabilirsiniz.Güleryüzlülüğünü kaybetmeyen çalışanlarıyla her defasında gelmek isteyeceksiniz.

Görün puanınızı verin.Bundan asla pişman olmayacağınızı teyid ederim.

Alin`s Cafe Restaurant Bornova
Alin`s Cafe Restaurant Bornova

Sir Winston Cafe: (Sir Winston Tea House)

Sir Winston şehrin yeni alternatifleriyle yola çıkarak farklı bir tarzı vardır. Bornovadaki Sir Winston bu farkı bakış açısıyla kapılarını misafirlerine yıllar önce İzmir’de açtı. 2015 yılında Osmanlı Gıda çatısı altına girerek ailelerinin bir parçası olmuşlardır.

Bornova Sir Winston Tea House Cafe
Bornova Sir Winston Tea House Cafe

“Aynı menüler, aynı dekorasyonlar, aynı müzikler! Sir Winston ailesi olarak şehirde farklı bir alternatif olmak için yenilendiler. Dünya mutfaklarından seçkinlerle, farklı dekorasyonlarla ve kendini sürekli yenileyen yapısıyla Sir Winston şehrin yeni tarzıyla yola çıktı!
Sir Winston markası ile yaşamının her alanında tüketicilerle buluşmak için, markalaşma sürecinde farklı konseptlerle yoluna devam ediyor. Bornova`da Görülmesi Gereken 5 En Güzel Cafe Tüm değişkenleri göz önünde bulundurarak hem tüketici yaklaşımlarına hem de yatırımcı taleplerine karşın üç farklı alt marka ile ilerlemekteler. Sir Winston House, Sir Winston Cafe ve Sir Winston Express markaları, başarılı rotalarıyla öncü ve yenilikçi vizyonlarıyla ,sektöre değer katan markalar arasına girmeye başarmışlardır.

Benzer Bornova İle İlgili Diğer Yazılarımız….

Benzer Görülmesi Gereken Yerler

Yoncaköy Sahili

Sinem

Yedi Uyurlar Mağarası İzmir

Sinem

Urla Gezilecek Güzel Yerler Var!

Sinem

Torbalı Gezilecek Yerler

Sinem

Tire Gezilecek Yerler – Tire`ye Doyamazsın

Sinem

Tekke Plajı – Çeşme

Sinem

Sığacık Gezilecek Yerler

Sinem

Şirince Köyü Gezilecek Yerler

Sinem

Selçuk Gezilecek Yerler

Sinem

3 Yorumlar

Ekin 30 Ağustos 2019 at 15:40

Cafe 13m² Küçükpark kafeler sokağının kendini yıllardan bugune güncelleyememiş kafelerine nazaran hizmet tadında,kalite ve sunum açısından en iyi yeri denebilir sizde uğrayın.Fiyatlar gayet uygun,ilgi alaka iyi. Buradan Herkese tavsiye ederim.

Cevapla
Resul Şahin 30 Ağustos 2019 at 15:41

İzmir’de şarap içilecek mekanlarda birtanesi…Burası konak statüsünde fiyatlandırmamış olarak, Bornova’da olması sebebi ile salmamış, mükemmel ötesi lezzetli yemekleri ve hayret uyandıracak kadar fazla şarap çeşidi ile enfes.. Teras Cafe & Wine House

Cevapla
Deniz Arslan 30 Ağustos 2019 at 15:43

Bornova Music Cafe`de Üniversite Evimde pijamalarıma ayaklarımı uzatıp kahvemi içinde rahatlık hissettiğim aynısından buraya gelince de hissedebiliyorum arkadaşlar.Calısanlar içten çalışıyor ve islerini çok güzel yapıyorlar. Burada çalışan Hepsine teşekkür ediyorum 🙂

Cevapla

Yorum Yaz