Image default
Kemer

Beycik Bükü Koyu | Nerede Nasıl Gidilir? Kamp Yapılır Mı ?

Beycik Bükü Koyu Antalya bölgesinde bilinen ve turizm açısından da oldukça değerli olan koylar arasında adını altın harfler ile kazımış ve bölgeye giden misafirlerini birçok bakımdan oldukça memnun eden, sevdikleriniz ile, misafirleriniz ile birlikte gidip, fazlasıyla güzel vakit geçirebileceğiniz Beycik Bükü Koyu Antalya’nın Kemer ilçesine bağlı olan, Tekirova  mahallesinde yer almaktadır.

Beycik Bükü
Beycik Bükü

Beycik Bükü Masmavi Denizi

Beycik Bükü Koyunun denizi berrak ve son derece temiz olmasıyla misafirlerinin ilgisini çekmektedir. Özellikle sakin ve sessiz bir yer de olması, Beycik Bükü’nün Denizi kalabalıktan yoksun olması da bu bölgeyi tam bir dinlenme alanı, tatil cenneti yapmaktadır. Şehir hayatından uzak, kentsel yapılardan uzak, sevdikleriniz ile birlikte gidip tamamen doğa içerisinde vakit geçirebileceğiniz Beycik Bükünün denizinde de yüzmenin ayrı bir keyfi vardır.

Beycik Bükü koyu
Beycik Bükü koyu

BEYCİK BÜKÜ’NDE KAMP YAPILIR MI?

Bu koyun en ünlü bilinen özelliklerinden bir tanesi de kamp cenneti olmasıdır. Tamamen ücretsiz kamp yapabileceğiniz yerlerinin olması ve bu yerlerin tamamı deniz manzaralı olması, çadırınızdan çıktığınızda, sabah uyandığınız da sizleri kocaman, berrak ve masmavi bir denizin karşılıyor olması, bu bölge de neden kamp yapılması gerek sorusunun tam olarak cevabı olmaktadır.

Beycik Bükü koyu
Beycik Bükü koyu

Bu bölgenin kamp bölgesi olarak tercih edilmesinin de en büyük sebeplerinden bir tanesi; kalabalık olmayan, sessiz, sakin, şehirden uzak bir bölge olmasıdır.

Beycik Bükü Koyu Kamp Alanı
Beycik Bükü Koyu Kamp Alanı

Bölge de Camping yerleri de olduğundan dolayı çadırı olmayan ya da daha önce kamp deneyimi yaşamamış olan kişilerinde rahatlıkla gelip kamp yapabileceği yerlerin olması da siz değerli misafirler açısından güzel bir olanak sağlamaktadır.

READ  Kemer'in En Güzel Koyları ve Plajları

 

Beycik Bükü en iyi görüntüsü

BEYCİK BÜKÜ’NE NASIL GİDİLİR?

Beycik Bükü Koyuna Antalya, Kemer bölgesinden Tekirova bölgesine doğru giderek gitmelisiniz. Beycik Büküne gitmek isteyen misafirlerimiz için şunu söylemeliyiz; Beycik Bükünün olduğu bölge yüksek engebe ve zor yollardan oluşur. 4×4 bir arazı aracı ile gitmeleri gerekmektedir aksi takdir de yola kalma ihtimalleri çok yüksektir.

Beycik Bükü Hakkında Bilgiler

Konum bulmak konusunda zorlanan misafirlerimiz olur ise tabelalar ya da harita ve Navigasyon gibi uygulamalardan da destek alarak yönlerini rahatlıkla bulabilirler. Böylelikle kaybolmadan gitmek istediğiniz konuma giderek rahatça tatilinizi yapabilirsiniz.

Kemer’de Görülecek Diğer Plajlar ve Kamp Alanları

Benzer Görülmesi Gereken Yerler

Tekirova Plajı | Maviliği ve Kendine Has Renkleri İle Harika Plaj

Gezicini

Tekirova Eşsiz Güzellikleri Görün!

Gezicini

Kiriş Plajı | Kemer’de Yeşilin ve Mavinin Buluştuğu Ender Yerlerden

Gezicini

Kemer’in En Güzel Koyları ve Plajları

Gezicini

Kemer Gezilecek Yerler : Rusların Tercihi

Gezicini

Kemer Gece Hayatı ? En iyi Disco Bar Mekanlar

Gezicini

Göynük Plajı | Antalya’nın Mavi Bayraklı Plajlarından

Gezicini

Göynük Gezilecek Yerler | Göynük’e Giderseniz Buraları Görmeden Dönmeyin

Gezicini

Dinopark Antalya | Macera Dolu Bir Yer

Gezicini

Yorum Yaz