Image default
Kemer

Kiriş Plajı | Kemer’de Yeşilin ve Mavinin Buluştuğu Ender Yerlerden

Türkiye’nin bütün mevsimlerini bir arada yaşayan il olan Antalya’da kış ve yaz olarak yapılabilecek olan aktiviteler mevcut olup macera severler, doğa ile iç içe olmak isteyen bütün herkes için vazgeçilmez iller arasında yer alır. Bu güzelliklerin yanında tarih kokan yapıları, coğrafi konumuyla da bütünleşerek mevcut durumunu iyi bir şekilde koruyor. Kiriş Plajı ise Antalya Kemer’de yer alan plajlardan birisi olarak bilinmektedir.

Kiriş Plajı
Kiriş Plajı

Antalya’ya belki de en yakın ilçelerinden olan kemer, turistik mekânlarıyla insanların ilgilisini çekmeyi başarıyor. Antalya, Türkiye’de turist gelen insan sayısının en fazla olduğu, sahip olduğu güzellikleri görmeye gelenlerin sayısının bir hayli çok olduğu ilimizdir. Gelen turistler yakınlığı, konaklama mekânı olarak otel sayısının diğer ilçelere fazla olduğu, deniz kum güneş harikalar yattığı kemer ilçesini tercih ediyorlar.

En iyi MUAZZAM KİRİŞ PLAJI Görüntüleri

Kemer ilçesinde gezip görülecek mekânlar arasında yerli ve yabancı turistlerin çokça tercih ettiği yerlerden olan kiriş plajı, turkuaz mavisi denizi ve yazın yapılabilecek en güzel su sporlarını içermesi açısından kendini önemli kılıyor. Denizinde jet ski kullanabilir, paraşütle atlayabilir, muz, su kayağı gibi daha birçok eğlenceli anılarınızı burada geçirebilirsiniz. Ayrıca yemyeşil ağaçlarıyla ve tertemiz havasıyla da kiriş plajı gelenlerin gözünü ve ruhunu doyurmaktadır.

En iyi MUAZZAM KİRİŞ PLAJI Görüntüleri

MUAZZAM KİRİŞ PLAJI KONUM BİLGİSİ

Güneşi etkili biçimde hissedeceğiniz kiriş plajına gitmek istiyorsunuz. Peki, ama nasıl? Sizler için bu sorunun cevabını açıklamaya çalışacağız. Antalya merkeze 50 km, bağlı olduğu ilçe olan kemer’e ise yaklaşık 5 km civarında bir yolu vardır. Bu yolu isterseniz kendi aracınızla rahat koltuklarınızda veyahut Antalya otogarından kalkan ilçe otobüslerine binerek geçirebilirsiniz.

READ  Göynük Gezilecek Yerler | Göynük'e Giderseniz Buraları Görmeden Dönmeyin

Kiriş plajı konum olarak bulunduğu denizine olan otellerine sıfır olması, beldesinde Antalya’nın en ünlü ve lüks otellerinin bulunması turistlerin ilgisini çekmiş durumdadır. Yeşilin ve mavinin buluştuğu ender yerlerden biri olmasının yanında muazzam görüntüsüyle de insanların kalbini çalmıştır.

En iyi MUAZZAM KİRİŞ PLAJI Görüntüleri

KİRİŞ PLAJI İLE DENİZİN TADINI ÇIKARTMAYA NE DERSİNİZ?

Yoğun iş döneminin ardından haziran başı veya mayıs sonu gibi insanlar artık kafalarını bir süre dinlendirmek, bedenlerinden bütün yılın yorgunluğunu atmak isterler. İşte tam da bu noktada yazın artan sıcaklıkta etkili olmakla beraber otel rezervasyonları yaptırıp, hemen internetten gezip görülecek yerler listesine bakılıp oraya doğru bir yolculuğa çıkarlar.

Kemer Kiriş Plajı
Kemer Kiriş Plajı

Biz de size bu yolcuğunuzda ve listenizde yerini alması gerek gün batımlarında harika fotoğraf kareleri yakalayabileceğiniz, berrak denizinden hiç çıkmak istemeyeceğiniz kiriş plajını öneriyoruz. Kiriş plajına girişler ücretsiz olması da halk için yapılabilecek etkili düzenlemeler arasında yer almaktadır. Kiriş halk plajı sizleri bekliyor.

Kiriş Plajı
Kiriş Plajı

Kiriş plajının denizi sığ ve çoğunlukla dalgalı olması orada su sporlarını yapmak için doğal bir alternatif oluyor. Güneşin ve sahilin tadını çıkarmak isteyenler kumsalda voleybol da oynayabilirler. Temiz ve turkuaz denizini görmek isteyenler için tekne turları da dahi düzenlenir. Kiriş plajı bu özellikleriyle insanlara güzel imkânlar sunar.

Antalya Kemer Plajları

Benzer Görülmesi Gereken Yerler

Tekirova Plajı | Maviliği ve Kendine Has Renkleri İle Harika Plaj

Gezicini

Tekirova Eşsiz Güzellikleri Görün!

Gezicini

Kemer’in En Güzel Koyları ve Plajları

Gezicini

Kemer Gezilecek Yerler : Rusların Tercihi

Gezicini

Kemer Gece Hayatı ? En iyi Disco Bar Mekanlar

Gezicini

Göynük Plajı | Antalya’nın Mavi Bayraklı Plajlarından

Gezicini

Göynük Gezilecek Yerler | Göynük’e Giderseniz Buraları Görmeden Dönmeyin

Gezicini

Dinopark Antalya | Macera Dolu Bir Yer

Gezicini

Çıralı Plajını Keşfedin | Huzuru ve Sakinliği İle

Gezicini

Yorum Yaz