Image default
Kemer

Beldibi Halk Plajı | Tatil Cenneti Olarak Bilinen Beldibi

Beldibi Halk Plajı

Beldibi bölgesinin benzersiz mavi, berrak suyu, plajı ile de ün salmış, tatilcilerin akın akın her sene şaşmadan geldiği bir bölge olmayı başarmıştır. Beldibi Halk Plajı masmavi denizi ve bu konu da ödül bile almasıyla ilgiyi iyice üstüne çekmiştir.

Beldibi Halk Plajı
Beldibi Halk Plajı

Türkiye turistik bölgeler açısından oldukça zengin ve yerli yabancı turistlerin her sene sıklık ile tatil yaptıkları bir bölgedir. Coğrafi konumu olarak da zengin bölgeleri olmasından ötürü, Akdeniz ve Ege gibi turistlerin akın akın geldiği tatil cenneti beldeleri de bulunmaktadır. Beldibi bölgesi de Akdeniz bölgesinde, Antalya ilinin en turistik ve en çok tatil yapılan bölgesi olarak bilinmektedir.

BELDİBİ PLAJI GÜZEL MİDİR?

Beldibi plajı, Türkiye de gezip, görebileceğiniz en güzel denizi olan plajlarından bir tanesidir. Beldibi bölgesi için turistler yurt dışından bile özenerek gelmektedirler. Tatil cenneti olarak da bilinen Beldibi Plajında her akşamüstü farklı farklı aktiviteler, eğlenceler yapıldığından dolayı da fazlasıyla eğlenceli bir bölgedir. Bu konu da tatil planı yapanların kesintisiz durakları her zaman Beldibi Plajı olmaktadır.

Beldibi Halk Plajı
Beldibi Halk Plajı

Alışveriş merkezlerinin de Beldibi Plajında bulunması ve birçok gezip, görülebilecek, gezer iken sevdiklerinize de hatıralar, hediyelik eşyalar alabileceğiniz yerler olduğundan da Beldibi bölgesinin akşamları da bir hayli gündüzleri kadar eğlenceli ve ışıltılı olmaktadır.

Beldibi Halk Plajı
Beldibi Halk Plajı

Beldibi plajlarının birçok kısmı bulunmaktadır. Ücretli ve Ücretsiz bölmeleri de bulunmaktadır. Kumsalları ve çakıllık bölgeleri de güzel bir tatil için fazlasıyla olanak sağlamaktadır.

ANTALYA GÜZEL PLAJLARI

Antalya Plajları bölgesinde çok güzel plajlar da bulunmaktadır. Lara, Konyaaltı, Eski Lara, Kemer, Olimpos ve bunun gibi birçok yer bulunmaktadır. Bundan ötürü de Antalya tatil cenneti olarak bilinen bir şehirdir. Denizinin olması, merkezinde gezip, görülebilecek birçok yerlerinin olması ve Akdeniz bölgesinin gezip, görülebilecek kadar zengin yerlerinin olması da Antalya da gezilecek güzel yerlerinin olmasına olanak sağlamaktadır.

READ  Çamyuva Gezilecek Yerler

Beldibi plajı da Antalya da en güzel bilinen plajlardan bir tanesidir. Ve Beldibi bölgesinin plajlarının çok bilinmesinin bir diğer sebebi orada olan eğlence yerlerinin de fazlasıyla olması ve misafirlerine güzel bir tatil fırsatı sunmasıdır.

Beldibi Halk Plajı
Beldibi Halk Plajı

Benzersiz Beldibi Plajının misafirlerine verdiği bir diğer tatil fırsatı da aktivite olarak da oldukça zengin bir bölge olmasıdır. Paraşüt, Doğa Yürüyüşleri, Deniz altı dalgıçlar ve bunun gibi daha birçok fırsatı sunduğundan da bölgeye gelen yerli yabancı turistlerin göz bebeği olan bir tatil beldesidir.

BELDİBİ PLAJI NEREDE?

Beldibi Antalya, Kemer yolu üzerinde gittiğinizde tabelaları takip ederek bile gidebileceğiniz kolay bir konumdadır. Bu konu da oldukça rahat bir şekilde ulaşımınızı sağlayabilirsiniz. Beldibi Plajı da Beldibi Merkez de olduğundan Beldibi’ne girdiğinizde bile rahatlıkla bulabilirsiniz.

Konum da zorlanır, yolunuzu bulamaz iseniz de haritalar ve Navigasyon uygulamalarından rahatlık ile yolunuzu bulabilirsiniz. Kolay bir konumdadır.

Beldibi Otelleri

  • Beldibi Hotel
  • ES’VİDA HOTEL BELDİBİ
  • Delfin Otel
  • Selçukhan Hotel
  • Club Porto Amore Hotel +18 (Adults Only)
  • Selinus Beach Club Hotel

  • Maya World Imperial – All Inclusive

Beldibi Resimleri

kemermarina
Antalya Kemer
kemergecehayati121
kemergecehayati12
antalya kemer kopuk partisi
Aura Club Kemer2
Kemer Koyları
tekirovaotelleri
TEkirova333
Tekirova plaji
Göynük Sahili
Göynük Acerfun Macera Parkı13
Göynük Kanyonu
Göynük Kanyonu
Göynük Acerfun Macera Parkı
goynuk1 1

Beldibi Gezilecek YerlerBenzer Görülmesi Gereken Yerler

Tekirova Plajı | Maviliği ve Kendine Has Renkleri İle Harika Plaj

Gezicini

Tekirova Eşsiz Güzellikleri Görün!

Gezicini

Phaselis Koyu | Turkuaz Sularıyla ve Yemyeşil Doğa Manzaralı

Hakan Karaduman

Likya Yolu : Dünyanın En Güzel Yaya Yolu

Hakan Karaduman

Kiriş Plajı | Kemer’de Yeşilin ve Mavinin Buluştuğu Ender Yerlerden

Gezicini

Kemer’in En Güzel Koyları ve Plajları

Gezicini

Kemer Gezilecek Yerler : Rusların Tercihi

Gezicini

Kemer Gece Hayatı ? En iyi Disco Bar Mekanlar

Gezicini

Göynük Plajı | Antalya’nın Mavi Bayraklı Plajlarından

Gezicini

Yorum Yaz