Image default
Kemer

Beldibi Halk Plajı | Tatil Cenneti Olarak Bilinen Beldibi

Beldibi Halk Plajı

Beldibi bölgesinin benzersiz mavi, berrak suyu, plajı ile de ün salmış, tatilcilerin akın akın her sene şaşmadan geldiği bir bölge olmayı başarmıştır. Beldibi Halk Plajı masmavi denizi ve bu konu da ödül bile almasıyla ilgiyi iyice üstüne çekmiştir.

Beldibi Halk Plajı
Beldibi Halk Plajı

Türkiye turistik bölgeler açısından oldukça zengin ve yerli yabancı turistlerin her sene sıklık ile tatil yaptıkları bir bölgedir. Coğrafi konumu olarak da zengin bölgeleri olmasından ötürü, Akdeniz ve Ege gibi turistlerin akın akın geldiği tatil cenneti beldeleri de bulunmaktadır. Beldibi bölgesi de Akdeniz bölgesinde, Antalya ilinin en turistik ve en çok tatil yapılan bölgesi olarak bilinmektedir.

BELDİBİ PLAJI GÜZEL MİDİR?

Beldibi plajı, Türkiye de gezip, görebileceğiniz en güzel denizi olan plajlarından bir tanesidir. Beldibi bölgesi için turistler yurt dışından bile özenerek gelmektedirler. Tatil cenneti olarak da bilinen Beldibi Plajında her akşamüstü farklı farklı aktiviteler, eğlenceler yapıldığından dolayı da fazlasıyla eğlenceli bir bölgedir. Bu konu da tatil planı yapanların kesintisiz durakları her zaman Beldibi Plajı olmaktadır.

Beldibi Halk Plajı
Beldibi Halk Plajı

Alışveriş merkezlerinin de Beldibi Plajında bulunması ve birçok gezip, görülebilecek, gezer iken sevdiklerinize de hatıralar, hediyelik eşyalar alabileceğiniz yerler olduğundan da Beldibi bölgesinin akşamları da bir hayli gündüzleri kadar eğlenceli ve ışıltılı olmaktadır.

Beldibi Halk Plajı
Beldibi Halk Plajı

Beldibi plajlarının birçok kısmı bulunmaktadır. Ücretli ve Ücretsiz bölmeleri de bulunmaktadır. Kumsalları ve çakıllık bölgeleri de güzel bir tatil için fazlasıyla olanak sağlamaktadır.

ANTALYA GÜZEL PLAJLARI

Antalya Plajları bölgesinde çok güzel plajlar da bulunmaktadır. Lara, Konyaaltı, Eski Lara, Kemer, Olimpos ve bunun gibi birçok yer bulunmaktadır. Bundan ötürü de Antalya tatil cenneti olarak bilinen bir şehirdir. Denizinin olması, merkezinde gezip, görülebilecek birçok yerlerinin olması ve Akdeniz bölgesinin gezip, görülebilecek kadar zengin yerlerinin olması da Antalya da gezilecek güzel yerlerinin olmasına olanak sağlamaktadır.

Beldibi plajı da Antalya da en güzel bilinen plajlardan bir tanesidir. Ve Beldibi bölgesinin plajlarının çok bilinmesinin bir diğer sebebi orada olan eğlence yerlerinin de fazlasıyla olması ve misafirlerine güzel bir tatil fırsatı sunmasıdır.

Beldibi Halk Plajı
Beldibi Halk Plajı

Benzersiz Beldibi Plajının misafirlerine verdiği bir diğer tatil fırsatı da aktivite olarak da oldukça zengin bir bölge olmasıdır. Paraşüt, Doğa Yürüyüşleri, Deniz altı dalgıçlar ve bunun gibi daha birçok fırsatı sunduğundan da bölgeye gelen yerli yabancı turistlerin göz bebeği olan bir tatil beldesidir.

BELDİBİ PLAJI NEREDE?

Beldibi Antalya, Kemer yolu üzerinde gittiğinizde tabelaları takip ederek bile gidebileceğiniz kolay bir konumdadır. Bu konu da oldukça rahat bir şekilde ulaşımınızı sağlayabilirsiniz. Beldibi Plajı da Beldibi Merkez de olduğundan Beldibi’ne girdiğinizde bile rahatlıkla bulabilirsiniz.

Konum da zorlanır, yolunuzu bulamaz iseniz de haritalar ve Navigasyon uygulamalarından rahatlık ile yolunuzu bulabilirsiniz. Kolay bir konumdadır.

Beldibi Gezilecek Yerler


Benzer Görülmesi Gereken Yerler

Tekirova Plajı | Maviliği ve Kendine Has Renkleri İle Harika Plaj

Sinem

Tekirova Eşsiz Güzellikleri Görün!

Sinem

Phaselis Koyu | Turkuaz Sularıyla ve Yemyeşil Doğa Manzaralı

Hakan Karaduman

Kiriş Plajı | Kemer’de Yeşilin ve Mavinin Buluştuğu Ender Yerlerden

Sinem

Kemer`in En Güzel Koyları ve Plajları

Sinem

Kemer Gezilecek Yerler : Rusların Tercihi

Sinem

Kemer Gece Hayatı ? En iyi Disco Bar Mekanlar

Sinem

Göynük Plajı | Antalya’nın Mavi Bayraklı Plajlarından

Sinem

Göynük Kanyonu | Dünyanın En Uzun ve En Temiz Şelalelerine Sahip

Hakan Karaduman

Yorum Yaz