Image default
Urla

Balıklıova Nerede ? Nasıl Gidilir ?

Balıklıova Nerede ? Nasıl Gidilir ?

İzmir’de Urla’da bulunan Balık Ova gerek yapılan etkinlikleriyle gerekte kendi için de bulunduğu aktivitelerden dolayı macera severlerin, gezginlerin oldukça tercih ettikleri konumlardan biri haline gelmiştir.

Balıklıova
Balıklıova

Balıklıova Nerede ? Nasıl Gidilir ?  Birçok pansiyon ve bu tarz yerler olduğundan dolayı konaklama konusu da oldukça kolaydır. Yani konaklama sorunu yaşamadan gezip, eğlenebileceğiniz yerlerden birisidir Balık Ova.

Balıklıova
Balıklıova

BalıklıOva’da Gezip, Görülecek Yerler

İsminden de anlayacağınız gibi İzmir Balıklı Ova ’da meşhur balık çiftlikleri bulunmaktadır. Buraları görüp hem güzel fotoğraflar çekebilir hem de lezzetli tatları tadabilirsiniz.
Bir tatil beldesi olan Balık Ova, bir köy olduğundan hem yaz hem de kış tercih edilebilen bir yer olarak bilinmektedir.  Plaj, Sahil, Liman olarak ve daha birçok ihtiyacı karşılayan yerlere ev sahipliği yapmaktadır Balıklı Ova. Çok aktiviteli dinlenme tesisleri de tatilinize olumlu etki sağlayacak yerlerden birisidir.

Urla Balıklıova
Urla Balıklıova

Balıklıova’da yapılacak etkinlikler

Rafting, Yamaç paraşütü, parasailing ve daha birçok şey yapabileceğiniz aktiviteler mevcut. Gece kulüpleri veya loş restoranlar ve daha çok sayı da gezip, güzel vakitler geçirebileceğiniz yerler mevcut.

Balıklıova
Balıklıova

Balıklıova Plaj ve Koylar

– Balık ova merkezinde halk plajı mevcut. Plaj bazı bölgelere kadar kum denizden sonrası da çakıl ve yosun kayaların karışımı ile sizleri karşılamaktadır. Urla Gezilecek Yerler Balıklıova Nerede ? Nasıl Gidilir ? Alaçatı Özellikle balıkçılar tarafından yoğun talep gören yerlerden biridir balık ova her gün çeşitli saatlerde mezatlar yapılmakta olup, her çeşitten balık mezatları yapılmaktadır. Sizde isterseniz bu mezatlara katılıp, güzel vakitler geçirebilir hem eğlenebilir hem de akşam yemeğinizi süsleyecek çok güzel balıklardan satın alabilirsiniz.  

Manal Plajı
Manal Plajı

– Manal Plajı

Uzunluğuyla bilinen Balıklıova Manal plajı, koyu sakin ve temiz deniziyle de bilinmektedir. Berrak bir suya sahip olan Manal Plajı’nda yine çeşitli etkinlikler yapmanız mümkün.Urla Balıklıova gezilecek yerler Balıklıova Nerede ? Nasıl Gidilir ? Halk arasında buraya Sezen Aksu Koyu deniliyor çünkü Sezen Aksu’nun burada bir yazlığı olduğu ve burada denize girdiği söylenmektedir.

READ  Ege`de Bir Cennet: Ildır
balikliova
balikliova

Balık ova’da konaklama yapılabilecek yerler

– Balıklı ova Bungalov yerler.
– Huzur kamp bölgesi.
– Değirmen pansiyon.
– Çarşı kısmında olan pansiyonlar.

Gönül rahatlığıyla burada bulunan otellerde de konaklama sağlayabilir, sevdiklerinizle birlikte güzel vakitler geçirebilirsiniz.

Balıklıova Resimleri

balikliova1Balıklıova Gezibalikliova33Balıklıova GeziBalıklıova Denizibalikliova2balıklıovabalıklıova1balıklıova2balıklıova3Balıklıova
Yakın Çevre’de Gezilecek Yerler

 

Benzer Görülmesi Gereken Yerler

Yassıca Ada

Gezicini

Urla Kamp Alanları | Urla’da En Güzel Kamp Yerleri !

Gezicini

Urla Gezilecek Güzel Yerler Var!

Gezicini

Urla Gece Hayatı Disko barları

Gezicini

Urla Cafeleri : Urla’daki En İyi Kafeler

Gezicini

Karantina Adası | Urla’da Bir Ada

Gezicini

Ege`de Bir Cennet: Ildır

Gezicini

Çeşmealtı Nerede ? Çeşmealtı Nasıl Gidilir?

Gezicini

10 Yorumlar

Bernaz Bernaz 4 Ağustos 2019 at 12:38

Balıklıovada Özalın yeri . ..taptaze balıklar.fiyat lezzet harika…

Cevapla
Barış Geçmen 26 Ağustos 2021 at 10:39

Balıklıova nasıl gidilir ile ilgili olarak son derece başarılı ve güzel bir yazı olmuş diyebilirim. Çok teşekkürler.

Cevapla
Emre Yılmaz 26 Ağustos 2021 at 13:41

Tatil yapmak için gidilir. Ben çok keyif aldım. Burada hoşuma gitti havasıda güzel iyiki gitmişim. Süperdi çok beğendim. 👍

Cevapla
Tufan 26 Ağustos 2021 at 16:54

10 numara bir hizmet ile karşı karşıya kaldık sizde deneyin memnun kalacaksınız bence çok güzel bir kuruluş tavsiye ederim biz memnun kaldık sizde memnun kalacaksınız süper kaliteli

Cevapla
Buğra 26 Ağustos 2021 at 22:48

Çok güzel bir tanıtım gidip görmedim en yakın zamanda gidip görmek istiyorum heleki bu yazılanları okuduktan sonra kesinlikle en yakın zamanda gideceğim.

Cevapla
Rıza Aydın 27 Ağustos 2021 at 00:15

Bir Karadenizli olarak Balıklıova’yı görmek istiyorum bu makaleyi okuduktan sonra. Balık çiftliklerini canlı görmek harika olurdu. Denizin maviliği çok hoş görünüyor. Huzur dolu bir tatil yapılabilir burada

Cevapla
Gökhan 27 Ağustos 2021 at 02:18

Çok güzel bir yer ben gittim çok memnun kaldım herkese tavsiye ederim

Cevapla
Gökhan 27 Ağustos 2021 at 02:19

Çok beğendim burayı kelimelerle anlatamam size çok güzel ya çok memnun kaldım herkese tavsiye ederim

Cevapla
Emrah 27 Ağustos 2021 at 15:09

Plajı,Koyları sahilleri ve deniziyle zmir’de Urla’da bulunan Balık Ova gerek yapılan etkinlikleriyle gerekte kendi için de bulunduğu aktivitelerden dolayı macera severlerin, gezginlerin oldukça tercih ettikleri konumlardan biri halinde çok revaçta olan harika bir yer bana göre.

Cevapla
Yunus 27 Ağustos 2021 at 19:54

Vay efsane

Cevapla

Yorum Yaz