Image default
Ermenek Kayak Merkezleri

Ermenek Bozdağ Kayak Merkezi

Karaman Ermenek Bozdağ Kayak Merkezi ilçesinin en güzel yerlerine sahip bölgeler arasında yer alan Ermenek ilçesinde tatil yapmak ve gezmek için de bölgeler bulunmaktadır.  Bu bölgede tatil yapmak için harika bir bölge olan  Ermenek Bozdağ kayak merkezi haftasonu sıcak günlerde aileniz ile vakit geçirebileceğiniz muhteşem bir yerdir. Ermenek ilçesinin merkezine yakın bir bölgede bulunan Bozdağ kayak merkezi, 4 yıl önce hizmete açılmıştır. Kış mevsiminde karın kalınlığının 1 metreye ulaştığı Bozdağ kayak merkezi 1750 rakımdan meydana geliyor. Gençlik ve Spor ilçe müdürlüğü bünyesinde hizmet verilen  Bozdağ kayak merkezi, ilçe merkezine 7 km uzaklıkta yer alıyor.

Ermenek Bozdağ Kayak Merkezi
Ermenek Bozdağ Kayak Merkezi

Ermenek Kayak Merkezi Konumu

Karaman ilinin tatil beldelerinden biri olan Ermenek Bozdağ kayak merkezi, haftasonu aileniz ile birlikte keyifli vakit geçirebileceğiniz yerlerden biridir. Muazzam bir yer olan Bozdağ kayak merkezi, Ermenek gençlik ve Spor müdürlüğü bünyesinde hizmete açıktır.  4 yıl önce hizmete açılan  bu kayak merkezi, kışın daha fazla kişinin geldiği bölgeler arasındadır.

Ermenek Kayak Merkezi
Ermenek Kayak Merkezi

Ermenek kayak merkezi yaklaşın 1 km uzunluğunda bir piste sahiptir ve üst kısımlara çıkış için mekanik bir tesis bulunmaktadır. Bu bölgeden çıktıktan sonra ise Ermenek baraj gölü karşımıza çıkmaktadır. Ermenek ilçesinin turistik bölgeleri arasında olan ve yılda binlerce kişinin geldiği Bozdağ kayak merkezi yakınlarında ise oteller bulunmuyor. Buraya yakın olan Ermenek merkezde ise konaklayabileceğiniz oteller vardır.

Karaman Ermenek Kayak Merkezi
Karaman Ermenek Kayak Merkezi

Karaman Kayak Merkezi

Karaman’da yer alan gezilecek yerler ile birlikte vakit geçirebileceğiniz bölgelerde bulunmaktadır.   Bozdağ Kayak Merkezi de bu bölgelerden biridir ve 4 yıl önce hizmete açılmıştır. Günübirlik kayak tatili için gelinen bir yer olan Bozdağ kayak merkezine ilçeden ulaşım sağlayabilirsiniz.

Ermenek Bozdağ Kayak
Ermenek Bozdağ Kayak

Ermenek ilçesinde görülmesi ve gezilmesi gereken tarihi yerler ile birlikte tatil yapabileceğiniz bölgelerde vardır. Bozdağ kayak merkezi bu bölgelerden biridir ve burada haftasonu keyifli bir tatil yapmak mümkündür. Günübirlik tatil için harika bir yer olan Ermenek ilçesindeki Bozdağ kayak merkezi, yarıyıl tatilinde hergün hizmet verirken, tatil sonrasında yalnızca haftasonları sabah 09:00 ve 16:00 arasında hizmet vermektedir.

READ  Ermenek Tol Medresesi
Ermenek Bozdağ Kayak
Ermenek Bozdağ Kayak

Bozdağ Kayak Merkezi Konum

Benzer Görülmesi Gereken Yerler

Zeyve Pazarı Nerede ? Nasıl Gidilir ?

Gezicini

Uludağ Gezilecek Yerler : Bursa’da Bir Kayak Merkezi

Gezicini

Nadire Kanyonu

Gezicini

Karaman Gezilecek Yerler | Mutlaka Görülmesi Gereken Yerler!

Gezicini

Ermenek Tol Medresesi

Gezicini

Ermenek Mennan Kalesi

Gezicini

Ermenek Maraspoli Mağarası

Gezicini

Ermenek Gezilecek Yerler : Muhteşem Yerler Listesi !

Gezicini

Ermenek Firan Kalesi

Gezicini

Yorum Yaz