Image default
Zonguldak

Değirmenağzı Plajı – Zonguldak

Değirmenağzı Plajı Zonguldak

Cennetten bir köşe veya muhteşem doğası ile kendini en iyi şekilde tanıtan bu özel Değirmenağzı plajı fiziki olarak ağız kısmına benzediğinden dolayı ismini buradan almıştır. Milyonlarca tatilci tarafından bilinen ve bu yolculukların sonunda ulaşılabilen en güzel Değirmenağzı plajı harika doğası ile kendini ispatlamaya devam ediyor. Değirmenağzı Plajı Zonguldak yakınlarında plaj arayanların ilk tercihi olmalıdır. Karadeniz bölgesinde benzerine pek rastlanmayan bir plaj olarak uğramaya değecektir.

Değirmenağzı Plajı
Değirmenağzı Plajı

Değirmenağzı Plajı Nerede?

Yeşil ve mavinin müthiş uyumunun bir kez daha yakalandığı bu plaj Düzce şehrinin Akçakoca ilçesinde Hacı Yusuflar mahallesi sınırları içerisindedir. Diğer bir adı Değirmenağzı MTA plajı olan bu özel sahil kendinizi ve sevdiklerinizi dinlendirmenin en doğru yolu bu plaja ulaşmaktan geçer. Değirmenağzı plajı özellikle bahar ve yaz aylarında kapılarını misafirlerine kapılarını sonuna kadar açar. Zonguldak ilinde denize girilebilen tek yer olması misafir yoğunluğunun da ortaya çıkmasına neden olur.

Değirmenağzı Plaj
Değirmenağzı Plaj

Değirmenağzı Plajına Nasıl Gidilir?

Yeşillikler içinde en temiz kuma sahip olan denizin de berraklığının eşlik ettiği değirmenağzı halk plajı isteyenlerin rağbet gösterdiği tek adrestir. Yeşil ve mavinin birlikte olduğu ve plajın sunduğu tüm fırsatları da yerine getirdiği bu özel plaj için tüm bilgileri online siteden öğrenme şansı yakalayın. Değirmenağzı plajı Zongultak’ta olup uygun fiyatlarıyla herkesin gelebileceği yer niteliğindedir. Türkiye’nin her yerinden hava ve kara yoluyla ulaşılarak keyifli tatilin fırsatını yakalayın. Genel olarak bakıldığında daha uzak ve zor bir yerde olduğu görünse de eğlenceli yol kıvrımlarıyla bu zaman dilimi çok çabuk bitecek.

Değirmenağzı Plajı Zonguldak
Değirmenağzı Plajı Zonguldak

Değirmenağzı Plajının Özellikleri

Değirmenağzı plajının deniz suyu diğer bölgelere göre biraz daha soğuktur. Fiziksel olarak Karadeniz Bölgesinde olan bu farklı plaj bağımlılarının hizmetinde olmaya devam eder. Yeşil ormanın içinde maviye yansıyan en güzel renk ve sakin yapısı ile kafa dinlenen özel halk plajı değirmenağzı, özellikle yerli turistlerin daha iyi şartlarda tatil yapmasına fırsat sunar. Kayalıkların üzerinden başlayan sınırsız orman ve mavi denizin merhaba demesi bu plajın en anlamlı halinin gösterildiği anlamına gelir. Yumuşacık kumu ve berrak denizi sayesinde aradığınız tatil fırsatını bu plaj ile yakalamaya devam edin. Tüm plaj genel olarak büyük yapıya sahiptir. Keyifli tatil için mekanın önemi çok büyüktür.

READ  Filyos Plajı - Zonguldak
Zonguldak Değirmenağzı Plajı
Zonguldak Değirmenağzı Plajı

Benzer Görülmesi Gereken Yerler

Zonguldak Plajları ve En Güzel Koylar Listesi

Gezicini

Zonguldak Gezilecek Yerler | En Popüler Sıralı Liste

Gezicini

Türkali Plajı – Zonguldak

Gezicini

Kapuz Plajı – Zonguldak

Gezicini

Göbü Plajı – Zonguldak

Gezicini

Filyos Plajı – Zonguldak

Gezicini

Erdemir Plajı : Karadeniz’in En iyi Plajlarından

Gezicini

Çaycuma Gezilecek Yerler

Gezicini

Yorum Yaz