Image default
Samsun

Costal Sahili (Beach)

Costal Sahili (Beach)

Ülkemizde birbirinden güzel, birbirinden ilgi çekici pek çok sahil yer alır. Bu sahiller arasında Costal Sahili de bulunur. Karadeniz’in en güzel illerinden biri olan Samsun’daki yediden yetmişe herkese hitap etmeyi başarabilen bu sahil ziyaretçilerin uğrak noktasıdır.

"<yoastmark

Costal Sahili (Beach) Nerede?

Costal Sahili( Beach) Samsun’da yer almaktadır. Samsun’un Çarşamba ilçesine bağlı olan bu sahil özellikle temmuz ve ağustos ayında birçok ziyaretçi ağırlamaktadır. Samsun’un Çarşamba ilçesine yaklaşık 23 kilometre uzaklıkta bulunan sahile ulaşmak oldukça kolaydır. Plaja erişim sağlamak isteyenler özel araçlarını kullanabilir. D010/E70 üzerinden 20 dakika gibi bir sürede plaja ulaşılabiliyor. Costal Sahili’ne taksi ile gidilebiliyor. Çarşamba merkezde yer alan taksiler günün her saati kişilere hizmet veriyor. Bunun yanında Costal Sahil’e toplu ulaşım sağlanamaz. Toplu ulaşımın olmaması önemli bir dezavantajdır.

Samsun Plajları Costal
Samsun Plajları Costal

Costal Sahili’ne Evcil Hayvan Girebilir Mi?

Costal Sahil geçmişten günümüze ziyaretçilerine hizmet veriyor. Ziyaretçiler bu sahile gelerek kafa dinlemek istiyor. Ancak bazı kişiler sahile evcil hayvanı ile girip giremeyeceğini araştırıyor. Costal Sahili’ne evcil hayvan ile giriş yapılabilir. Bu konuda bir kısıtlama bulunmaz. Ancak ziyaretçilerin evcil hayvanı ile denize girmesi oldukça tehlikelidir. Evcil hayvanları ile Costal Sahili (Beach)’ne gidenler oldukça eğlenceli ve hoş vakitler geçirebilir. Evcil hayvanlar ile burada plaj sporları alanında oyun oynanabiliyor.

Costal Beach Samsun
Costal Beach Samsun

Costal Sahili’nin Avantajları

Costal Sahil (Beach) pek çok avantaj sunduğu için tercih edilir. Bu avantajlardan bazıları:

  • Aile ve arkadaş grubu ile denize girme ve kamp, piknik imkanı
  • Plajı geniş ve uzun olduğu için rahat bir yürüyüş yapma alanı
  • Temiz ve berrak bir deniz suyu
READ  Kurupelit Halk Plajı - Samsun

Costal Sahili’ne giden kişiler kaliteli vakit geçirme şansı elde ediyor.

"<yoastmark

Costal Sahili( Beach) Giriş Ücreti Ne Kadar?

Costal Sahil, Samsunlular tarafından beğeniyle kullanılan sahillerin başına gelir. Yalnızca Samsun değil Çorum, Sinop, Bartın gibi şehirlerden pek çok kişi de bu sahili tercih eder. Gerek Samsunlular gerek civar illerde yaşayan kişiler bu sahile giriş yaparken ücret ödemez. Ücretsiz bir şekilde sahile giriş yapılabilir. Giriş ücretsiz olduğu için bu sahil diğer sahillere göre daha fazla tercih edilir.

"Samsun

Samsun Çevresinde Görülecek Yerler

Benzer Görülmesi Gereken Yerler

Vezirköprü Gezilecek Yerler : Popüler Yerler Listesi !

Gezicini

Terme Gezilecek Yerler

Gezicini

Tekkeköy Gezilecek Yerler

Gezicini

Samsun Plajları

Gezicini

Samsun 19 mayıs Gezilecek Yerler

Gezicini

Kurupelit Halk Plajı – Samsun

Gezicini

İnci Plajı Samsun | Nerede Nasıl Gidilir ?

Gezicini

İlkadım Gezilecek Yerler | Samsun İlkadım’da Gidilecek Rotalar

Gezicini

Çatalçam Plajı

Gezicini

Yorum Yaz