Image default
Bayraklı

Bayraklı Gümüşpala | İzmir

Bayraklı Gümüşpala  İzmir

İzmir ili, ülkemizin turistik bölgelerine sahip bir şehirdir ve burada oldukça güzel yerler bulunmaktadır. Tarihi ve doğal güzellikleri ile ilgi gören İzmir ilinin Bayraklı ilçesi de gezilecek önemli yerlere sahiptir. Şehrin kuruluş yeri olarak bilinen ve tepekule olarak adlandırılan bu yerde gezilecek oldukça farklı bölgeler vardır. Bayraklı Gümüşpala bu bölgelerden birisidir.

Bayraklı Gümüşpala
Bayraklı Gümüşpala

 Bayraklı  ilçesinde gezilecek en güzel yerlerden biri de Gümüşpala’dır. Görülmeye değer yerlere sahip Gümüşpala bölgesinde keşfedilecek oldukça güzel yerler bulunuyor. Merkez ilçelerden biri olan Bayraklı ilçesindeki bu bölge Çanakkale karayolu üzerinde yer alıyor. Dünya barış anıtının ve Smryna antik kenti Tepekule höyüğünün bulunduğu bu bölgeye şehrin her yerinden kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Bayraklı Gümüşpala Konum Bilgisi

Tarihi ve doğal güzellikleri ile ülkenin en önemli şehirlerinden biri olan İzmir ilinde yer alan Bayraklı ilçesi,  eşsiz mekanlara ve bölgelere sahip bir yerdir. Muhteşem manzaraya sahip yerleri bulunan Bayraklı ilçesinde tatil için de muazzam bölgeler bulunmaktadır. Tatilcilerin uğrak noktası olan Bayraklı ilçesinde görülmeye değer yerlerin basında ise Bayraklı Gümüşpala geliyor.

Güzel yerlere sahip bu bölgede tatil alanları ile birlikte gezilecek birçok bölge bulunuyor. M.ö 3000’li yıllarda kurulan bu bölgede piknik ve kamp alanları da mevcuttur. Gezerken büyük keyif alacağınız bir yer olan  Bayraklı , İzmir ve Çanakkale karayolu üzerinde bulunuyor. Bu bölgeye ulaşım sağlamak için ise merkezden hareket eden otobüslere binebilirsiniz.

Bayraklı
Bayraklı

Bayraklı ‘da Nerede Kalınır?

Doğal güzellikleri ile büyüleyici bir yer olan  Bayraklı  ilçesi, İzmir ilinde yer almaktadır ve buraya yılda birçok sayıda turist gelmektedir. Gezerken hayran kalacağınız bir yer olan Bayraklı, İzmir Çanakkale karayolu üzerindedir ve buraya şehrin tüm ilçelerinden kolaylıkla ulaşım sağlanabilmektedir. Smryna Antik kenti ve Saint Antoine Katolik kilisesi gibi tarihi mekanlara da sahip İzmir’in Bayraklı ilçesi mutlaka keşfetmeniz gereken bir bölgedir.

READ  Bayraklı Gezilecek Yerler
Bayraklı Gümüşpala
Bayraklı Gümüşpala

İzmir ilinin en güzel yerlerine sahip Bayraklı ilçesinde gezilecek bölgeler ve ziyaret edilecek tarihi mekanlar ile birlikte kalınacak lüks otellerde mevcuttur. Four points by Sheraton Alsancak ilçesinin en lüks otellerinden biridir ve zengin hizmet seçenekleri ile müşterilerini her daim memnun etmektedir. Lobi,  bar ve muhteşem çizgiler ile dekore edilmiş odaları da bulunan bu otelde ailenizle birlikte keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Ugi's Cafe Bistro
Ugi’s Cafe Bistro

Bayraklı ’da Nerede Yemek Yenir?

Ugi’s Cafe Bistro: Bayraklı ilçesinin en güzel mekanlarından biri olan Ugi’s Cafe Bistro,  sıcak ve sevimli bir yerdir. Müşteri memnuniyeti en üst seviyede olan bu mekânda ayrıca deneyebileceğiniz farklı et çeşitleri ve içecek çeşitleri de sunulmaktadır.

Drops Cafe
Drops Cafe

Drops Cafe: İzmir ilinin güzel ilçelerinden biri olan  Bayraklı  ’da keşfedilmesi gereken bir diğer güzel mekan olan Drops Cafe, değişik pasta ve içecek çeşitleri ile oldukça harikadır. Kampanyaları ile de ilgi gören bir mekan olan Drops kafede keyifli vakit geçirebilirsiniz.

 

Benzer Görülmesi Gereken Yerler

Bayraklı Gezilecek Yerler

Gezicini

Yorum Yaz