Image default
Azerbaycan Gece Hayatı

Azerbaycan Gece Hayatı | Disko ve Barları

Azerbaycan Gece Hayatı

Saraylar, kültür, sanat ve müzeleriyle öne çıkan Azerbaycan’da aynı zamanda diskolar ve gece hayatı da ön plana çıkıyor. Özellikle Azerbaycan’ın başkenti Bakü’de canlı ve göz alıcı gece hayatı sunuluyor. Geleneksel değerler ve aynı zamanda eşsiz misafirperverliği ile beraber, Güneş ve canlı kalabalık dans ayaklar için en güzel gece kulüpleri bulunuyor. Azerbaycan gece hayatı kulüpleri ve çeşitli özellikleriyle beraber her daim ön plana çıkıyor.

Azerbaycan Gece Hayatı | Disko ve Barları
Azerbaycan Gece Hayatı | Disko ve Barları

Azerbaycan Gece Hayatı Özellikleri

Dünyanın her köşesinden gelen turistleri, Bakü’nün ziyaret uluslararası etkinlikleri karşılıyor. Devlet Bayrağı Meydanı olan bu alanlarda da akşam yemeği ve bütün gece parti ilginçtir. Burada pek çok popüler bar ve aynı zamanda restoranlar ile yenilenmiş durumdaki endüstriyel alandır.

Azerbaycan Gece Mekanları
Azerbaycan Gece Mekanları

Devlet Bayrağı Meydanı

Bakü’de pek çok disko ve gece kulübü bulunuyor. kulüpleri batı tarzında tasarlanmış ve aynı zamanda yerel müzikler sunuluyor. Bir restoran ve aynı zamanda gece kulübü olarak iyi gece hayatı sunuyor. Bakü gece çiftler bununla beraber karma gruplar çoğu zaman sıkça şirkette müziğe bir kokteylin tadını kulübe giderek dinlemek mümkündür.

Devlet Bayrağı Meydanı
Devlet Bayrağı Meydanı

Buddha Bar

Şık durumda olan JW Marriot Otel Absheron içinde yer alan, Buddha Bar oldukça egzotik bir ortam sunuyor, kehribar ışıkları ile aydınlatılmış, maun mobilya ve dekoratif ahşap paneller, Asya ve aynı zamanda ışıltılı avizeler sanatı ortaya koyuyor. Bu muhteşem özelliklere sahip bir yerdir. En popüler bar olan Bakü Sık. yüksek kaliteli şekilde müzik, Asya ve Avrupa mutfağı ile beraber rafine menü, hoş ve zarif bir ortam kurulmuştur.

READ  Muğla Gece Hayatı : Disco Barları En iyi Eğlence Yerleri
Buddha Bar
Buddha Bar

Otto Club

Bu kulüp sabaha dek canlı müzik eşliğinde Bakü geceleri sunuyor. Burada DJ müziğiyle dans yahut şarkıları dinleyebilirsiniz ayrı grup tarafından canlı performans sergiliyor. Birkaç mil uzağındaki Çeşme Meydanı kent merkezinde yer alan, OTTO Kulübü O çekici tasarımı ve aynı zamanda parti atmosferine sahip şekilde dikkat çekiyor.

Otto Club
Otto Club

Enerji Club

Ulusal Bayrak Meydanı yakınlarında yer almakta olan, Enerji Bakü’de en ünlü kulüplerinden biri konumundadır. İki kat üzerine inşa edilmiş, kulüp dans pistine ve aynı zamanda kanepelerin yarı açık şekilde teras vardır, orta katta ise restoranlar yer alıyor. Enerji kulüpleri oldukça kaliteli DJ’ler ve aynı zamanda mükemmel akustik müzik adına tekdir.

Enerji Club
Enerji Club

Kulübün bir diğer avantajı büyük balo salonu, herkese dans yahut müzik keyfini sunuyor. Özellikle cumartesi ve perşembe günleri her daim dolu olan bu kulüp, Bakü’nün gece hayatının simgelerinden en önemlisi olarak karşımıza çıkıyor.

Pasifico

Bakü’de en popüler olan gece kulüplerinden Pasifico’da bir restoran iyi bir mutfak kombinesi, fantastik bir çubuk, DJ istasyonu ve aynı zamanda sene boyunca olayları ve uluslararası şekilde konuk sanatçı canlı gösteriler için sahne bulunuyor. İç yağmur esinlenip ve Hazar Denizi’ne bakmakta olan dış teras yer alıyor, dinlenmek adına ahşap ve şık ve konforlu mobilyalarla dekore edilmiştir. Dans müziği gece yarısı başlıyor ve konukların çoğu arkadaş ya da çift gruplarıdır.

Pasifico
Pasifico

Ellips Club

Keyifli müzik, güzel zaman ve şehir merkezi dışında yer alan Bakü’de bu kulüpte festival atmosferi bir hayli yoğun oluyor.

Ellips Club
Ellips Club

Sintetik Baku

Bakü yeraltı kulüpleri en iyi ve en yeni tekno müziği sunuyor, çoğu zaman yerel sanatçıların her hafta sonu ile beraber sağlanıyor. Bunun yanında elektronik müzik sever kişiler, endüstriyel irade aşk bu kulübün inanılmaz şekilde bir atmosfer müziğine son derece odaklanmış, ziyaretçiler ise halk gece away dans buluştuğu bu özel kulüp her daim açıktır.

READ  Alaçatı Gece Hayatı - Disko Barları
Sintetik Baku
Sintetik Baku

IN Club

Birinci ve en popüler şekilde elektronik müzik ve Bakü’de tekno kulüpleri oluyor. Terk edilmiş bir fabrikanın içerisine yerden dahili olan kulüp şu anda dünya çapında ülenmiş DJ’ler ve hem yerel hem de ünlü elektronik müzik sanatçıları ile beraber önemli bir uğrak noktası oluyor.

IN Club
IN Club

Xoxo Baku

Bakü’nün merkezinde yer alan bu şık gece kulübü, yemekten sonra bir kulüp şeklinde hem restoran hem kulüp özelliğiyle hizmet veriyor.

Xoxo Baku
Xoxo Baku

1033 Club

Bakü’de yer almakta olan bu özel kulüp, Azerbaycan elitlerinin uğrak noktasıdır. Girişinde sıkı bir yüz kontrolü vardır.

1033 Club
1033 Club

ETUD Cafe & Bar

Caz kulüplerinin başında gelen, keyifli müzik akşamları ve aynı zamanda funk partileri… Bu barın mottosu ise ‘Bakü gençlik yeraltı hayattır.” biçiminde oluyor. Burada yerel şekilde bir kadeh şarap ya da bir şişe biranın keyfini, lezzetli kokteylleri ve aynı zamanda yerel müzisyenlerle sanatçıların canlı performanslarını dinlemek mümkün oluyor.

ETUD Cafe & Bar
ETUD Cafe & Bar

Le Chateau Music Bar

Eğer ucuz içecekler ve aynı zamanda canlı müzik etkinlikleri olan bar birleşimini Bakü’de arıyorsanız, bu özelliklerle gece hayatı tercihleri ​​için en iyi yer olarak karşımıza çıkıyor. Müzikal programı değişkenlik gösterse de, eklektik, hip-hop ve pop müzikleri ön plana çıkıyor. Her daim uygun fiyatlarla hizmet veren bu bar, özellikle Azerbaycan gençleri tarafından uğrak bir alan haline gelmiştir.

Le Chateau Music Bar
Le Chateau Music Bar

Benzer Görülmesi Gereken Yerler

Yalova Gece Hayatı – Disko Barları

Gezicini

Ukrayna Gece Hayatı Disko Barları

Gezicini

Sakarya Gece Hayatı : Disko ve Barları

Gezicini

Nahçıvan Gezilecek Yerler

Gezicini

Muğla Gece Hayatı : Disco Barları En iyi Eğlence Yerleri

Gezicini

Marmaris Gece Hayatı – Marmaris Disco Barları

Gezicini

Kuşadası Gece Hayatı Disko Barları

Gezicini

Konya Gece Hayatı – Disco Barları

Gezicini

Kemer Gece Hayatı ? En iyi Disco Bar Mekanlar

Gezicini

Yorum Yaz