Image default
Ankara

Ankara Devlet Hastaneleri ve Özel Hastaneleri

Başlıklar

Ankara hastane açısından oldukça zengin çeşitliliğe sahiptir. Hem devlete bağlı şehir hastaneleri, devlet hastaneleri hem de özel hastaneleri ile tüm branşlarda uzman doktor bulabileceğiniz bir şehirdir.

Ankara Magnet Hastanesi

Ankara Çankaya ilçesi sınırları içerisinde yer alan Ankara Magnet Hastanesi, Tam Teşekküllü Hastane, kategorisinde vatandaşlara hizmet vermektedir. Bu devlet hastanesi, hasta ve ziyaretçilerinden 3,6 puan almıştır. MHRS sisteminden de randevu alarak gidebileceğiniz bu hastaneye aşağıdaki konum ve adres bilgileriyle de ulaşabilirsiniz.

Ankara Magnet Hastanesi
Ankara Magnet Hastanesi

Adres: Mebusevleri, magnet hastanesi, Anıt Cd. Tandoğan No:12, 06580 Çankaya/Ankara
Telefon : (0312) 212 80 80
Konum : Tıklayın
Web adresi : https://magnethastanesi.com.tr/

ANKARA GAZİ MUSTAFA KEMAL MESLEKİ VE ÇEVRESEL HASTALIKLAR HASTANESİ

Ankara Yenimahalle ilçesi sınırları içerisinde yer alan ANKARA GAZİ MUSTAFA KEMAL MESLEKİ VE ÇEVRESEL HASTALIKLAR HASTANESİ, Devlet Hastanesi, kategorisinde vatandaşlara hizmet vermektedir. Bu devlet hastanesi, hasta ve ziyaretçilerinden 3,5 puan almıştır. MHRS sisteminden de randevu alarak gidebileceğiniz bu hastaneye aşağıdaki konum ve adres bilgileriyle de ulaşabilirsiniz.
Adres: Gazi, Silahtar Cd. No:2, 06560 Yenimahalle/Ankara
Telefon : (0312) 212 66 66
Konum : Tıklayın
Web adresi : https://gazidh.saglik.gov.tr/

29 Mayıs Devlet Hastanesi Acil

Ankara Çankaya ilçesi sınırları içerisinde yer alan 29 Mayıs Devlet Hastanesi Acil, Devlet Hastanesi, kategorisinde vatandaşlara hizmet vermektedir. Bu devlet hastanesi, hasta ve ziyaretçilerinden 2,3 puan almıştır. MHRS sisteminden de randevu alarak gidebileceğiniz bu hastaneye aşağıdaki konum ve adres bilgileriyle de ulaşabilirsiniz.
Adres: Aydınlar, Dikmen Cd No:312, 06105 Çankaya/Ankara
Telefon : (0312) 593 29 29
Konum : Tıklayın
Web adresi : https://29mayisdh.saglik.gov.tr/

ANKARA EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ

Ankara Altındağ ilçesi sınırları içerisinde yer alan ANKARA EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ, Tam Teşekküllü Hastane, kategorisinde vatandaşlara hizmet vermektedir. Bu devlet hastanesi, hasta ve ziyaretçilerinden 2,0 puan almıştır. MHRS sisteminden de randevu alarak gidebileceğiniz bu hastaneye aşağıdaki konum ve adres bilgileriyle de ulaşabilirsiniz.
Adres: Hacettepe, Ulucanlar Cd. No:89, 06230 Altındağ/Ankara
Telefon : (0312) 595 30 00
Konum : Tıklayın
Web adresi : https://ankaraeah.saglik.gov.tr/

Şehit Sait Ertürk Devlet Hastanesi

Ankara Etimesgut ilçesi sınırları içerisinde yer alan Şehit Sait Ertürk Devlet Hastanesi, Hastane, kategorisinde vatandaşlara hizmet vermektedir. Bu devlet hastanesi, hasta ve ziyaretçilerinden 3,2 puan almıştır. MHRS sisteminden de randevu alarak gidebileceğiniz bu hastaneye aşağıdaki konum ve adres bilgileriyle de ulaşabilirsiniz.

şehit sait ertürk devlet hastanesi
şehit sait ertürk devlet hastanesi

Adres: İstasyon Mah Leylak Cad, Ulubatlı Hasan Cd No : 5, 06790 Etimesgut
Telefon : (0312) 552 55 00
Konum : Tıklayın
Web adresi : https://etimesgutdh.saglik.gov.tr/

Ankara Pursaklar Devlet Hastanesi

Ankara Pursaklar ilçesi sınırları içerisinde yer alan Ankara Pursaklar Devlet Hastanesi, Devlet Hastanesi, kategorisinde vatandaşlara hizmet vermektedir. Bu devlet hastanesi, hasta ve ziyaretçilerinden 3,0 puan almıştır. MHRS sisteminden de randevu alarak gidebileceğiniz bu hastaneye aşağıdaki konum ve adres bilgileriyle de ulaşabilirsiniz.
Adres: Mimar Sinan, Çağatay Cad No:39, 06145 Pursaklar/Ankara
Telefon :
Konum : Tıklayın
Web adresi : https://pursaklardh.saglik.gov.tr/

Dr. Nafiz Körez Sincan Devlet Hastanesi

Ankara Sincan ilçesi sınırları içerisinde yer alan Dr. Nafiz Körez Sincan Devlet Hastanesi, Hastane, kategorisinde vatandaşlara hizmet vermektedir. Bu devlet hastanesi, hasta ve ziyaretçilerinden 2,4 puan almıştır. MHRS sisteminden de randevu alarak gidebileceğiniz bu hastaneye aşağıdaki konum ve adres bilgileriyle de ulaşabilirsiniz.
Adres: Yunus Emre, 06933 Sincan/Ankara
Telefon : (0312) 272 62 40
Konum : Tıklayın
Web adresi : https://sincandh.saglik.gov.tr/

Atatürk Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

Ankara Çankaya ilçesi sınırları içerisinde yer alan Atatürk Eğitim Ve Araştırma Hastanesi, Hastane, kategorisinde vatandaşlara hizmet vermektedir. Bu devlet hastanesi, hasta ve ziyaretçilerinden 3,1 puan almıştır. MHRS sisteminden de randevu alarak gidebileceğiniz bu hastaneye aşağıdaki konum ve adres bilgileriyle de ulaşabilirsiniz.
Adres: Hacettepe, Üniversiteler Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Ulucanlar Cd. D:C, 06560 Çankaya/Ankara
Telefon : (0312) 595 30 00
Konum : Tıklayın
Web adresi : https://ankaraeah.saglik.gov.tr/TR,19942/iletisim.html

Ankara Mesleki ve Çevresel Hastalıklar Hastanesi

Ankara Yenimahalle ilçesi sınırları içerisinde yer alan Ankara Mesleki ve Çevresel Hastalıklar Hastanesi, Hastane, kategorisinde vatandaşlara hizmet vermektedir. Bu devlet hastanesi, hasta ve ziyaretçilerinden 3,6 puan almıştır. MHRS sisteminden de randevu alarak gidebileceğiniz bu hastaneye aşağıdaki konum ve adres bilgileriyle de ulaşabilirsiniz.
Adres: Gazi, Silahtar Cd. No:2, 06560 Yenimahalle/Ankara
Telefon : (0312) 212 66 66
Konum : Tıklayın
Web adresi :

Ankara Şehir Hastanesi

Ankara Altındağ ilçesi sınırları içerisinde yer alan Ankara Şehir Hastanesi, Tam Teşekküllü Hastane, kategorisinde vatandaşlara hizmet vermektedir. Bu devlet hastanesi, hasta ve ziyaretçilerinden 3,4 puan almıştır. MHRS sisteminden de randevu alarak gidebileceğiniz bu hastaneye aşağıdaki konum ve adres bilgileriyle de ulaşabilirsiniz.
Adres: Hacettepe, Kızılay Sk. No:4, 06230 Altındağ/Ankara
Telefon : (0312) 306 10 00
Konum : Tıklayın
Web adresi : https://ankarasehir.saglik.gov.tr/

Mamak Devlet Hastanesi

Ankara Mamak ilçesi sınırları içerisinde yer alan Mamak Devlet Hastanesi, Hastane, kategorisinde vatandaşlara hizmet vermektedir. Bu devlet hastanesi, hasta ve ziyaretçilerinden 3,0 puan almıştır. MHRS sisteminden de randevu alarak gidebileceğiniz bu hastaneye aşağıdaki konum ve adres bilgileriyle de ulaşabilirsiniz.
Adres: Üreğil, 1166. Cad. No:13, 06270 Mamak/Ankara
Telefon : (0312) 552 30 00
Konum : Tıklayın
Web adresi : https://mamakdh.saglik.gov.tr/

Gazi Mustafa Kemal Devlet Hastanesi Acil Servis

Ankara Yenimahalle ilçesi sınırları içerisinde yer alan Gazi Mustafa Kemal Devlet Hastanesi Acil Servis, Acil Servis, kategorisinde vatandaşlara hizmet vermektedir. Bu devlet hastanesi, hasta ve ziyaretçilerinden 4,0 puan almıştır. MHRS sisteminden de randevu alarak gidebileceğiniz bu hastaneye aşağıdaki konum ve adres bilgileriyle de ulaşabilirsiniz.
Adres: Gazi, 06560 Yenimahalle/Ankara
Telefon :
Konum : Tıklayın
Web adresi : https://gazidh.saglik.gov.tr/TR,92571/acil-servis.html

Beytepe Murat Erdi Eker Devlet Hastanesi

Ankara Çankaya ilçesi sınırları içerisinde yer alan Beytepe Murat Erdi Eker Devlet Hastanesi, Hastane, kategorisinde vatandaşlara hizmet vermektedir. Bu devlet hastanesi, hasta ve ziyaretçilerinden 3,5 puan almıştır. MHRS sisteminden de randevu alarak gidebileceğiniz bu hastaneye aşağıdaki konum ve adres bilgileriyle de ulaşabilirsiniz.
Adres: Ahlatlıbel, 1746. Sk. No:1, 06800 Çankaya/Ankara
Telefon : (0312) 906 06 71
Konum : Tıklayın
Web adresi : https://beytepedh.saglik.gov.tr/

Ankara Atatürk Sanatoryum Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Ankara Keçiören ilçesi sınırları içerisinde yer alan Ankara Atatürk Sanatoryum Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Hastane, kategorisinde vatandaşlara hizmet vermektedir. Bu devlet hastanesi, hasta ve ziyaretçilerinden 3,5 puan almıştır. MHRS sisteminden de randevu alarak gidebileceğiniz bu hastaneye aşağıdaki konum ve adres bilgileriyle de ulaşabilirsiniz.
Adres: Kuşcağız, Sanatoryum Cd. No:271, 06290 Keçiören/Ankara
Telefon : (0312) 567 70 00
Konum : Tıklayın
Web adresi :

Akyurt Devlet Hastanesi

Ankara Akyurt ilçesi sınırları içerisinde yer alan Akyurt Devlet Hastanesi, Devlet Hastanesi, kategorisinde vatandaşlara hizmet vermektedir. Bu devlet hastanesi, hasta ve ziyaretçilerinden 3,6 puan almıştır. MHRS sisteminden de randevu alarak gidebileceğiniz bu hastaneye aşağıdaki konum ve adres bilgileriyle de ulaşabilirsiniz.
Adres: Yıldırım Mah, Dr. Neslihan Özenli Cd. No:11-2, 06750 Akyurt/Ankara
Telefon : (0312) 844 30 10
Konum : Tıklayın
Web adresi : https://akyurtdh.saglik.gov.tr/

Ankara Bilkent Şehir Hastanesi İdari Blok

Ankara Çankaya ilçesi sınırları içerisinde yer alan Ankara Bilkent Şehir Hastanesi İdari Blok, Devlet Hastanesi, kategorisinde vatandaşlara hizmet vermektedir. Bu devlet hastanesi, hasta ve ziyaretçilerinden 2,0 puan almıştır. MHRS sisteminden de randevu alarak gidebileceğiniz bu hastaneye aşağıdaki konum ve adres bilgileriyle de ulaşabilirsiniz.
Adres: Üniversiteler, Bilkent Blv. No:1, 06800 Çankaya/Ankara
Telefon :
Konum : Tıklayın
Web adresi : https://ankarasehir.saglik.gov.tr/

READ  Elmadağ'da Gezilecek Yerler Listesi

Dr. Abdurrahman Yurtaslan Ankara Onkoloji Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Ankara Yenimahalle ilçesi sınırları içerisinde yer alan Dr. Abdurrahman Yurtaslan Ankara Onkoloji Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Uzmanlaşmış hastane, kategorisinde vatandaşlara hizmet vermektedir. Bu devlet hastanesi, hasta ve ziyaretçilerinden 3,1 puan almıştır. MHRS sisteminden de randevu alarak gidebileceğiniz bu hastaneye aşağıdaki konum ve adres bilgileriyle de ulaşabilirsiniz.
Adres: Demetevler, Vatan Cd., 06200 Yenimahalle/Ankara
Telefon : (0312) 336 09 09
Konum : Tıklayın
Web adresi : https://onkoloji.gov.tr/

Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Ankara Altındağ ilçesi sınırları içerisinde yer alan Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Hastane, kategorisinde vatandaşlara hizmet vermektedir. Bu devlet hastanesi, hasta ve ziyaretçilerinden 3,2 puan almıştır. MHRS sisteminden de randevu alarak gidebileceğiniz bu hastaneye aşağıdaki konum ve adres bilgileriyle de ulaşabilirsiniz.
Adres: Ziraat, Şht. Ömer Halisdemir Blv No:1, 06110 Altındağ/Ankara
Telefon : (0312) 596 20 00
Konum : Tıklayın
Web adresi : https://diskapieah.saglik.gov.tr/

Yıldırım Beyazıt üniversitesi Yenimahalle Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Ankara Yenimahalle ilçesi sınırları içerisinde yer alan Yıldırım Beyazıt üniversitesi Yenimahalle Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Devlet Hastanesi, kategorisinde vatandaşlara hizmet vermektedir. Bu devlet hastanesi, hasta ve ziyaretçilerinden 3,1 puan almıştır. MHRS sisteminden de randevu alarak gidebileceğiniz bu hastaneye aşağıdaki konum ve adres bilgileriyle de ulaşabilirsiniz.
Adres: Yeni Batı Mah 2026. Caddesi, 2367.Sokak No:4, 06370 Batıkent / Yenimahalle/Yenimahalle/Ankara
Telefon : (0312) 587 20 00
Konum : Tıklayın
Web adresi : https://yenimahalleeah.saglik.gov.tr/

Dr. Sami Ulus Kadın Doğum, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Ankara Altındağ ilçesi sınırları içerisinde yer alan Dr. Sami Ulus Kadın Doğum, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Hastane, kategorisinde vatandaşlara hizmet vermektedir. Bu devlet hastanesi, hasta ve ziyaretçilerinden 3,3 puan almıştır. MHRS sisteminden de randevu alarak gidebileceğiniz bu hastaneye aşağıdaki konum ve adres bilgileriyle de ulaşabilirsiniz.
Adres: Plevne, Çocuk Acil Girişi, Babür Cd. No:41, 06080 Altındağ/Ankara
Telefon : (0312) 305 60 00
Konum : Tıklayın
Web adresi :

Beştepe Devlet Hastanesi

Ankara Çankaya ilçesi sınırları içerisinde yer alan Beştepe Devlet Hastanesi, Tam Teşekküllü Hastane, kategorisinde vatandaşlara hizmet vermektedir. Bu devlet hastanesi, hasta ve ziyaretçilerinden 3,3 puan almıştır. MHRS sisteminden de randevu alarak gidebileceğiniz bu hastaneye aşağıdaki konum ve adres bilgileriyle de ulaşabilirsiniz.
Adres: Beştepe, Beştepeler Mh, Alparslan Türkeş Cd. No:57, 06560 Çankaya/Ankara
Telefon : (0312) 412 30 00
Konum : Tıklayın
Web adresi :

Tcdd Hastanesi

Ankara Yenimahalle ilçesi sınırları içerisinde yer alan Tcdd Hastanesi, Hastane, kategorisinde vatandaşlara hizmet vermektedir. Bu devlet hastanesi, hasta ve ziyaretçilerinden 3,5 puan almıştır. MHRS sisteminden de randevu alarak gidebileceğiniz bu hastaneye aşağıdaki konum ve adres bilgileriyle de ulaşabilirsiniz.
Adres: Gazi, Silahtar Cd. No:4, 06560 Yenimahalle/Ankara
Telefon :
Konum : Tıklayın
Web adresi : https://www.hastane.com.tr/hastane/tcdd-hastanesi.html

T.C SAĞLIK BAKANLIĞI

Ankara Çankaya ilçesi sınırları içerisinde yer alan T.C SAĞLIK BAKANLIĞI, Hastane, kategorisinde vatandaşlara hizmet vermektedir. Bu devlet hastanesi, hasta ve ziyaretçilerinden 3,0 puan almıştır. MHRS sisteminden de randevu alarak gidebileceğiniz bu hastaneye aşağıdaki konum ve adres bilgileriyle de ulaşabilirsiniz.
Adres: Çankaya, Gazi Mustafa Kemal Blv., 06570 Çankaya/Ankara
Telefon : (0312) 272 62 40
Konum : Tıklayın
Web adresi :

Sağlık Bakanlığı Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi Bahçelievler Semt Polikliniği

Ankara Çankaya ilçesi sınırları içerisinde yer alan S.B. Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi Bahçelievler Semt Polikliniği, Hastane, kategorisinde vatandaşlara hizmet vermektedir. Bu devlet hastanesi, hasta ve ziyaretçilerinden 3,0 puan almıştır. MHRS sisteminden de randevu alarak gidebileceğiniz bu hastaneye aşağıdaki konum ve adres bilgileriyle de ulaşabilirsiniz.
Adres: Bahçelievler, Azerbaycan Cd. No:43, 06490 Çankaya/Ankara
Telefon : (0312) 212 59 88
Konum : Tıklayın
Web adresi :

Ankara Çocuk Sağlığı Hastalıkları Hemotoloji Onkoloji Eğitim Araştırma Hastanesi

Ankara Altındağ ilçesi sınırları içerisinde yer alan Ankara Çocuk Sağlığı Hastalıkları Hemotoloji Onkoloji Eğitim Araştırma Hastanesi, Hastane, kategorisinde vatandaşlara hizmet vermektedir. Bu devlet hastanesi, hasta ve ziyaretçilerinden 3,6 puan almıştır. MHRS sisteminden de randevu alarak gidebileceğiniz bu hastaneye aşağıdaki konum ve adres bilgileriyle de ulaşabilirsiniz.
Adres: Şehit Ömer Halisdemir Cad, Kurtdereli Sk., 06110 Altındağ/Ankara
Telefon : (0312) 596 96 00
Konum : Tıklayın
Web adresi :

Yenimahalle Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

Ankara Yenimahalle ilçesi sınırları içerisinde yer alan Yenimahalle Eğitim Ve Araştırma Hastanesi, Hastane, kategorisinde vatandaşlara hizmet vermektedir. Bu devlet hastanesi, hasta ve ziyaretçilerinden 2,3 puan almıştır. MHRS sisteminden de randevu alarak gidebileceğiniz bu hastaneye aşağıdaki konum ve adres bilgileriyle de ulaşabilirsiniz.
Adres: Yeni Batı, Yeni Batı Mah 2026. Cad, 2367. Sk. No:4, 06370 Yenimahalle/Ankara
Telefon : (0312) 587 20 00
Konum : Tıklayın
Web adresi :

Ankara Atatürk Eği̇ti̇m Ve Araştırma Hastanesi̇

Ankara Çankaya ilçesi sınırları içerisinde yer alan Ankara Atatürk Eği̇ti̇m Ve Araştırma Hastanesi̇, Hastane, kategorisinde vatandaşlara hizmet vermektedir. Bu devlet hastanesi, hasta ve ziyaretçilerinden puan almıştır. MHRS sisteminden de randevu alarak gidebileceğiniz bu hastaneye aşağıdaki konum ve adres bilgileriyle de ulaşabilirsiniz.
Adres: Beştepe, Dumlupınar Blv. 8. KM D:NO:2, 06560 Çankaya/Ankara
Telefon :
Konum : Tıklayın
Web adresi :

Ulucanlar Göz Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Ankara Altındağ ilçesi sınırları içerisinde yer alan Ulucanlar Göz Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Hastane, kategorisinde vatandaşlara hizmet vermektedir. Bu devlet hastanesi, hasta ve ziyaretçilerinden 3,2 puan almıştır. MHRS sisteminden de randevu alarak gidebileceğiniz bu hastaneye aşağıdaki konum ve adres bilgileriyle de ulaşabilirsiniz.
Adres: Kale, Ulucanlar Cd. No:59, 06250 Altındağ/Ankara
Telefon : (0312) 312 62 61
Konum : Tıklayın
Web adresi : https://ulucanlargozeah.saglik.gov.tr/

Bulanık Devlet Hastanesi

Ankara Çankaya ilçesi sınırları içerisinde yer alan Bulanık Devlet Hastanesi, Hastane, kategorisinde vatandaşlara hizmet vermektedir. Bu devlet hastanesi, hasta ve ziyaretçilerinden 1,0 puan almıştır. MHRS sisteminden de randevu alarak gidebileceğiniz bu hastaneye aşağıdaki konum ve adres bilgileriyle de ulaşabilirsiniz.
Adres: Sağlık, Mithatpaşa Cd. No: 3, 06434 Çankaya/Ankara
Telefon :
Konum : Tıklayın
Web adresi :

TBMM Hastanesi

Ankara Çankaya ilçesi sınırları içerisinde yer alan TBMM Hastanesi, Hastane, kategorisinde vatandaşlara hizmet vermektedir. Bu devlet hastanesi, hasta ve ziyaretçilerinden 4,2 puan almıştır. MHRS sisteminden de randevu alarak gidebileceğiniz bu hastaneye aşağıdaki konum ve adres bilgileriyle de ulaşabilirsiniz.
Adres: Devlet, Dikmen Cd No:14, 06420 Çankaya/Ankara
Telefon : (0312) 420 79 29
Konum : Tıklayın
Web adresi : https://www.tbmm.gov.tr/develop/owa/web_rehber.ekran?pKod=105

Yeni Sincan Devlet Hastanesi

Ankara Sincan ilçesi sınırları içerisinde yer alan Yeni Sincan Devlet Hastanesi, Hastane, kategorisinde vatandaşlara hizmet vermektedir. Bu devlet hastanesi, hasta ve ziyaretçilerinden 4,4 puan almıştır. MHRS sisteminden de randevu alarak gidebileceğiniz bu hastaneye aşağıdaki konum ve adres bilgileriyle de ulaşabilirsiniz.
Adres: Gökçek, 06949 Sincan/Ankara
Telefon :
Konum : Tıklayın
Web adresi : https://wowturkey.com/forum/viewtopic.php?t=160083

Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Zekai Tahir Burak Ek Binası

Ankara Altındağ ilçesi sınırları içerisinde yer alan Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Zekai Tahir Burak Ek Binası, Hastane, kategorisinde vatandaşlara hizmet vermektedir. Bu devlet hastanesi, hasta ve ziyaretçilerinden 2,5 puan almıştır. MHRS sisteminden de randevu alarak gidebileceğiniz bu hastaneye aşağıdaki konum ve adres bilgileriyle de ulaşabilirsiniz.
Adres: Hacettepe, Hacettepe Hamamönü, Talatpaşa Blv No: 128, 06230 Altındağ/Ankara
Telefon : (0312) 306 50 00
Konum : Tıklayın
Web adresi : https://ankaraeah.saglik.gov.tr/

Ankara Eğitim Araştırma Hastanesi 100.yıl Semt Polikliniği

Ankara Altındağ ilçesi sınırları içerisinde yer alan Ankara Eğitim Araştırma Hastanesi 100.yıl Semt Polikliniği, Sağlık Ocağı, kategorisinde vatandaşlara hizmet vermektedir. Bu devlet hastanesi, hasta ve ziyaretçilerinden puan almıştır. MHRS sisteminden de randevu alarak gidebileceğiniz bu hastaneye aşağıdaki konum ve adres bilgileriyle de ulaşabilirsiniz.
Adres: Doğanbey Mh., Atatürk Blv, 06050 Altındağ/Ankara
Telefon :
Konum : Tıklayın
Web adresi :

Gölbaşı Şehit Ahmet Özsoy Devlet Hastanesi

Ankara Gölbaşı ilçesi sınırları içerisinde yer alan Gölbaşı Şehit Ahmet Özsoy Devlet Hastanesi, Hastane, kategorisinde vatandaşlara hizmet vermektedir. Bu devlet hastanesi, hasta ve ziyaretçilerinden 2,8 puan almıştır. MHRS sisteminden de randevu alarak gidebileceğiniz bu hastaneye aşağıdaki konum ve adres bilgileriyle de ulaşabilirsiniz.
Adres: Seğmenler, Cumhuriyet Cd. no:134, 06830 Gölbaşı/Ankara
Telefon : (0312) 484 03 22
Konum : Tıklayın
Web adresi : https://ahmetozsoydh.saglik.gov.tr/TR,149452/iletisim.html

Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Amatem Semt Polikliniği

Ankara Yenimahalle ilçesi sınırları içerisinde yer alan Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Amatem Semt Polikliniği, Hastane, kategorisinde vatandaşlara hizmet vermektedir. Bu devlet hastanesi, hasta ve ziyaretçilerinden 3,9 puan almıştır. MHRS sisteminden de randevu alarak gidebileceğiniz bu hastaneye aşağıdaki konum ve adres bilgileriyle de ulaşabilirsiniz.
Adres: Serhat, 1325. Sk., 06374 Yenimahalle/Ankara
Telefon : (0312) 395 95 95
Konum : Tıklayın
Web adresi : https://ankaraeah.saglik.gov.tr/

Dr. Nafiz Körez Devlet Hastanesi

Ankara Sincan ilçesi sınırları içerisinde yer alan Dr. Nafiz Körez Devlet Hastanesi, Hastane, kategorisinde vatandaşlara hizmet vermektedir. Bu devlet hastanesi, hasta ve ziyaretçilerinden 3,4 puan almıştır. MHRS sisteminden de randevu alarak gidebileceğiniz bu hastaneye aşağıdaki konum ve adres bilgileriyle de ulaşabilirsiniz.
Adres: Osmanlı, Metropol Sok., 06940 Sincan/Ankara
Telefon : (0312) 263 55 55
Konum : Tıklayın
Web adresi :

Kahraman Kazan Hamdi Eriş Devlet Hastanesi

Ankara Kahramankazan ilçesi sınırları içerisinde yer alan Kahraman Kazan Hamdi Eriş Devlet Hastanesi, Devlet Hastanesi, kategorisinde vatandaşlara hizmet vermektedir. Bu devlet hastanesi, hasta ve ziyaretçilerinden 2,6 puan almıştır. MHRS sisteminden de randevu alarak gidebileceğiniz bu hastaneye aşağıdaki konum ve adres bilgileriyle de ulaşabilirsiniz.
Adres: Atatürk, Osmanlı Cd. No:10, 06980 Kahramankazan/Ankara
Telefon : (0312) 814 14 14
Konum : Tıklayın
Web adresi :

Yenimahalle Devlet Hastanesi Acil Poliklinigi

Ankara Yenimahalle ilçesi sınırları içerisinde yer alan Yenimahalle Devlet Hastanesi Acil Poliklinigi, Hastane, kategorisinde vatandaşlara hizmet vermektedir. Bu devlet hastanesi, hasta ve ziyaretçilerinden 3,8 puan almıştır. MHRS sisteminden de randevu alarak gidebileceğiniz bu hastaneye aşağıdaki konum ve adres bilgileriyle de ulaşabilirsiniz.
Adres: Yeni Batı, 06370 Yenimahalle/Ankara
Telefon :
Konum : Tıklayın
Web adresi :

Saruhanlı Devlet Hastanesi

Ankara Çankaya ilçesi sınırları içerisinde yer alan Saruhanlı Devlet Hastanesi, Hastane, kategorisinde vatandaşlara hizmet vermektedir. Bu devlet hastanesi, hasta ve ziyaretçilerinden puan almıştır. MHRS sisteminden de randevu alarak gidebileceğiniz bu hastaneye aşağıdaki konum ve adres bilgileriyle de ulaşabilirsiniz.
Adres: Sağlık, Mithatpaşa Cd. No: 3, 06434 Çankaya/Ankara
Telefon :
Konum : Tıklayın
Web adresi :

Ceza İnfaz Kurumları Kampüs Devlet Hastanesi

Ankara Sincan ilçesi sınırları içerisinde yer alan Ceza İnfaz Kurumları Kampüs Devlet Hastanesi, Hastane, kategorisinde vatandaşlara hizmet vermektedir. Bu devlet hastanesi, hasta ve ziyaretçilerinden puan almıştır. MHRS sisteminden de randevu alarak gidebileceğiniz bu hastaneye aşağıdaki konum ve adres bilgileriyle de ulaşabilirsiniz.
Adres: Adalet, Adalet Sk. No: 88, 06300 Sincan/Ankara
Telefon : (0312) 254 02 70
Konum : Tıklayın
Web adresi : https://ankaracikdh.saglik.gov.tr/

Ankara Keçiören Araştırma Hastanesi Ek Hizmet Binası

Ankara Keçiören ilçesi sınırları içerisinde yer alan Ankara Keçiören Araştırma Hastanesi Ek Hizmet Binası, Hastane, kategorisinde vatandaşlara hizmet vermektedir. Bu devlet hastanesi, hasta ve ziyaretçilerinden 3,8 puan almıştır. MHRS sisteminden de randevu alarak gidebileceğiniz bu hastaneye aşağıdaki konum ve adres bilgileriyle de ulaşabilirsiniz.
Adres: Kuşcağız, Kuşcağız Mh. Gazeller Cd. Pk:06280 Keçiören/ankara, 06310 Keçiören/Ankara
Telefon : 444 8 804
Konum : Tıklayın
Web adresi :

Ankara Etlik Şehir Hastanesi

Ankara Yenimahalle ilçesi sınırları içerisinde yer alan Ankara Etlik Şehir Hastanesi, Tam Teşekküllü Hastane, kategorisinde vatandaşlara hizmet vermektedir. Bu devlet hastanesi, hasta ve ziyaretçilerinden 3,2 puan almıştır. MHRS sisteminden de randevu alarak gidebileceğiniz bu hastaneye aşağıdaki konum ve adres bilgileriyle de ulaşabilirsiniz.
Adres: Varlık, Halil Sezai Erkut Cd. No:5, 06170 Yenimahalle/Ankara
Telefon : (0312) 797 00 00
Konum : Tıklayın
Web adresi : https://etliksehir.saglik.gov.tr/

Numune Cildiye Mustafa Dursun Yangin Sihhiye Semt Polokinligi

Ankara Çankaya ilçesi sınırları içerisinde yer alan Numune Cildiye Mustafa Dursun Yangin Sihhiye Semt Polokinligi, Hastane, kategorisinde vatandaşlara hizmet vermektedir. Bu devlet hastanesi, hasta ve ziyaretçilerinden 3,3 puan almıştır. MHRS sisteminden de randevu alarak gidebileceğiniz bu hastaneye aşağıdaki konum ve adres bilgileriyle de ulaşabilirsiniz.
Adres: Korkutreis, Cihan Sk. No:20, 06430 Çankaya/Ankara
Telefon : (0312) 231 82 00
Konum : Tıklayın
Web adresi :

READ  Atakule Nerede Nasıl Gidilir ? Atakule'de Yapılacaklar

29 Mayıs Devlet hastanesi Vilayetler hizmet birliği Semt Polikliniği

Ankara Çankaya ilçesi sınırları içerisinde yer alan 29 Mayıs Devlet hastanesi Vilayetler hizmet birliği Semt Polikliniği, Hastane, kategorisinde vatandaşlara hizmet vermektedir. Bu devlet hastanesi, hasta ve ziyaretçilerinden 4,5 puan almıştır. MHRS sisteminden de randevu alarak gidebileceğiniz bu hastaneye aşağıdaki konum ve adres bilgileriyle de ulaşabilirsiniz.
Adres: Devlet, Vekaletler Cd. No:2, 06420 Çankaya/Ankara
Telefon :
Konum : Tıklayın
Web adresi :

Ankara Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Mamak Semt Polikliniği

Ankara Mamak ilçesi sınırları içerisinde yer alan Ankara Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Mamak Semt Polikliniği, Hastane, kategorisinde vatandaşlara hizmet vermektedir. Bu devlet hastanesi, hasta ve ziyaretçilerinden 2,5 puan almıştır. MHRS sisteminden de randevu alarak gidebileceğiniz bu hastaneye aşağıdaki konum ve adres bilgileriyle de ulaşabilirsiniz.
Adres: Eski Çağlayan Mah Yeni Anadolu 291 Cad. No:167, 06470 Mamak
Telefon : (0312) 368 80 21
Konum : Tıklayın
Web adresi : https://ankaraeah.saglik.gov.tr/TR,230787/mamak-semt-poliklinigi.html

75. Yıl Ankara Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi

Ankara Altındağ ilçesi sınırları içerisinde yer alan 75. Yıl Ankara Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi, Diş Kliniği, kategorisinde vatandaşlara hizmet vermektedir. Bu devlet hastanesi, hasta ve ziyaretçilerinden 2,8 puan almıştır. MHRS sisteminden de randevu alarak gidebileceğiniz bu hastaneye aşağıdaki konum ve adres bilgileriyle de ulaşabilirsiniz.
Adres: Şükriye Mah Ankara Hastanesi Yanı, Ulucanlar Cd., 06230 Altındağ/Ankara
Telefon : (0312) 595 97 00
Konum : Tıklayın
Web adresi : https://75yiladsh.saglik.gov.tr/

Abb Deri Ve Zührevi Hastalıklar Hastanesi

Ankara Altındağ ilçesi sınırları içerisinde yer alan Abb Deri Ve Zührevi Hastalıklar Hastanesi, Hastane, kategorisinde vatandaşlara hizmet vermektedir. Bu devlet hastanesi, hasta ve ziyaretçilerinden puan almıştır. MHRS sisteminden de randevu alarak gidebileceğiniz bu hastaneye aşağıdaki konum ve adres bilgileriyle de ulaşabilirsiniz.
Adres: Ziraat, Şht. Ömer Halisdemir Blv No:12, 06110 Altındağ/Ankara
Telefon : (0312) 311 66 94
Konum : Tıklayın
Web adresi :

Atatürk Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Semt Polikliniği

Ankara Çankaya ilçesi sınırları içerisinde yer alan Atatürk Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Semt Polikliniği, Hastane, kategorisinde vatandaşlara hizmet vermektedir. Bu devlet hastanesi, hasta ve ziyaretçilerinden 3,0 puan almıştır. MHRS sisteminden de randevu alarak gidebileceğiniz bu hastaneye aşağıdaki konum ve adres bilgileriyle de ulaşabilirsiniz.
Adres: Balgat, 1400. Sk. No:22, 06520 Çankaya/Ankara
Telefon :
Konum : Tıklayın
Web adresi :

Ankara Üniversitesi İbni Sina Hastanesi

Ankara Altındağ ilçesi sınırları içerisinde yer alan Ankara Üniversitesi İbni Sina Hastanesi, Tam Teşekküllü Hastane, kategorisinde vatandaşlara hizmet vermektedir. Bu devlet hastanesi, hasta ve ziyaretçilerinden 3,2 puan almıştır. MHRS sisteminden de randevu alarak gidebileceğiniz bu hastaneye aşağıdaki konum ve adres bilgileriyle de ulaşabilirsiniz.
Adres: Hacettepe, Talatpaşa Blv No:82, 06230 Altındağ/Ankara
Telefon : (0312) 508 33 33
Konum : Tıklayın
Web adresi : https://hastane.ankara.edu.tr/

Ankara Topraklık Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Ankara Çankaya ilçesi sınırları içerisinde yer alan Ankara Topraklık Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Devlet Hastanesi, kategorisinde vatandaşlara hizmet vermektedir. Bu devlet hastanesi, hasta ve ziyaretçilerinden 3,4 puan almıştır. MHRS sisteminden de randevu alarak gidebileceğiniz bu hastaneye aşağıdaki konum ve adres bilgileriyle de ulaşabilirsiniz.
Adres: Topraklık, Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Orhun Sk. No:3, 06600 Çankaya/Ankara
Telefon : (0312) 585 55 00
Konum : Tıklayın
Web adresi : https://topraklikadsm.saglik.gov.tr/

Yıldırım Beyazıt Araştırma Ve Eğitim Ankara Çocuk Hastanesi

Ankara Altındağ ilçesi sınırları içerisinde yer alan Yıldırım Beyazıt Araştırma Ve Eğitim Ankara Çocuk Hastanesi, Çocuk Hastanesi, kategorisinde vatandaşlara hizmet vermektedir. Bu devlet hastanesi, hasta ve ziyaretçilerinden 4,3 puan almıştır. MHRS sisteminden de randevu alarak gidebileceğiniz bu hastaneye aşağıdaki konum ve adres bilgileriyle de ulaşabilirsiniz.
Adres: Ziraat, Kurtdereli Sk. No:21, 06110 Altındağ/Ankara
Telefon :
Konum : Tıklayın
Web adresi :

Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Cebeci Araştırma Ve Uygulama Hastanesi

Ankara Çankaya ilçesi sınırları içerisinde yer alan Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Cebeci Araştırma Ve Uygulama Hastanesi, Üniversite Hastanesi, kategorisinde vatandaşlara hizmet vermektedir. Bu devlet hastanesi, hasta ve ziyaretçilerinden 2,7 puan almıştır. MHRS sisteminden de randevu alarak gidebileceğiniz bu hastaneye aşağıdaki konum ve adres bilgileriyle de ulaşabilirsiniz.
Adres: Balkiraz, Cebeci, AÜ Tıp Fakültesi Hst. No:6, 06620 Çankaya/Ankara
Telefon :
Konum : Tıklayın
Web adresi :

Ulus Hastanesi

Ankara Altındağ ilçesi sınırları içerisinde yer alan Ulus Hastanesi, Hastane, kategorisinde vatandaşlara hizmet vermektedir. Bu devlet hastanesi, hasta ve ziyaretçilerinden puan almıştır. MHRS sisteminden de randevu alarak gidebileceğiniz bu hastaneye aşağıdaki konum ve adres bilgileriyle de ulaşabilirsiniz.
Adres: Doğanbey, Rüzgarlı Cd. No:6, 06050 Altındağ/Ankara
Telefon :
Konum : Tıklayın
Web adresi :

Ulus Hastanesi

Ankara Yenimahalle ilçesi sınırları içerisinde yer alan Ulus Hastanesi, Sağlık Ocağı, kategorisinde vatandaşlara hizmet vermektedir. Bu devlet hastanesi, hasta ve ziyaretçilerinden puan almıştır. MHRS sisteminden de randevu alarak gidebileceğiniz bu hastaneye aşağıdaki konum ve adres bilgileriyle de ulaşabilirsiniz.
Adres: Macun, Anadolu Bulvarı -Gimat Gıda Toptancıları Çarşısı, 06374 Yenimahalle/Ankara
Telefon :
Konum : Tıklayın
Web adresi : https://yenimahalleeah.saglik.gov.tr/TR,159018/gimat-semt-poliklinigi.html

Ankara Bilkent Şehir Hastanesi

Ankara Çankaya ilçesi sınırları içerisinde yer alan Ankara Bilkent Şehir Hastanesi, Tam Teşekküllü Hastane, kategorisinde vatandaşlara hizmet vermektedir. Bu devlet hastanesi, hasta ve ziyaretçilerinden 3,0 puan almıştır. MHRS sisteminden de randevu alarak gidebileceğiniz bu hastaneye aşağıdaki konum ve adres bilgileriyle de ulaşabilirsiniz.
Adres: Üniversiteler, 1604. Cd. No:9 D:No:9, 06800 Çankaya/Ankara
Telefon : (0312) 552 60 00
Konum : Tıklayın
Web adresi : https://ankarasehir.saglik.gov.tr/

Ankara Numune Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Horlama Ve Uyku Bozoklukları Labaratuvarı

Ankara Çankaya ilçesi sınırları içerisinde yer alan Ankara Numune Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Horlama Ve Uyku Bozoklukları Labaratuvarı, Hastane, kategorisinde vatandaşlara hizmet vermektedir. Bu devlet hastanesi, hasta ve ziyaretçilerinden puan almıştır. MHRS sisteminden de randevu alarak gidebileceğiniz bu hastaneye aşağıdaki konum ve adres bilgileriyle de ulaşabilirsiniz.
Adres: Fidanlık, Sağlık 1 Sokağı No:38, 06420 Çankaya/Ankara
Telefon :
Konum : Tıklayın
Web adresi :

Ankara Numune Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Horlama Ve Uyku Bozoklukları Labaratuvarı

Ankara Çubuk ilçesi sınırları içerisinde yer alan Ankara Numune Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Horlama Ve Uyku Bozoklukları Labaratuvarı, Devlet Hastanesi, kategorisinde vatandaşlara hizmet vermektedir. Bu devlet hastanesi, hasta ve ziyaretçilerinden 2,7 puan almıştır. MHRS sisteminden de randevu alarak gidebileceğiniz bu hastaneye aşağıdaki konum ve adres bilgileriyle de ulaşabilirsiniz.
Adres: Cumhuriyet Mh.,, Ankara Blv. No:54, 06760 Çubuk/Ankara
Telefon : (0312) 837 81 10
Konum : Tıklayın
Web adresi : https://halil-svgn-cubuk-devlet-hastanesi.business.site/?utm_source=gmb&utm_medium=referral

Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Erişkin Acil Servisi

Ankara Altındağ ilçesi sınırları içerisinde yer alan Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Erişkin Acil Servisi, , kategorisinde vatandaşlara hizmet vermektedir. Bu devlet hastanesi, hasta ve ziyaretçilerinden 2,5 puan almıştır. MHRS sisteminden de randevu alarak gidebileceğiniz bu hastaneye aşağıdaki konum ve adres bilgileriyle de ulaşabilirsiniz.
Adres: Hacettepe, Ulucanlar Cd. No:89, 06230 Altındağ/Ankara
Telefon : (0312) 595 30 00
Konum : Tıklayın
Web adresi : https://ankaraeah.saglik.gov.tr/

Ulucanlar Göz Ek Bina

Ankara Altındağ ilçesi sınırları içerisinde yer alan Ulucanlar Göz Ek Bina, Devlet Hastanesi, kategorisinde vatandaşlara hizmet vermektedir. Bu devlet hastanesi, hasta ve ziyaretçilerinden 4,8 puan almıştır. MHRS sisteminden de randevu alarak gidebileceğiniz bu hastaneye aşağıdaki konum ve adres bilgileriyle de ulaşabilirsiniz.
Adres: Sakarya, 06230 Altındağ/Ankara
Telefon :
Konum : Tıklayın
Web adresi : https://www.haritamap.com/yer/ulucanlar-goz-egitim-ve-arastirma-hastanesi-ek-bina-altindag

Ankara Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi

Ankara Yenimahalle ilçesi sınırları içerisinde yer alan Ankara Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi, Hastane, kategorisinde vatandaşlara hizmet vermektedir. Bu devlet hastanesi, hasta ve ziyaretçilerinden 2,9 puan almıştır. MHRS sisteminden de randevu alarak gidebileceğiniz bu hastaneye aşağıdaki konum ve adres bilgileriyle de ulaşabilirsiniz.
Adres: Emniyet, Mevlana Blv. No:29, 06560 Yenimahalle/Ankara
Telefon : (0312) 202 44 44
Konum : Tıklayın
Web adresi : https://hastane.gazi.edu.tr/

Etlik Zübeyde Hanım Kadın Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Ankara Keçiören ilçesi sınırları içerisinde yer alan Etlik Zübeyde Hanım Kadın Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Doğum Hastanesi, kategorisinde vatandaşlara hizmet vermektedir. Bu devlet hastanesi, hasta ve ziyaretçilerinden 2,5 puan almıştır. MHRS sisteminden de randevu alarak gidebileceğiniz bu hastaneye aşağıdaki konum ve adres bilgileriyle de ulaşabilirsiniz.
Adres: Aşağı Eğlence, Emrah, Etlik Cd No:55, 06010 Keçiören/Ankara
Telefon : (0312) 567 40 00
Konum : Tıklayın
Web adresi : https://ezheah.saglik.gov.tr/

Gazi M.Kemal Devlet Hastanesi Beşevler Semt Polikleniği

Ankara Yenimahalle ilçesi sınırları içerisinde yer alan Gazi M.Kemal Devlet Hastanesi Beşevler Semt Polikleniği, Hastane Birimi, kategorisinde vatandaşlara hizmet vermektedir. Bu devlet hastanesi, hasta ve ziyaretçilerinden 1,0 puan almıştır. MHRS sisteminden de randevu alarak gidebileceğiniz bu hastaneye aşağıdaki konum ve adres bilgileriyle de ulaşabilirsiniz.
Adres: Emniyet, 06560 Yenimahalle/Ankara
Telefon :
Konum : Tıklayın
Web adresi :

Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Ankara Keçiören ilçesi sınırları içerisinde yer alan Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Hastane, kategorisinde vatandaşlara hizmet vermektedir. Bu devlet hastanesi, hasta ve ziyaretçilerinden 2,9 puan almıştır. MHRS sisteminden de randevu alarak gidebileceğiniz bu hastaneye aşağıdaki konum ve adres bilgileriyle de ulaşabilirsiniz.
Adres: Etlik, Gen. Dr. Tevfik Sağlam Cd No:1, 06010 Keçiören/Ankara
Telefon : (0312) 304 20 00
Konum : Tıklayın
Web adresi : https://gulhaneeah.saglik.gov.tr/

Numune hastanesi Sıhiye semt Polikliniği

Ankara Çankaya ilçesi sınırları içerisinde yer alan Numune hastanesi Sıhiye semt Polikliniği, Hastane, kategorisinde vatandaşlara hizmet vermektedir. Bu devlet hastanesi, hasta ve ziyaretçilerinden 1,0 puan almıştır. MHRS sisteminden de randevu alarak gidebileceğiniz bu hastaneye aşağıdaki konum ve adres bilgileriyle de ulaşabilirsiniz.
Adres: Cumhuriyet, 06430 Çankaya/Ankara
Telefon :
Konum : Tıklayın
Web adresi :

Akropol Hastanesi

Ankara Altındağ ilçesi sınırları içerisinde yer alan Akropol Hastanesi, Özel Hastane, kategorisinde vatandaşlara hizmet vermektedir. Bu devlet hastanesi, hasta ve ziyaretçilerinden 3,6 puan almıştır. MHRS sisteminden de randevu alarak gidebileceğiniz bu hastaneye aşağıdaki konum ve adres bilgileriyle de ulaşabilirsiniz.
Adres: Aydınlıkevler, Uzayan Sk. No:99, 06130 Altındağ/Ankara
Telefon : (0312) 207 90 00
Konum : Tıklayın
Web adresi : https://www.akropolhastanesi.com.tr/

Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi

Ankara Çankaya ilçesi sınırları içerisinde yer alan Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi, Üniversite Hastanesi, kategorisinde vatandaşlara hizmet vermektedir. Bu devlet hastanesi, hasta ve ziyaretçilerinden 2,7 puan almıştır. MHRS sisteminden de randevu alarak gidebileceğiniz bu hastaneye aşağıdaki konum ve adres bilgileriyle de ulaşabilirsiniz.
Adres: Yukarı Bahçelievler, Mareşal Fevzi Çakmak Cd. No:45, 06490 Çankaya/Ankara
Telefon : (0312) 203 68 68
Konum : Tıklayın
Web adresi : https://ankara.baskenthastaneleri.com/

ANKARA ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ CEBECİ HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ

Ankara Mamak ilçesi sınırları içerisinde yer alan ANKARA ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ CEBECİ HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ, Üniversite Hastanesi, kategorisinde vatandaşlara hizmet vermektedir. Bu devlet hastanesi, hasta ve ziyaretçilerinden 3,8 puan almıştır. MHRS sisteminden de randevu alarak gidebileceğiniz bu hastaneye aşağıdaki konum ve adres bilgileriyle de ulaşabilirsiniz.
Adres: Balkiraz, 21, Tıp Fakültesi Cd., 06620 Mamak
Telefon : (0312) 595 60 00
Konum : Tıklayın
Web adresi : https://hastane.ankara.edu.tr/

Atatürk Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Acil Girişi

Ankara Çankaya ilçesi sınırları içerisinde yer alan Atatürk Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Acil Girişi, İlk Yardım İstasyonu, kategorisinde vatandaşlara hizmet vermektedir. Bu devlet hastanesi, hasta ve ziyaretçilerinden 3,3 puan almıştır. MHRS sisteminden de randevu alarak gidebileceğiniz bu hastaneye aşağıdaki konum ve adres bilgileriyle de ulaşabilirsiniz.
Adres: Üniversiteler, 06800 Çankaya/Ankara
Telefon : (0312) 291 25 25
Konum : Tıklayın
Web adresi :

29 Mayıs Hastanesi

Ankara Çankaya ilçesi sınırları içerisinde yer alan 29 Mayıs Hastanesi, Otobüs Durağı, kategorisinde vatandaşlara hizmet vermektedir. Bu devlet hastanesi, hasta ve ziyaretçilerinden 3,9 puan almıştır. MHRS sisteminden de randevu alarak gidebileceğiniz bu hastaneye aşağıdaki konum ve adres bilgileriyle de ulaşabilirsiniz.
Adres: Osman Temiz, Dikmen Cd, 06450 Çankaya/Ankara
Telefon :
Konum : Tıklayın
Web adresi :

Dr.Hulusi Alataş Elmadağ Devlet Hastanesi

Ankara Elmadağ ilçesi sınırları içerisinde yer alan Dr.Hulusi Alataş Elmadağ Devlet Hastanesi, Hastane, kategorisinde vatandaşlara hizmet vermektedir. Bu devlet hastanesi, hasta ve ziyaretçilerinden 3,5 puan almıştır. MHRS sisteminden de randevu alarak gidebileceğiniz bu hastaneye aşağıdaki konum ve adres bilgileriyle de ulaşabilirsiniz.
Adres: Yenice Mah., Soğukpınar Sk. No:3, 06780 Elmadağ/Ankara
Telefon : (0312) 863 10 41
Konum : Tıklayın
Web adresi :

READ  Ankara Kocatepe Camii

T.C. Sağlik Bakanlığı Ulucanlar Göz

Ankara Çankaya ilçesi sınırları içerisinde yer alan T.C. Sağlik Bakanlığı Ulucanlar Göz, Özel Hastane, kategorisinde vatandaşlara hizmet vermektedir. Bu devlet hastanesi, hasta ve ziyaretçilerinden puan almıştır. MHRS sisteminden de randevu alarak gidebileceğiniz bu hastaneye aşağıdaki konum ve adres bilgileriyle de ulaşabilirsiniz.
Adres: Kızılay, Atatürk Blv 94/3-4, 06420 Çankaya/Ankara
Telefon : (0312) 425 68 60
Konum : Tıklayın
Web adresi :

Karapürçek Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Ankara Altındağ ilçesi sınırları içerisinde yer alan Karapürçek Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Diş Kliniği, kategorisinde vatandaşlara hizmet vermektedir. Bu devlet hastanesi, hasta ve ziyaretçilerinden 3,6 puan almıştır. MHRS sisteminden de randevu alarak gidebileceğiniz bu hastaneye aşağıdaki konum ve adres bilgileriyle de ulaşabilirsiniz.
Adres: Karapürçek, 518. Cd. No:2, 06165 Altındağ/Ankara
Telefon : (0312) 375 02 42
Konum : Tıklayın
Web adresi :

T.C. Sağlık Bakanlığı Dışkapı Yıldırım Beyazıt Egitim ve Araştırma Hastanesi Şentepe Semt Poliklinıği

Ankara Yenimahalle ilçesi sınırları içerisinde yer alan T.C. Sağlık Bakanlığı Dışkapı Yıldırım Beyazıt Egitim ve Araştırma Hastanesi Şentepe Semt Poliklinıği, Hastane, kategorisinde vatandaşlara hizmet vermektedir. Bu devlet hastanesi, hasta ve ziyaretçilerinden 3,4 puan almıştır. MHRS sisteminden de randevu alarak gidebileceğiniz bu hastaneye aşağıdaki konum ve adres bilgileriyle de ulaşabilirsiniz.
Adres: Avcılar, Karahöyük cad. No:185, 06210 Şentepe Yenimahalle/Yenimahalle/Ankara
Telefon : (0312) 331 71 46
Konum : Tıklayın
Web adresi : https://diskapieah.saglik.gov.tr/TR,322744/sentepe-poliklinigi.html

Hasvak Türkiye Devlet Hastaneleri Ve Hastalara Yardım Vakfı

Ankara Çankaya ilçesi sınırları içerisinde yer alan Hasvak Türkiye Devlet Hastaneleri Ve Hastalara Yardım Vakfı, Vakıf, kategorisinde vatandaşlara hizmet vermektedir. Bu devlet hastanesi, hasta ve ziyaretçilerinden 5,0 puan almıştır. MHRS sisteminden de randevu alarak gidebileceğiniz bu hastaneye aşağıdaki konum ve adres bilgileriyle de ulaşabilirsiniz.
Adres: Barbaros, Büklüm Cd Budak Apt. 95/3, 06680 Kavaklıdere-Çankaya/Çankaya/Ankara
Telefon : (0312) 436 01 75
Konum : Tıklayın
Web adresi : https://www.hasvak.org.tr/

SBÜ ANKARA DR.SAMİ ULUS KADIN DOĞUM, ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ

Ankara Yenimahalle ilçesi sınırları içerisinde yer alan SBÜ ANKARA DR.SAMİ ULUS KADIN DOĞUM, ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ, Hastane, kategorisinde vatandaşlara hizmet vermektedir. Bu devlet hastanesi, hasta ve ziyaretçilerinden 2,6 puan almıştır. MHRS sisteminden de randevu alarak gidebileceğiniz bu hastaneye aşağıdaki konum ve adres bilgileriyle de ulaşabilirsiniz.
Adres: Beştepe, Alparslan Türkeş Cd. No:59, 06560 Yenimahalle/Ankara
Telefon : (0312) 305 60 00
Konum : Tıklayın
Web adresi : https://samiuluskdch.saglik.gov.tr/TR,144913/bestepe-ek-hizmet-binasi.html

Tepebaşı Ağız ve Diş Sağlığı Eğitim Araştırma Hastanesi

Ankara Keçiören ilçesi sınırları içerisinde yer alan Tepebaşı Ağız ve Diş Sağlığı Eğitim Araştırma Hastanesi, Diş Kliniği, kategorisinde vatandaşlara hizmet vermektedir. Bu devlet hastanesi, hasta ve ziyaretçilerinden 3,0 puan almıştır. MHRS sisteminden de randevu alarak gidebileceğiniz bu hastaneye aşağıdaki konum ve adres bilgileriyle de ulaşabilirsiniz.
Adres: Güçlükaya, Güçlükaya Mah Fatih Cad, Çağla Sk. No:2, 06280 Keçiören/Ankara
Telefon : (0312) 360 00 07
Konum : Tıklayın
Web adresi :

T.C. Sağlık Bakanlığı Etimesgut Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi

Ankara Etimesgut ilçesi sınırları içerisinde yer alan T.C. Sağlık Bakanlığı Etimesgut Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi, Hastane, kategorisinde vatandaşlara hizmet vermektedir. Bu devlet hastanesi, hasta ve ziyaretçilerinden 3,3 puan almıştır. MHRS sisteminden de randevu alarak gidebileceğiniz bu hastaneye aşağıdaki konum ve adres bilgileriyle de ulaşabilirsiniz.
Adres: Erler, Türkkızılayı Cd., 06790 Etimesgut/Ankara
Telefon : (0312) 293 30 00
Konum : Tıklayın
Web adresi : https://etimesgutadsm.saglik.gov.tr/

Ankara halk sağlığı

Ankara Altındağ ilçesi sınırları içerisinde yer alan Ankara halk sağlığı, Devlet Dairesi, kategorisinde vatandaşlara hizmet vermektedir. Bu devlet hastanesi, hasta ve ziyaretçilerinden puan almıştır. MHRS sisteminden de randevu alarak gidebileceğiniz bu hastaneye aşağıdaki konum ve adres bilgileriyle de ulaşabilirsiniz.
Adres: Hacettepe, Ankara Hastane Acil Girişi No:5, 06230, 06230 Altındağ/Ankara
Telefon :
Konum : Tıklayın
Web adresi :

Özel Eryaman Hastanesi

Ankara Etimesgut ilçesi sınırları içerisinde yer alan Özel Eryaman Hastanesi, Hastane, kategorisinde vatandaşlara hizmet vermektedir. Bu devlet hastanesi, hasta ve ziyaretçilerinden 2,4 puan almıştır. MHRS sisteminden de randevu alarak gidebileceğiniz bu hastaneye aşağıdaki konum ve adres bilgileriyle de ulaşabilirsiniz.
Adres: Eryaman, Şehit Osmanavcı Mahallesi, 2649. Sk. No: 2, 06820
Telefon : (0312) 274 02 74
Konum : Tıklayın
Web adresi : https://www.eryamanhastanesi.com.tr/

Haymana Devlet Hastanesi

Ankara Haymana ilçesi sınırları içerisinde yer alan Haymana Devlet Hastanesi, Hastane, kategorisinde vatandaşlara hizmet vermektedir. Bu devlet hastanesi, hasta ve ziyaretçilerinden 3,8 puan almıştır. MHRS sisteminden de randevu alarak gidebileceğiniz bu hastaneye aşağıdaki konum ve adres bilgileriyle de ulaşabilirsiniz.
Adres: Seyran, 06860 Haymana/Ankara
Telefon : (0312) 658 30 41
Konum : Tıklayın
Web adresi :

Etimesgut Şehit Sait ERTÜRK Devlet Hastanesi Toplum Ruh Sağlığı Merkezi

Ankara Etimesgut ilçesi sınırları içerisinde yer alan Etimesgut Şehit Sait ERTÜRK Devlet Hastanesi Toplum Ruh Sağlığı Merkezi, Ruh Sağlığı Hizmetleri, kategorisinde vatandaşlara hizmet vermektedir. Bu devlet hastanesi, hasta ve ziyaretçilerinden 2,4 puan almıştır. MHRS sisteminden de randevu alarak gidebileceğiniz bu hastaneye aşağıdaki konum ve adres bilgileriyle de ulaşabilirsiniz.
Adres: Şeker, 1408. Cadde No:25, 06820 Etimesgut/Ankara
Telefon : (0312) 243 33 18
Konum : Tıklayın
Web adresi :

Op. Dr. Hasan Hakan Özden

Ankara Yenimahalle ilçesi sınırları içerisinde yer alan Op. Dr. Hasan Hakan Özden, Devlet Hastanesi, kategorisinde vatandaşlara hizmet vermektedir. Bu devlet hastanesi, hasta ve ziyaretçilerinden 5,0 puan almıştır. MHRS sisteminden de randevu alarak gidebileceğiniz bu hastaneye aşağıdaki konum ve adres bilgileriyle de ulaşabilirsiniz.
Adres: Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Yenimahalle Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yeni Batı, Yeni Batı Mah. 2026. Cad, 2367. Sk No : 4, 06370 Yenimahalle/Ankara
Telefon : (0312) 587 20 00
Konum : Tıklayın
Web adresi : https://www.doktortakvimi.com/hasan-hakan-ozden/genel-cerrahi/ankara?utm_source=google&utm_medium=gmb&utm_campaign=55831&utm_content=post_book_now

Sami Ulus Kadin Dogum Cocuk Hastanesi

Ankara Altındağ ilçesi sınırları içerisinde yer alan Sami Ulus Kadin Dogum Cocuk Hastanesi, Hastane, kategorisinde vatandaşlara hizmet vermektedir. Bu devlet hastanesi, hasta ve ziyaretçilerinden 3,3 puan almıştır. MHRS sisteminden de randevu alarak gidebileceğiniz bu hastaneye aşağıdaki konum ve adres bilgileriyle de ulaşabilirsiniz.
Adres: Ziraat, Pamuk Sk. No:17, 06110 Altındağ/Ankara
Telefon :
Konum : Tıklayın
Web adresi :

Sağlık Raporu Ankara Heyet raporu heyet raporu işe giriş raporu ağır tehlikeli işler raporu

Ankara Çankaya ilçesi sınırları içerisinde yer alan Sağlık Raporu Ankara Heyet raporu heyet raporu işe giriş raporu ağır tehlikeli işler raporu, Özel Hastane, kategorisinde vatandaşlara hizmet vermektedir. Bu devlet hastanesi, hasta ve ziyaretçilerinden 4,3 puan almıştır. MHRS sisteminden de randevu alarak gidebileceğiniz bu hastaneye aşağıdaki konum ve adres bilgileriyle de ulaşabilirsiniz.
Adres: Çetin Emeç Bulvarı, 1332. Sk. No:15\0, 06340 Çankaya/Ankara
Telefon : (0312) 472 16 74
Konum : Tıklayın
Web adresi : https://www.ankaracerrahitipmerkezi.net/hizmetler/saglik-raporlari/

GÜDÜL DEVLET HASTANESİ

Ankara Güdül ilçesi sınırları içerisinde yer alan GÜDÜL DEVLET HASTANESİ, Hastane, kategorisinde vatandaşlara hizmet vermektedir. Bu devlet hastanesi, hasta ve ziyaretçilerinden 3,4 puan almıştır. MHRS sisteminden de randevu alarak gidebileceğiniz bu hastaneye aşağıdaki konum ve adres bilgileriyle de ulaşabilirsiniz.
Adres: Emirler, 06840 Güdül/Ankara
Telefon : (0312) 728 02 09
Konum : Tıklayın
Web adresi : https://gudulentegre.saglik.gov.tr/

Bilkent Şehir Hastanesi

Ankara Çankaya ilçesi sınırları içerisinde yer alan Bilkent Şehir Hastanesi, Hastane, kategorisinde vatandaşlara hizmet vermektedir. Bu devlet hastanesi, hasta ve ziyaretçilerinden 3,5 puan almıştır. MHRS sisteminden de randevu alarak gidebileceğiniz bu hastaneye aşağıdaki konum ve adres bilgileriyle de ulaşabilirsiniz.
Adres: Üniversiteler, Ankara Şehir Hastanesi, Onkoloji Kulesi, 06800 Çankaya/Ankara
Telefon :
Konum : Tıklayın
Web adresi :

Kudret International Hospital

Ankara Çankaya ilçesi sınırları içerisinde yer alan Kudret International Hospital, Tam Teşekküllü Hastane, kategorisinde vatandaşlara hizmet vermektedir. Bu devlet hastanesi, hasta ve ziyaretçilerinden 3,8 puan almıştır. MHRS sisteminden de randevu alarak gidebileceğiniz bu hastaneye aşağıdaki konum ve adres bilgileriyle de ulaşabilirsiniz.
Adres: Maltepe, Gazi Mustafa Kemal Blv. No:81, 06900 Çankaya/Ankara
Telefon : 444 4 410
Konum : Tıklayın
Web adresi : https://kudretinternational.com/

Ankara Onkoloji Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Ek Binası Polikliniği

Ankara Yenimahalle ilçesi sınırları içerisinde yer alan Ankara Onkoloji Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Ek Binası Polikliniği, Sağlık Ocağı, kategorisinde vatandaşlara hizmet vermektedir. Bu devlet hastanesi, hasta ve ziyaretçilerinden 3,3 puan almıştır. MHRS sisteminden de randevu alarak gidebileceğiniz bu hastaneye aşağıdaki konum ve adres bilgileriyle de ulaşabilirsiniz.
Adres: Mehmet Akif Ersoy, Yeşilay Cad., 06200 Yenimahalle/Ankara
Telefon : (0312) 434 09 91
Konum : Tıklayın
Web adresi :

Ayaş Şehit Mehmet Çifci Devlet Hastanesi

Ankara Ayaş ilçesi sınırları içerisinde yer alan Ayaş Şehit Mehmet Çifci Devlet Hastanesi, Hastane, kategorisinde vatandaşlara hizmet vermektedir. Bu devlet hastanesi, hasta ve ziyaretçilerinden 4,3 puan almıştır. MHRS sisteminden de randevu alarak gidebileceğiniz bu hastaneye aşağıdaki konum ve adres bilgileriyle de ulaşabilirsiniz.
Adres: Hacırecep, 06710 Ayaş/Ankara
Telefon : (0312) 712 28 25
Konum : Tıklayın
Web adresi : https://ayasmehmetcifcidh.saglik.gov.tr/

Balgat Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Ankara Çankaya ilçesi sınırları içerisinde yer alan Balgat Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Diş Kliniği, kategorisinde vatandaşlara hizmet vermektedir. Bu devlet hastanesi, hasta ve ziyaretçilerinden 2,9 puan almıştır. MHRS sisteminden de randevu alarak gidebileceğiniz bu hastaneye aşağıdaki konum ve adres bilgileriyle de ulaşabilirsiniz.
Adres: Balgat, Oğuzlar, Barış Manço Cd. D:No:22, 06520 Çankaya/Ankara
Telefon : (0312) 284 26 79
Konum : Tıklayın
Web adresi : https://balgatadsm.saglik.gov.tr/

Ankasu Göz Hastanesi

Ankara Keçiören ilçesi sınırları içerisinde yer alan Ankasu Göz Hastanesi, Hastane, kategorisinde vatandaşlara hizmet vermektedir. Bu devlet hastanesi, hasta ve ziyaretçilerinden 4,8 puan almıştır. MHRS sisteminden de randevu alarak gidebileceğiniz bu hastaneye aşağıdaki konum ve adres bilgileriyle de ulaşabilirsiniz.
Adres: Kalaba, Atatürk Cd. No:19, 06135 Keçiören/Ankara
Telefon : (0312) 316 43 43
Konum : Tıklayın
Web adresi : https://ankasugoz.com/

Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Hastanesi

Ankara Mamak ilçesi sınırları içerisinde yer alan Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Hastanesi, Çocuk Hastanesi, kategorisinde vatandaşlara hizmet vermektedir. Bu devlet hastanesi, hasta ve ziyaretçilerinden 4,1 puan almıştır. MHRS sisteminden de randevu alarak gidebileceğiniz bu hastaneye aşağıdaki konum ve adres bilgileriyle de ulaşabilirsiniz.
Adres: Balkiraz, AÜ Tıp Fakültesi Hst. No:6, 06620 Mamak/Ankara
Telefon : (0312) 595 60 00
Konum : Tıklayın
Web adresi : https://hastane.ankara.edu.tr/

Özel Ortadoğu İncek Fizik Tedavi Hastanesi

Ankara Gölbaşı ilçesi sınırları içerisinde yer alan Özel Ortadoğu İncek Fizik Tedavi Hastanesi, Özel Hastane, kategorisinde vatandaşlara hizmet vermektedir. Bu devlet hastanesi, hasta ve ziyaretçilerinden 4,3 puan almıştır. MHRS sisteminden de randevu alarak gidebileceğiniz bu hastaneye aşağıdaki konum ve adres bilgileriyle de ulaşabilirsiniz.
Adres: Kızılcaşar Mahallesi 2744 Sokak 1 TSK Reh. ve Bak.Merkz. 2744 Sokak, Incek Blv No:1, 06830 Gölbaşı/Ankara
Telefon : 444 1 750
Konum : Tıklayın
Web adresi : https://incekrehabilitasyon.com.tr/

Ankara Tıp Fakültesi

Ankara Altındağ ilçesi sınırları içerisinde yer alan Ankara Tıp Fakültesi, Üniversite Hastanesi, kategorisinde vatandaşlara hizmet vermektedir. Bu devlet hastanesi, hasta ve ziyaretçilerinden 4,3 puan almıştır. MHRS sisteminden de randevu alarak gidebileceğiniz bu hastaneye aşağıdaki konum ve adres bilgileriyle de ulaşabilirsiniz.
Adres: Anafartalar, Talatpaşa Blv No:9, 06050 Altındağ/Ankara
Telefon : (0312) 310 33 33
Konum : Tıklayın
Web adresi : https://hastane.ankara.edu.tr/

Lokman Hekim Üniversitesi Ankara Hastanesi

Ankara Sincan ilçesi sınırları içerisinde yer alan Lokman Hekim Üniversitesi Ankara Hastanesi, Özel Hastane, kategorisinde vatandaşlara hizmet vermektedir. Bu devlet hastanesi, hasta ve ziyaretçilerinden 3,2 puan almıştır. MHRS sisteminden de randevu alarak gidebileceğiniz bu hastaneye aşağıdaki konum ve adres bilgileriyle de ulaşabilirsiniz.
Adres: Andiçen Mh, Polatlı 2 Caddesi, İdil Sk. No:44, 06930 Sincan
Telefon : 444 9 911
Konum : Tıklayın
Web adresi : https://www.lokmanhekim.com.tr/

Başkent Üniversitesi Kadın Hastalıkları Hastanesi Doğum Polikliniği

Ankara Çankaya ilçesi sınırları içerisinde yer alan Başkent Üniversitesi Kadın Hastalıkları Hastanesi Doğum Polikliniği, Hastane, kategorisinde vatandaşlara hizmet vermektedir. Bu devlet hastanesi, hasta ve ziyaretçilerinden 3,3 puan almıştır. MHRS sisteminden de randevu alarak gidebileceğiniz bu hastaneye aşağıdaki konum ve adres bilgileriyle de ulaşabilirsiniz.
Adres: Yukarı Bahçelievler, Şht. H.Temel Kuğuoğlu Sk No:34, 06490 Çankaya/Ankara
Telefon : (0312) 203 03 00
Konum : Tıklayın
Web adresi : https://ankara.baskenthastaneleri.com/tibbi-birimler/bolumler.php?bolum_kodu=KHAS

Özel Ortadoğu Hastanesi

Ankara Yenimahalle ilçesi sınırları içerisinde yer alan Özel Ortadoğu Hastanesi, Özel Hastane, kategorisinde vatandaşlara hizmet vermektedir. Bu devlet hastanesi, hasta ve ziyaretçilerinden 3,4 puan almıştır. MHRS sisteminden de randevu alarak gidebileceğiniz bu hastaneye aşağıdaki konum ve adres bilgileriyle de ulaşabilirsiniz.
Adres: Gayret, İvedik Cd. No:41, 06170 Yenimahalle/Ankara
Telefon : (0312) 315 55 45
Konum : Tıklayın
Web adresi : https://www.ortadoguhastaneleri.com.tr/

Cebeci Araştırma Ve Uygulama Hastanesi

Ankara Mamak ilçesi sınırları içerisinde yer alan Cebeci Araştırma Ve Uygulama Hastanesi, , kategorisinde vatandaşlara hizmet vermektedir. Bu devlet hastanesi, hasta ve ziyaretçilerinden 1,0 puan almıştır. MHRS sisteminden de randevu alarak gidebileceğiniz bu hastaneye aşağıdaki konum ve adres bilgileriyle de ulaşabilirsiniz.
Adres: Balkiraz, Tıp Fakültesi Cd. No:1, 06590 Mamak/Ankara
Telefon :
Konum : Tıklayın
Web adresi :

Başkent Hastanesi Ek Bina

Ankara Çankaya ilçesi sınırları içerisinde yer alan Başkent Hastanesi Ek Bina, Hastane, kategorisinde vatandaşlara hizmet vermektedir. Bu devlet hastanesi, hasta ve ziyaretçilerinden 3,8 puan almıştır. MHRS sisteminden de randevu alarak gidebileceğiniz bu hastaneye aşağıdaki konum ve adres bilgileriyle de ulaşabilirsiniz.
Adres: Bahçelievler, 53. Sk. No:48, 06490 Çankaya/Ankara
Telefon : (0312) 212 82 82
Konum : Tıklayın
Web adresi : https://ankara.baskenthastaneleri.com/

Ankara Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Diyaliz Merkez

Ankara Altındağ ilçesi sınırları içerisinde yer alan Ankara Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Diyaliz Merkez, Hastane, kategorisinde vatandaşlara hizmet vermektedir. Bu devlet hastanesi, hasta ve ziyaretçilerinden 1,0 puan almıştır. MHRS sisteminden de randevu alarak gidebileceğiniz bu hastaneye aşağıdaki konum ve adres bilgileriyle de ulaşabilirsiniz.
Adres: Ulubey, Demirhendek Cd. No:27, 06360 Altındağ/Ankara
Telefon :
Konum : Tıklayın
Web adresi :

Kamu Hastaneleri Genel Müdürlüğü

Ankara Çankaya ilçesi sınırları içerisinde yer alan Kamu Hastaneleri Genel Müdürlüğü, Devlet Dairesi, kategorisinde vatandaşlara hizmet vermektedir. Bu devlet hastanesi, hasta ve ziyaretçilerinden 3,2 puan almıştır. MHRS sisteminden de randevu alarak gidebileceğiniz bu hastaneye aşağıdaki konum ve adres bilgileriyle de ulaşabilirsiniz.
Adres: Üniversiteler Mah. Dumlupınar Bulvarı, 6001 Cd No:9, 06800 Çankaya/Ankara
Telefon : (0312) 565 00 00
Konum : Tıklayın
Web adresi : https://khgm.saglik.gov.tr/

Osmanlı Ağız Ve Diş Sağlığı Hastanesi

Ankara Yenimahalle ilçesi sınırları içerisinde yer alan Osmanlı Ağız Ve Diş Sağlığı Hastanesi, Diş Kliniği, kategorisinde vatandaşlara hizmet vermektedir. Bu devlet hastanesi, hasta ve ziyaretçilerinden 2,3 puan almıştır. MHRS sisteminden de randevu alarak gidebileceğiniz bu hastaneye aşağıdaki konum ve adres bilgileriyle de ulaşabilirsiniz.
Adres: Mehmet Akif Ersoy, Demetevler, Sami Efendi Cd No:56 06550, 06200 Yenimahalle/Ankara
Telefon : (0312) 325 36 36
Konum : Tıklayın
Web adresi : https://keciorenosmanliadsm.saglik.gov.tr/

Güven Hastanesi

Ankara Çankaya ilçesi sınırları içerisinde yer alan Güven Hastanesi, Hastane, kategorisinde vatandaşlara hizmet vermektedir. Bu devlet hastanesi, hasta ve ziyaretçilerinden 3,3 puan almıştır. MHRS sisteminden de randevu alarak gidebileceğiniz bu hastaneye aşağıdaki konum ve adres bilgileriyle de ulaşabilirsiniz.
Adres: Kavaklıdere, Remzi Oğuz Arık Mahallesi, Şimşek Sk. No:29, 06540 Çankaya/Ankara
Telefon : 444 9 494
Konum : Tıklayın
Web adresi : https://guvenevdebakim.com.tr/

Medicana Ankara Hastanesi

Ankara Çankaya ilçesi sınırları içerisinde yer alan Medicana Ankara Hastanesi, Hastane, kategorisinde vatandaşlara hizmet vermektedir. Bu devlet hastanesi, hasta ve ziyaretçilerinden 3,0 puan almıştır. MHRS sisteminden de randevu alarak gidebileceğiniz bu hastaneye aşağıdaki konum ve adres bilgileriyle de ulaşabilirsiniz.
Adres: Söğütözü, 2176. Sk. No: 3, 06510 Çankaya/Ankara
Telefon : 0850 460 6334
Konum : Tıklayın
Web adresi : https://www.medicana.com.tr/?utm_source=google&utm_medium=organic&utm_campaign=gmb-listing

Liv Hospital Ankara

Ankara Çankaya ilçesi sınırları içerisinde yer alan Liv Hospital Ankara, Hastaneler Grubu, kategorisinde vatandaşlara hizmet vermektedir. Bu devlet hastanesi, hasta ve ziyaretçilerinden 4,2 puan almıştır. MHRS sisteminden de randevu alarak gidebileceğiniz bu hastaneye aşağıdaki konum ve adres bilgileriyle de ulaşabilirsiniz.
Adres: Kavaklıdere, Bestekar Cd No:8, 06680 Çankaya/Ankara
Telefon : 444 4 548
Konum : Tıklayın
Web adresi : https://www.livhospital.com/

Özel Ankara Umut Hastanesi (Özel Hastane, 7/24 Acil Servis)

Ankara Çankaya ilçesi sınırları içerisinde yer alan Özel Ankara Umut Hastanesi (Özel Hastane, 7/24 Acil Servis), Özel Hastane, kategorisinde vatandaşlara hizmet vermektedir. Bu devlet hastanesi, hasta ve ziyaretçilerinden 3,3 puan almıştır. MHRS sisteminden de randevu alarak gidebileceğiniz bu hastaneye aşağıdaki konum ve adres bilgileriyle de ulaşabilirsiniz.
Adres: Barbaros, Büklüm Cd No:72, 06680 Çankaya/Ankara
Telefon : (0312) 466 38 38
Konum : Tıklayın
Web adresi : https://www.ankaraumuthastanesi.com.tr/

Özel Ankara Cerrahi Tıp Merkezi

Ankara Çankaya ilçesi sınırları içerisinde yer alan Özel Ankara Cerrahi Tıp Merkezi, Özel Hastane, kategorisinde vatandaşlara hizmet vermektedir. Bu devlet hastanesi, hasta ve ziyaretçilerinden 4,4 puan almıştır. MHRS sisteminden de randevu alarak gidebileceğiniz bu hastaneye aşağıdaki konum ve adres bilgileriyle de ulaşabilirsiniz.
Adres: Aşağı Öveçler, 1332. Sk. No:15, 06460 Çankaya/Ankara
Telefon : (0312) 473 88 55
Konum : Tıklayın
Web adresi : https://www.ankaracerrahitipmerkezi.net/

 

Ayrıca okuyabilecekleriniz :

Benzer Görülmesi Gereken Yerler

Yenimahalle Gezilecek Yerler : Keşfedilecek Yerler Var!

Gezicini

Ulus Gezilecek Yerler | Ankara Ulus’ta Ne Yapılır

Gezicini

Tarihi Ankara Kalesi

Gezicini

Şereflikoçhisar Gezilecek Yerler

Gezicini

Polatlı Gezilecek Yerler : Muhteşem Yerlerin Listesi

Gezicini

ODTÜ Ormanı

Gezicini

Mavi göl Rekreasyon Alanı : Ankara

Gezicini

Kahramankazan Gezilecek Yerler

Gezicini

Haymana Gezilecek Yerler

Gezicini

Yorum Yaz