Image default
Sinop

Sinop Antik Beach Otel

Sinop Antik Beach Otel

Sinop, ülkemizin ve dünyanın en güzel ve en ilgi çeken yerlerinden birisi olarak kabul edilir. Sinop’un içerisinde yer alan Antik Beach, Sinop’a olan ilginin artmasını direkt olarak etkiler. Sinop Antik Beach otel küçük, sakin ve hızlı ulaşmak isteyen tatilcilerin yaz başından rezervasyonlarını yapmalarını tavsiye ediyoruz.

Sinop Antik Beach Otel
Sinop Antik Beach Otel

Antik Beach Ulaşım Olanakları

Antik Beach Sinop şehir merkezine oldukça yakındır. Sinop beachleri Şehir merkezine 2 havaalanına ise 4 kilometre uzaklıkta olan bu yapıya kolayca ulaşım sağlanabiliyor. Bu bağlamda uçak ve özel araçla çok kolay bir şekilde Antik Beach’e ulaşılabilir. Uçak ile gelmeyi tercih eden kişiler havaalanından kısa süre içerisinde Antik Beach’e gidebiliyor. Antik Beach’e gitmek isteyenler şehir merkezinden yürümeyi de tercih edebiliyor. Şehir merkezine kısa bir mesafede olduğu için yürüyüş yaparak da buraya varılabiliyor.

Antik Beach
Antik Beach

Antik Beach Özellikleri

Antik Beach’i tercih etmek isteyen tatilciler bu işletmenin özelliklerini araştırıyor. İşletmenin en önemli özelliği çevreye duyarlı tesis belgesinin olmasıdır. Yeşil Yıldız belgesine sahip olduğu için işletme içerisinde temizliğe oldukça önem verilir. Bunun yanında denize sıfır konumu, ücretsiz şezlong ve şemsiye hizmeti de işletmenin önemli özelliklerindendir. Oda içerisinde yer alan TV ve saç kurutma makinesi de tatilcilerin işini kolaylaştırır.

Antik Beach Otel
Antik Beach Otel

Antik Beach’in Sunduğu Avantajlar

Tatilciler deniz manzaralı, güzel ve donanımlı odalarda kalmak ister. Bu işletmede yer alan odalar tatilcilerin isteklerini direkt olarak karşılamayı başarıyor. Antik Beach’te yer alan odalar tek kişilik, iki kişilik, üç kişilik veya dört kişilik olabiliyor. Tatilciler isteklerine ve bütçesine uygun olan odayı rahatlıkta tutabiliyor. İşletmenin sunduğu avantajlar:

  • Restoran hizmeti
  • Özel iskele
  • Açık yüzme havuzu
  • Bar- kafe
  • Kablosuz internet
READ  Sinop Gezilecek Yerler | Gezi Rehberi

Antik Beach’i tercih eden tatilciler 0-6 yaş aralığındaki çocuklar için ücret ödemek zorunda kalmaz. Bu da tesinin sunduğu önemli avantajlardan birisidir.

Sinop Beachleri
Sinop Beachleri

Antik Beach Oda Ücretleri

Tatilini Antik Beach’te geçirmek isteyenlerin merak ettiği konuların başında oda ücretleri geliyor. Farklı oda tiplerine bağlı olarak farklı ücretler ödeniyor. Aile odaları ve süit tercihine göre farklı fiyatlandırmalar yapılıyor. Ancak işletmenin yaptığı kampanyalar sayesinde tatilciler oda için daha düşük ücretler ödeyebiliyor. Tatili yapacak kişi sayısı da oda ücretini direkt olarak etkiliyor.

Antik Beach Tatil Yeri
Antik Beach Tatil Yeri

 

Adres: Gelincik, Ordu Cd., 57000 Sinop Merkez/Sinop
Telefon: (0368) 261 25 26

Benzer Görülmesi Gereken Yerler

Sinop Gezilecek Yerler | Gezi Rehberi

Gezicini

Sinop Dsi Plajı

Gezicini

Sarıkum Plajı

Gezicini

Karakum Plajı – Sinop’da Bir Plaj

Gezicini

Gerze Plajı – Sinop’ta Bir Plaj

Gezicini

Boyabat Gezilecek Yerler | Sinop’un Cazibe Merkezi

Gezicini

Ayancık Çamurca Plajı

Gezicini

Yorum Yaz