Image default
Çiğli

Çiğli Harmandalı Mahallesi

Çiğli Harmandalı Mahallesi

Çiğli, Harmandalı İzmir ilinin en yoğun olan semtlerinden birisi olmaktadır. Harmandalı Belediyesinin yapmış olduğu çeşitli çalışmalar da bölgeyi güzelleştirmiş, turistik hale getirmiştir. Çiğli, Harmandalı bölgesinin yakınında bulunan bölgeler de gezip, görülmeye değer, zengin bölgeler olmaktadırlar.
O halde haydi, gelin ve sizlere Çiğli, Harmandalına geldiğiniz de yapabileceğiniz, gezip, görebileceğiniz yerleri listeleyelim.

Çiğli Harmandalı
Çiğli Harmandalı

Harmandalı Lüks Mekanlar

 • Ortaklar Çöp Şiş: İzmir , Harmandalı bölgesinin en meşhur ve ünlenmiş, lezzetin kalite haline gelmiş mekânlarından bir tanesidir, Ortaklar Çöp Şiş. Ailelerin çok tercih ettiği bir mekân olmaktadır. Sizler de sevdikleriniz ya da aileniz ile gönül rahatlığıyla gidebilirsiniz.
 • Gözde Pide Pizza Kebap Restoran : Adından da anlayacağınız üzere Pizza ve Kebap olarak nam salmış, ünlenmiş bir mekan. Sevdikleriniz ile gidilebilecek ideal yerlerden bir tanesidir. Siz değerli okurlarımıza öneririz.
 • Akın Usta Kokoreç: İzmir bölgesinin, Harmandalı semtin de bulunan en ünlü kokoreççi Akın Usta’dır. Burada yemek için başka şehirden bile misafirleri geldiği biliniyor. Bu lezzetten sizlerin de tatmasını tavsiye ederiz.
 • Saklı Konak Restoran: Harman bölgesinde olan bir diğer ünlenmiş ve kalitesi ile kendini kanıtlamış elit mekânlardan birisidir Saklı Konak Restoran. Burada da yiyeceğiniz yemeklerden asla pişman olmayacaksınız.
 • La Cigale Restoran: La Cigale, İzmir Alsancak’ta bulunan, Çiğli, Harmandalı semtine yakın olan, bölgenin en lüks ve elit kesimlerinin gidip, yemek yedikleri, vakit geçirdikleri bir mekândır. Sizler de sevdikleriniz ile birlikte buraya gidebilir, güzel vakitler geçirebilirsiniz.
 • Çiğli Harmandalı
  Çiğli Harmandalı

Harmandalı  Konaklama

Harmandalı bölgesine gelip, geceyi sonlandırdığınız da kalacak mekânlar için de siz değerli okurlarımıza sizlere uygun olan konaklama listemiz şu şekildedir;

 • Anemon Çiğli Otel : Çiğli bölgesinde, 4 yıldız da alarak kendini kanıtlamış, konfor ve kalite olarak da konaklama sağlayabileceğiniz,  ideal bir yer olmaktadır. Yolunuz düşer ise gönül rahatlığıyla konaklama yapabilirsiniz.
 • Harman Terace Otel: Terası ile misafirlerini büyüleyen, İzmir  Harmandalının enfes manzarasına sahip olan bir oteldir. Fiyat, performans olarak da oldukça kaliteli bir mekândır.
 • Second House Hotel: Saat konsepti ile Çiğli Harmandalı bölgesinde misafirlerine ev sahipliği yapmakta olan Second House Hotel, bölgenin en lüks ve elit mekânlarındandır.
 • Harman Apart otel: Harmandalı semtinin bilinen isimlerinden birisi haline gelmiş olan Harman Apart, fiyat olarak uygun konfor olarak da oldukça kaliteli hizmet vererek siz değerli misafirlerini ağırlamaktan keyif duyar. Üstelik manzarasıyla da konaklama sağlayacağınız mekâna ayrı bir hava katmaktadır.
çiğli
çiğli

Çiğli Harmandalı Ulaşım Ve Konum Bilgisi

Çiğli, Harmandalı semtine Menemen – Cumaovası durakları istikametinde giden tren ile de gidebilir, 428 – 749 otobüs seferleri ile de gidebilirsiniz.
Ulaşım olarak kolay bir semttir Çiğli, Harmandalı. Moovit gibi uygulamalardan da yararlanarak, yürüyerek de bu semte gidebilirsiniz.

 

Çiğli Balatçık Mahallesi

READ  Çiğli Balatçık Mahallesi

Benzer Görülmesi Gereken Yerler

İzmir Sasalı Doğal Yaşam Parkı – İzmir Hayvanat Bahçesi

Gezicini

Egekent Nerede ? Nasıl Gidilir ?

Gezicini

Çiğli Gezilecek Yerler

Gezicini

Çiğli Balatçık Mahallesi

Gezicini

Yorum Yaz