Image default
Kemer

Çamyuva Gezilecek Yerler

Çamyuva Gezilecek Yerler Antalya’da gezilecek ve görülecek güzel koylar, plajlar, mekanlar ve doğal güzellikleri ile ünlü birçoksayıda yer vardır. Çamyuva, Antalya’da bulunan bu güzel yerlerdendir ve tatilcilerin ideal bölgesidir.

Çamyuva
Çamyuva

Gezmeye doyamayacağınız Çamyuva, plajının rahatlığı ile muhteşem bir yerdir. Masmavi tertemiz denizi, kumsalı ve daha birçok güzel yeri ile ilgi çeken Çamyuva’ya yılda binlerce turist akın etmektedir.

Çamyuva Plajı
Çamyuva Plajı

 

Çamyuva, Antalya ilinde turistik bir bölge olmakla beraber, burada tatil yapmanın keyfi bambaşkadır. Koyu ve plajı ile ünlü Çamyuva, günlük turlar, yeme, içme, oteller ve gezilecekmüthiş yerleri ile hayran kalacağınız bir bölgedir. Kemer’den batıya doğru yaklaşık 7,5 km uzaklıkta bulunan Çamyuva, muhteşem yerleri, 3 km’lik harika plajı, kaliteli hizmet verilen lüks otelleri ile rahat bir tatil yapabileceğiniz popüler tatil beldesidir.

 

Çamyuva
Çamyuva

Antalya’nın turistik harika yerlerinden biri olan Çamyuva tatil köyleri, çam ağaçları ile dolu doğal güzellikleriyle ilgi çeken bir cennettir. Plajında tatilciler için birçok imkânın sunulduğu Çamyuva’nın plajında güneşlenebilir, berrak suda yüzmenin tadını çıkarabilir, su sporları etkinliklerine katılabilirsiniz.

Çamyuva Sahili
Çamyuva Sahili

Çamyuva Gezilecek Yerler

Popüler tatil yerlerinden olan Çamyuva, Antalya’nın en güzel yerlerindendir ve burada tatil yapmak oldukça keyiflidir. Antalya’da gezilecek yerler arasında da oldukça meşhur olan Çamyuva’nın plajı 3 km uzunluğunda harika bir tatil beldesidir. Göynük Bu bölgenin otelleri denize sıfır bir konumda yer alıyor ve kendi plajları da bulunuyor. Günübirlik tatilcilerinde gelebileceği ücretsiz halk plajı bulunan Çamyuva’ dayalnızca şezlong ve şemsiye için ücret ödemeniz gerekiyor.

READ  Göynük Gezilecek Yerler | Göynük'e Giderseniz Buraları Görmeden Dönmeyin

 

Phaselis Antik Kenti
Phaselis Antik Kenti

Phaselis Ören Yeri Antik Kenti ve Plajı

Antalya’nın gezilecek ve görülecek yerlerinden Phaselis, tarihi oldukça eski zamanlara dayanan harika bir tatil beldesidir. M.Ö 7 yy’a dayanan tarihi ile muhteşem bir doğal güzellik olan Phaselis, plajı ile Antalya, Kemer’de görülmesi gereken güzel bir yerdir. Phaselis, Çamyuva’ya yaklaşık 5,4 km uzaklıkta yer alıyor. Çamyuva tatilinizde Phaselis antik kentini de görmeli, buradaki plajda da vakit geçirmelisiniz.

Phaselis Plajı
Phaselis Plajı

Antalya’da ki muhteşem tatil beldelerinden biri olan Çamyuva, gezilecek ve görülecek yerleri ile tatilcilerin ve turistlerin ilgi odağıdır. Gezmekten ve tatil yapmaktan büyük keyif alacağınız Çamyuva Antalya bölgesinde Kiriş dolusu park, görülmeye değer bir yerdir. Çamyuva Plajı Türkiye’de bir ilk olan Kiriş parkında su kaydıraklarıyla beraber, yunuslarla yapılan aktiviteler ve eğlenceli etkinlikler yapılmaktadır. Çamyuva’ya yaklaşık 3 km uzaklıkta bulunan Kiriş, tatilcilere güzel eğlenceli aktivite imkanları sunuyor.

Çamyuva Tarihi Yerleri
Çamyuva Tarihi Yerleri

Kiriş Parkı

Farklı aktivitelerin yapıldığı tatil beldelerinden biri olan Çamyuva’ya geldiğinizde muhakkak Kiriş parkına da gelip, buradaki etkinliklere katılmalısınız. Güzel bir günlük eğlence imkânı sunan Kiriş’te su kaydıraklarından atlayabilir, tatilinizi daha eğlenceli bir hâle getirebilirsiniz. Tekirova Çamyuva Gezilecek Yerler Çamyuva Sahili Özellikle çocukların eğlenebileceği su kaydıraklarının bulunduğu Kiriş’te, ailelerinde vakit geçirip, dinlenebileceği restoranlar bulunmaktadır.

Çamyuva
Çamyuva

Çamyuva tatilinizde Kiriş eğlencesi ve otel tatili dışında daha eğlenceli bir etkinliğe katılmak istiyorsanız, tur yapabilirsiniz. Çamyuva Denizi Antalya Çamyuva bölgesinde tatilciler için günübirlik tekne turları da yapılıyor. Bu tekne turlarına katılarak Çamyuva ve çevresindeki doğal güzellikleri keşfedebilir, burayı daha iyi deneyimleyebilirsiniz.

Kemer Pazarı
Kemer Pazarı

Kemer Pazarı

Kemer Antalya ilinin en güzel tatil beldelerinden biri olan Çamyuva’da plaj keyfi, eğlence etkinlikleri ile beraber alışveriş hayatı da dopdoludur. Farklı eşyaların satıldığı Çamyuva’da ki pazarlarda ve hediyelik eşya dükkanlarında güzel eşyalar satılmaktadır. İrili ufaklı eşyaların satıldığı Çamyuva ’da, mücevher, halı, kilim ve daha birçok eşya bulunmaktadır. Sizler de farklı şeyler satın almak adına Kemer Pazarını tercih edebilirsiniz.

READ  Kemer Gezilecek Yerler : Rusların Tercihi
Kemer Çamyuva Yemek
Kemer Çamyuva Yemek

Çamyuva’da Yeme Keyfi Bir Başka

Çamyuva tatil beldesinde vakit geçirmek, plaj keyfi yapmak ve daha birçok etkinlik oldukça eğlencelidir. Doğal güzellikleri ile büyüleyici bir yer olan Çamyuva bölgesinde yeme içme imkanları da bol çeşitlidir. Et-balık restoranlarının bulunduğu Çamyuva ’da istediğiniz lezzetleri tadabilir,farklı yemekler yiyebilirsiniz. Damak zevkinize uygun bol çeşitli yiyeceklerin yapıldığı restoranlara sahip Çamyuva ’dapatlıcanlı yemekler, pirinç çorbası, palize ve arapaşi yemeklerinden de tadabilirsiniz.

 

Çamyuva Gece Hayatı
Çamyuva Gece Hayatı

Çamyuva Gece Hayatı

Kemer Gece Hayatı Çamyuva ’da gece hayatı ise oldukça sakin moddadır. Buradaki kafe, restoran, bar ve daha birçok sayıda gece kulübünde canlı müzik, dans gösterileri, karaoke ve çeşitli etkinlikler yapılmaktadır. Eğlenmekten büyük zevk alacağınızÇamyuva ’dabulunan mekanlar dışında buraya yakın yerlerde de gece kulüpleribulunuyor. Gece hayatınınyaşandığı Çamyuva’ya yakın Kemer ilçesinde eğlence hayatı ise daha keyiflidir. Burada sabaha kadar açık mekanlarda doyasıyaeğlenebilir, diskolarda güzel bir gece geçirebilirsiniz.

Çamyuvada Görülecek Yerlerin Resimleri

Çamyuva1Çamyuva3Çamyuva4Çamyuva32Çamyuva43çamyuvageceKemer PazarıÇamyuva111Çamyuva45Çamyuva yemekKemer KoylarıAura Club Kemer2Aura Club KemerFly ClubKemer PlajıkemergezilecekyerlerTEkirova6

Çamyuva’ya En Yakın Gezilecek Yerler

 

Benzer Görülmesi Gereken Yerler

Tekirova Plajı | Maviliği ve Kendine Has Renkleri İle Harika Plaj

Gezicini

Tekirova Eşsiz Güzellikleri Görün!

Gezicini

Kiriş Plajı | Kemer’de Yeşilin ve Mavinin Buluştuğu Ender Yerlerden

Gezicini

Kemer’in En Güzel Koyları ve Plajları

Gezicini

Kemer Gezilecek Yerler : Rusların Tercihi

Gezicini

Kemer Gece Hayatı ? En iyi Disco Bar Mekanlar

Gezicini

Göynük Plajı | Antalya’nın Mavi Bayraklı Plajlarından

Gezicini

Göynük Gezilecek Yerler | Göynük’e Giderseniz Buraları Görmeden Dönmeyin

Gezicini

Dinopark Antalya | Macera Dolu Bir Yer

Gezicini

6 Yorumlar

Nagiş Kırkar 10 Eylül 2019 at 12:19

Kemer Çamyuva yaşamak için buradan daha güzel bir yer olama diyorum. Şehrinizin kalabalığından uzak çok sakin bir yer olan vede mis gibi havasıyla insanı larbüyülüyor.

Cevapla
Nasibe 21 Ocak 2022 at 00:16

Çamyuva gezilecek mükemmel bir tatil beldelerinden biri plajları harika rahatlamak için ferah yerlerden biri gitmenizi öneririm

Cevapla
Derya 21 Ocak 2022 at 00:54

Çok güzel herkese tavsiye ederim

Cevapla
muharrir 21 Ocak 2022 at 01:13

güzel bir derleme olmus, Phaselis Antik Kentin tarihini merak ettim.

Cevapla
Nagihan 21 Ocak 2022 at 01:29

Her yıl geliyorum ama güzel ve sakin bir yer ailecek gidilecek güzel yerlerden biri

Cevapla
Tugay 21 Ocak 2022 at 04:55

Kemer Çamyuva gidilecek yerlerde listemde artık ilk sıradadır.

Cevapla

Yorum Yaz