Image default
Torbalı

Ayrancılar Görülecek Yerler

Ayrancılar Görülecek Yerler Ege bölgesinin tarihi kalıntıları ve tatil beldeleri ile popüler bir şehri olan İzmir’de gezilecek yerler ile birlikte ziyaret edilecek farklı mekanlarda bulunmaktadır. Ayrancılar gezilecek yerler Tarihin kokusunu hissedeceğiniz bölgelere de sahip olan İzmir ilinde yer alan ilçelerden Torbalı’da keşfedilecek birçok yer vardır. Ayrancılar bölgesinin de yer aldığı bir ilçe olan Torbalı, İzmir gezi listenizde mutlaka olması gereken yerler arasındadır.

Ayrancılar
Ayrancılar

Ayrancılar, İzmir ilinin Torbalı ilçesi sınırlarında yer almaktadır ve burada yapılabilecek farklı etkinlikler bulunmaktadır. Piknik, doğa gezisi ve kamp gibi farklı aktiviteler ile ilgilenebileceğiniz bir yer olan Ayrancılar, ziyaretçilerin hayran kaldığı muhteşem bir doğal güzelliktir.

Ayrancılar
Ayrancılar

Ayrancılar İlçesi Ulaşım

İzmir ili, ülkemizin en turistik şehirlerinden biridir ve buraya her yıl dünyanın dört bir yanından yabancı ziyaretçiler gelmektedir. Mükemmel yerleri ve huzur bulacağınız yeşil alanları bulunan Ayrancılar mahallesinde göletlerin manzarası oldukça etkileyicidir. Harika manzaraya sahip bu bölgeyi Torbalı ilçesini gezdiğinizde mutlaka gelmeli ve gezmelisiniz.

 

Ayrancılar
Ayrancılar

Turizm merkezi olan İzmir ilinde keşfedilecek doğal güzellikler arasında yer alan Ayrancılar mahallesi, huzurun tek adresidir. Yeşilliklerin etkileyici görünümü ve temiz havası ile müthiş bir yer olan Ayrancılar mahallesine ulaşım konusunda ise birçok alternatif bulunuyor. Ayrancılar Görülecek Yerler Bu alternatiflerden ilki otobüs ile ulaşım sağlamaktır. ESHOT otobüs seferleri ile de ulaşım sağlayabileceğiniz bir yer olan Ayrancılar mahallesine istediğiniz araç ile varabilirsiniz.

 

Ayrancılar
Ayrancılar

İzmir’in en güzel yerlerinden olan Ayrancılar ilçesi, kafa dinleyebileceğiniz sakin ve nezih  ortamlardandır. Ayrancılar mahallesi bölgesindeki Gölet, piknik alanlarını gezdikten sonra ise burada yer alan ve yörenin lezzetli yemeklerinin sunulduğu restoranlarda yemek yiyebilirsiniz. Ayrancılar Görülecek Yerler Cafe ve dinlenme yerlerinin de bulunduğu Ayrancılar ‘da çay keyfi yaparak buranın suyla kaplı alanlarını ve yeşil olan yerlerinin manzarasını izleyebilirsiniz. İzmir ilinin tüm ilçelerinden kolayca ulaşım sağlayabileceğiniz bu yere mutlaka gelmenizi öneririz.

READ  Yazıbaşı Gezilecek Yerler - İzmir'in Torbalı İlçesine Bağlı
Suyunbaşı Mesire Alanı
Suyunbaşı Mesire Alanı

Ayrancılar İlçesi Hakkında

İzmir ilinin muhteşem gezi ve piknik alanlarından olan Ayrancılar, Torbalı ilçesi sınırlarında yer alıyor. Subaşı piknik alanı ve gezilecek yemyeşil yerleri ile gezinizde mutlaka uğramanız gereken yerlerden olan Ayrancılar ilçesi, yemyeşil manzarası ile gözlerimizin önüne harika bir görüntü seriyor. Ayrancılar gezilecek yerler arasında Göletlerin ve yeşil alanların kaplı olduğu Ayrancılar bölgesinde karşılaşacağınız muazzam güzellik ile birlikte burada gezilecek farklı yerleri de keşfedin.

Suyunbaşı Mesire Alanı
Suyunbaşı Mesire Alanı

 

İzmir’in Ayrancılar bölgesinde vakit geçirmek ve gezmek büyük bir keyiftir. Doğanın güzelliğini gözlerimizin önüne seren Ayrancılar ‘da yapılacak farklı ve eğlenceli aktivitelerde bulunmaktadır. Bölgede ayrıca piknik alanı da bulunmaktadır. Dilerseniz piknikte yapabileceğiniz yerlerden olan Ayrancılar’ı İzmir Torbalı ilçesi gezinizde mutlaka ziyaret etmelisiniz.

Ayrancılar Mesire Alanı
Ayrancılar Mesire Alanı

Ayrancılar Mesire Alanı

İzmir’de yapılacak gezide görülecek çok önemli yerler bulunmaktadır. Gezi ve tatil için oldukça ideal bir bölge olan İzmir ilindeki ilçelerde keşfedilecek harika yerlerdir. Ayrancılar İlçesi, İzmir’in bir ilçesidir ve burada tatil yapmanın keyfi bir başkadır. Mükemmel manzarası ile büyüleyici bir şehir olan İzmir ilindeki Ayrancılar bölgesinde ilçeden yürüyerek veya özel aracınızla ulaşım sağlayabilirsiniz

Ayrancılar Mesire Alanı
Ayrancılar Mesire Alanı

 

Ayrancılar, İzmir’in Torbalı ilçesinde yer alan bir mesire alanıdır. Doğayla başbaşa kalacağınız mükemmel yerlerden olan Ayrancılar ‘da yeşilliklerin üzerinde keyif dolu bir piknik yapabilirsiniz. Mangal yakma alanlarının da bulunduğu  Ayrancılar Mesire Alanında huzurlu vakit geçirebilir, buraya yakın bölgeleri de gezebilirsiniz.

Suyunbaşı Mesire Alanı
Suyunbaşı Mesire Alanı

Ayrancılar Subaşı Piknik Alanı

İzmir gezisinde keşfedilecek birçok doğal güzellik bulunmaktadır. Bu doğal güzellikler mesire alanları ve tabiat parklarıdır. Keyifli saatler geçirebileceğiniz İzmir ilinin doğal güzelliklerinden olan Ayrancılar Mesire Alanı, ziyaretçilerin çoğunlukla hayran kaldığı bir bölgedir. Sulak alanların da yer aldığı mesire alanı olan Ayrancılar ’da konaklama imkanı da vardır. Çevresindeki otel ve pansiyonlarda dilerseniz birkaç gün konaklayabilir, bölgenin gezmenin ve piknik yapmanın keyfini daha uzun bir süre yaşayabilirsiniz.

READ  Torbalı Gezilecek Yerler

 

Ayrancılar Suyunbaşı Mesire Alanı
Ayrancılar Suyunbaşı Mesire Alanı

Yemyeşil alanları, Gölet, piknik alanları  ile harika bir yer olan Ayrancılar bölgesinde eğlenceli zaman geçirebilirsiniz. Ayrancılar gezilecek yerler arasında olan bu piknik alanında huzur dolu vakit geçirdikten sonra etraftaki farklı yerleri ve mimari yapıları  görebileceğiniz bir yerdir.

Suyunbaşı Mesire Alanı
Suyunbaşı Mesire Alanı

Ayrancılar Subaşı piknik alanı, İzmir ilinin Torbalı ilçesinde, Ayrancılar mahallesinde yer alıyor. Muhteşem doğal güzellikleri ile bilinen bu yerde doğayla başbaşa kalmanın keyfini yaşayabilirsiniz. Bölgeye gelince burada piknik alanlarına girmek tamamen ücretsizdir. Mangal yakmak istiyorsanız ise ufak bir ücret ile mangal satın alabilirsiniz.

Ayrancılar Resimleri

ayracilar1ayracilarSuyunbaşı Mesire Alanı321Suyunbaşı Mesire Alanı45Suyunbaşı Mesire Alanı33Suyunbaşı Mesire Alanı32Suyunbaşı Mesire Alanı12Suyunbaşı Mesire Alanı7Suyunbaşı Mesire Alanı6Suyunbaşı Mesire Alanı5Suyunbaşı Mesire Alanı4Suyunbaşı Mesire Alanı3ayracilar122Suyunbaşı Mesire Alanı1Suyunbaşı Mesire Alanıayrancilarayracilar12

Ayrancılar Çevresindeki Gezilecek Yerler

Benzer Görülmesi Gereken Yerler

Yazıbaşı Gezilecek Yerler – İzmir’in Torbalı İlçesine Bağlı

Gezicini

Torbalı Gezilecek Yerler

Gezicini

13 Yorumlar

Ezgi Avınca 7 Ekim 2019 at 01:05

Hafta sonlari özellikle Ayrancılar’da pikniklerimiz için ailecek bayıldığımız subaşı piknik alanı. Seviyorum ben burayı

Cevapla
Şeyda 28 Haziran 2021 at 23:10

Bu kadar bir mekan tanımlaması daha görmedim. Resmen svdsgrdh ben de ayrancılarda yaşıyorum bu bahsettiginiz güzellikleri göremedim o kadar övüp gezilecek yer olarak iki mekan eklemişsiniz mesire alanı ve subaşı piknik alanı diye. Allah aşkına bu sayfada yazanları okuyup ayrancıları gezmeye falan gelmeyin hiçbir şey yok burda

Cevapla
Han 17 Ağustos 2021 at 18:42

Ayrancilarda ne yapilabilir

Cevapla
Han 17 Ağustos 2021 at 18:43

Sevgilimle ayrancilarda gezmek istiyoruz ne yapabiliriz

Cevapla
Emrah 27 Ağustos 2021 at 15:17

Ayrancılar Subaşı Piknik Alanı Ve Mesiere alanlarıya Evleriyle güzel bir yer İzmirin Torbalı ilçesinde Bulunuyor.

Cevapla
Barış Geçmen 26 Ağustos 2021 at 10:36

Ayrancılar görülecek yerler ile ilgili olarak son derece başarılı ve güzel bir yazı olmuş diyebilirim. Çok teşekkürler.

Cevapla
muharrir 26 Ağustos 2021 at 11:30

ayrancılarda mesire alanı guzel görünüyor. konaklama olduguna gore büyük bir yer olmalı

Cevapla
Buğra 26 Ağustos 2021 at 22:27

Ayrancılar konusunda çok güzel bir yazı olmuş. Gerçekten de anlatılan gibi gidilip görülmesi gereken İzmir’in en güzel ilçelerinden biri.

Cevapla
Gökhan 26 Ağustos 2021 at 23:27

Çok güzel bir yer herkese tavsiye ederim çok başarılı işinde muhteşem ya

Cevapla
Hüseyin Korkmaz 27 Ağustos 2021 at 00:22

Doğa ile iç içe tam piknik yapmalik bir yere benziyor. Ambiyansını çok beğendim. Eğer bir gün yolum düşerse buraları görmeyi isterim. Çok güzel görünüyorlar

Cevapla
Mikail 28 Ağustos 2021 at 01:52

İzmir Torbalı da keyifle bir tatil yapmanın tek adresi Ayrancılar. Huzurlu bir tatil isteyenler mutlaka gitmeli. 15 gün tatil yaptım ayrılmak istemedim inanın.

Cevapla
Nasibe 29 Ağustos 2021 at 12:21

Ayrancılar piknik yapabileceğimiz doğa içerisinde muhteşem bir yerdir o muazzam ortam harika gidilebilecek tek yer

Cevapla
Mehmet 30 Ocak 2022 at 17:51

blogunuzdan alıntı yapıyorum internet sitem için, alıntı yaptığımı da belirteceğim.

güzel anlatım için teşekkür ederim ayrancılar adına 🙂

Cevapla

Yorum Yaz