Image default
Genel

Mavi Tur’a İlgi Her Geçen Gün Artıyor

Mavi Tur’a İlgi Her Geçen Gün Artıyor.

 

Mavi yolculuk aynı zamanda mavi tur olarak bilinir. Huzuru, doğanın eşsiz görüntüsünü ve yaz tatilini en iyi şekilde yaşama imkanı verdiğini söylemek mümkündür. Tabii burada önemli olan kaliteden ödün vermeyen firmalar bünyesinde iletişim kurmaktır. Böylece geniş tekne ve yat portföyü altında seçim yaparak, harika destinasyonları ziyaret edebilirsiniz.

 

Özel olarak seçilmiş rotalar dahilinde tam donanımlı olarak hizmetler, Ege ve Akdeniz Bölgesi’nin muhteşem destinasyonlarına şahitlik imkanı tanıyor. Bunu en iyi şekilde destekleyen ve uzun yıllardır sağlayan Albatros Yachting kurumsal hizmet sunmaktadır. Dilediğiniz tarihler için farklı kapasite ve kabin sayısına göre değişik yat ile tekneler arasında tercih yapabilirsiniz.

 

Mavi Tura Olan İlginin Artışı

 

Hem yerli hem de yabancı turistin mavi tur olan ilgisi her geçen zaman artış göstermeyi sürdürmektedir. Elbette bunun birçok farklı sebebi olduğunu söylemek mümkündür. En önemlisi insanların sevdikleriyle birlikte kendilerini özel bir tur düzenleme imkanı elde etmesidir. Aynı zamanda bunu lüks ve konfora sahip, kaliteli tekniği ile yatlar eşliğinde sağlamalarıdır.

 

Yepyeni rotaları keşfetmek ve harika destinasyonları ziyaret edebilmek için, her açıdan konforlu tekneler arasından seçim yapılabilir. Hem iç mekan hem de dış mekan olarak ayrıcalık sağlayan tekne ve yatlar, Albatros Yachting güvencesi altında sağlanmaktadır. Birbirinden özel koylar, adalar ve limanlara erişim imkanı veren tekneler, aynı zamanda denize girme ve güneşlenme keyfini en iyi şekilde sunuyor.

 

Özel Yat Kiralama Hizmeti

 

Akdeniz ve Ege Bölgesi’nin en güzel tatil beldeleri için artık özel yat kiralama vazgeçilmez hale geldi. Ucuz bucaksız mavinin ve yeşilliğin bir araya geldiği harika duaya şahitlik ederken, yazın keyfini en iyi şekilde yaşama şansı elde edilmektedir.

READ  Almanya İş Arama Vizesi Nasıl Alınır?

 

Tabii sadece yaz ayları değil, ilkbahar ya da diğer mevsimler içinde kiralama şansı bulunmaktadır. Hem iç hem de dış donanımı olarak tüm özellikleri konforlu şekilde sağlayan yatlar, herkesin sevdiği insanlarla unutulmaz bir dönem geçirmesine olanak tanıyor.

 

Hem günlük hem de haftalık olarak kiralama imkanı veren özel yat çeşitleri, Albatros Yachting bünyesinde geniş bir yelpazede sunulmaktadır. Mavi yolculuğun bir kültür turizmi olduğunun bilincinde hareket ile birlikte, geniş bir yat portföyü sizlere sunuluyor.

 

Mavi Tur İle Özel Yat Kiralama Ayrıcalıkları

 

Mavi Tur yolculuğu her geçen yıl daha da artış göstermeye devam ediyor. Çünkü özgürlüğü, huzuru ve sessizliğin yanı sıra, muhteşem tatil beldelerinin keyfini çıkarma şansı vermektedir. Bununla birlikte özel yat kiralama hizmeti pek çok farklı tekne üzerinden tercih olanağı tanımaktadır. Bu tekneler iç kapasite olarak konforlu yataklar, oturma grupları, televizyon, banyo ve mutfak gibi seçenekler sağlamaktadır.

 

Dış mekan avantajları ve ayrıcalıkları ise sohbet alanları, güneşlenme alanları, aydınlatma ve daha pek çok fırsat sunuyor. Tekneler denizin üzerinde keyifle hareket ederken, siz de sevdikleriniz eşliğinde eşsiz manzaralara şahitlik edebilirsiniz. Diğer yandan farklı adalarda ve koylarda özel olarak denize girmek için ve güneşlenmek adına fırsatlar bulunmaktadır.

 

Mavi Tur Adına Farklı Yat Çeşitleri

 

Boyutları ve kapasitesi ile birlikte pek çok özelliğine bağlı olarak mavi tur adına farklı yat çeşitleri arasından tercih gerçekleştirebilirsiniz. Bu konuda Albatros Yachting sağlamış olduğu olanaklar ile bir adım öne çıkıyor. Çünkü geniş tekne ve yat portföyü pek çok özellik doğrultusunda uygun bir seçim imkanı vermektedir.

 

Bu doğrultuda katamaranlar, yelkenliler, göletler, motor yatlar ve trawler tekneler arasında seçim şansı bulunmaktadır. Her biri kendi içerisinde farklı özellikleriyle birlikte rotaya bağlı olarak uygun tercih olanağı veriyor. Site üzerinden giriş yaparak dilediğiniz kriterleri ekleyebilir ve kolayca rezervasyon gerçekleştirebilirsiniz.

READ  En Ucuz Uçak Bileti Nereden Alınır?

 

Her Bütçeye Uygun Mavi Tur İçin Özel Yat Kiralama

 

Bütçe dostu olarak öne çıkacak özel yat kiralama hizmetleri her siteye uygun seçenekler sunmaktadır. Günlük veya haftalık olarak bütçenizi zorlamadan artık bu lüks ve konforu yaşayabilirsiniz. Bunu özel program dahilinde ve geniş yat portföyü altında sağlayan Albatros Yachting, kurumsal çatı altında sunmaktan gurur duyar.

 

Fethiye, Göcek, Bodrum ve Marmaris gibi daha pek çok destinasyon özel program dahilinde sizleri bekliyor. Sevdikleriniz ile birlikte unutulmaz bir hafta geçirirken, kaliteli ve konforlu teknelerin tüm özelliklerinden faydalanabilirsiniz. Her bütçeye uygun olarak değişik sınıflar üzerinden tekneler sizleri bekliyor.

 

Benzer Görülmesi Gereken Yerler

Yüzlerce Yıllık Geçmişiyle Tavla Oyunu

Gezicini

Yeni Foça Otel

Gezicini

Villa Kiralamanın Avantajları ve Dikkat Edilmesi Gerekenler

Gezi Cini

Uçak Bileti Nasıl İptal Edilir?

Gezicini

Türkiye’nin Kiralık Minibüsleri

Gezi Cini

Şikayet Merkezi’nde Şikayet Nasıl Yazılır?

Gezicini

Şehrin Gürültüsünden Uzak Bir Hafta Sonu İçin Kiralık Dağ Evleri

Gezicini

Prag Viyana Budapeşte Turu Nasıl Yapılır?

Gezicini

Popüler Deniz Kenarı Termal Oteller

Gezicini

Yorum Yaz