Image default
Genel

İkbal Thermal Hotel’in En Çok Öne Çıkan Ayrıcalıkları

Termal otel dendiğinde ilk akla gelenlerden biri olan ve Afyon’da hizmet veren İkbal Termal otel, pek çok özelliği ile diğer termal otellerden ayrılıyor. Öncelikle bu otelin İslami kaidelere uygun bir hizmet sunduğunu belirtmek gerekir. Bu kapsamda otelde alkolsüzlük kuralı uygulanıyor ve yalnızca helal yiyecekler ile hazırlanan yemekler servis ediliyor. Ancak otelin öne çıkan ayrıcalıkları bunlar değil.

Kadınlara özel ve tamamen korunaklı bir kapalı havuzunun olduğunu belirtelim. Açık havuzu kullanmak isteyen kadınlar ise tesettür mayo ile karışık kullanım için ayrılan açık havuza yönelebiliyor. Yine karışık kullanım olan açık ve kapalı bağlantılı bir havuz daha yer alıyor. Bu havuzun da kadınlar tarafından tesettür mayo ile kullanılmasına izin verildiğini eklemek gerekir.

Kadınlara özel ve tamamen korunaklı sağlık ile spa alanlarının da olduğunu belirtelim. Ancak tatilciler diledikleri zaman özel olarak kiralama işlemi de yapabiliyor. Bu sayede kiraladıkları sağlık ile spa alanının sadece kendileri tarafından kullanılması mümkün olabiliyor. Özel olarak kiralanabilen sağlık ile spa alanının tamamen korunaklı olduğunu da eklemek gerekir. Dolayısıyla bu alanlar mahremiyet konusunda bir sorun yaşanmadan kullanılabiliyor.

Kadınlara Özel Alanların Tamamı Korunaklı!

Sadece kadınların kullanımına özel olan alanların tamamen korunaklı olduğunu eklemek gerekir. Bu durum yalnızca kapalı havuz için geçerli değil! Otelde spa merkezi, sauna, buhar banyosu alanı, Türk hamamı, spa küveti, jakuzi ve masaj salonu da bulunuyor. Bu alanlar kadınların kullanımına özel olduğundan sadece kadın personelin hizmet veriyor. Elbette tamamen korunaklı bir yapıda olması nedeniyle kadınlar gönül rahatlığı ile bu alanları kullanabiliyor.

Bu arada spa merkezi, Türk hamamı ve jakuzi özel olarak kiralanabilen alanlar oluyor. Bazı odalarda ise tamamen korunaklı olan jakuzi ile spa küveti olduğunu da ekleyelim. Otele dair bir fikir edinmek için öncelikle görsellere de göz atmanız gerekebilir. HalalBooking.com internet sitesine tıklamanız halinde görselleri inceleyebilir, otelde konaklamak için ne kadar bütçe ayırmanız gerektiğini öğrenebilirsiniz. Ayrıca HalalBooking.com üzerinden rezervasyon işleminizi de yapabileceğinizi ekleyelim.

READ  Hellovillam Kurucusu Anlattı: Güvenilir Villa Kiralama Siteleri Nasıl Bulunur?

 

 

Benzer Görülmesi Gereken Yerler

Yüzlerce Yıllık Geçmişiyle Tavla Oyunu

Gezicini

Yeni Foça Otel

Gezicini

Villa Kiralamanın Avantajları ve Dikkat Edilmesi Gerekenler

Gezi Cini

Uçak Bileti Nasıl İptal Edilir?

Gezicini

Türkiye’nin Kiralık Minibüsleri

Gezi Cini

Şikayet Merkezi’nde Şikayet Nasıl Yazılır?

Gezicini

Şehrin Gürültüsünden Uzak Bir Hafta Sonu İçin Kiralık Dağ Evleri

Gezicini

Prag Viyana Budapeşte Turu Nasıl Yapılır?

Gezicini

Popüler Deniz Kenarı Termal Oteller

Gezicini

Yorum Yaz