Image default
Aliağa

Aliağa Yenişakran | İzmir

Aliağa Yenişakran | İzmir

Aliağa Yenişakran,  Izmır ilinde gezmeniz gereken yerler arasında ilk sıralarda gelmektedir. Muhteşem doğal güzelliği ile büyüleyen Aliağa ilçesinin Yenişakran bölgesinde gezilecek yer olarak sakin farklı birçok ortam bulunmaktadır. Gezerken hayran kalacağınız bir yer olan Yenişakran bölgesinde denize girmek için güzel alanlarda mevcuttur. Ailenizle keyifli vakit geçirebileceğiniz bu yerde ayrıca yeşillikler ile çevrili piknik alanları da vardır.

Aliağa Yenişakran
Aliağa Yenişakran

izmir ilinin güzel yerlerinden olan Aliağa ilçesinin Yenişakran bölgesinde görülmeye değer birçok nokta bulunuyor. Sahil kenarı ile meşhur olan Yenişakran bölgesinde kamp yapabileceğiniz alanlarda vardır. Lüks mekanlar ve konaklama yerleri ile de bilinen bu Yenişakran’da keşfedilecek daha birçok bölge bulunmaktadır.

Yenişakran Konum Bilgisi

Izmır ilinin Aliağa ilçesinde yer alan Yenişakran, gezilecek yerleri ve lüks mekanları ile meşhurdur. Gezerken büyük keyif alacağınız doğal güzellikler ile kaplı bu yerde ayrıca konaklamak için otellerde bulunmaktadır. Sakin bir yer olan Izmır ilindeki bu şirin bölgeye ulaşım sağlamak için ise farklı birçok alternatif mevcuttur.

Aliağa ilçesinin keşfedilmesi gereken bölgelerinden biri olan Yenişakran bölgesi, temiz havası ve sahili ile huzur dolu bir yerdir. Ailenizle birlikteyken büyük keyif alacağınız bu güzel yerde piknik ve kamp alanları da yer alıyor. Tarihi ve doğal güzellikleri ile büyüleyen izmir ilçesinin bu bölgesine ulaşım sağlamak için ise ilçe merkezinden hareket eden otobüslere binebilirsiniz.

Aliağa’da Kalınacak Yerler

Izmır ilinde gezilecek en güzel yerler arasında bulunan Aliağa ilçesinin Yenişakran bölgesi, şirin ve küçük bir yer olması ile oldukça dikkat çekmektedir. Denize sıfır bir bölgede bulunması nedeni ile huzurlu ve sakin bir yer olan Aliağa Yenişakran, sahili burada gezilmesi gereken ilk alandır. Buraya geldiğinizde dilerseniz kafelerde oturup, bir şeyler  içebilir,  dilerseniz de belediyenin burada kurmuş olduğu masalarda oturup,  kendi getirdiğiniz yiyecekleri yiyebilirsiniz.

READ  Aliağa Gezilecek Yerler : Muhteşem Yerler Listesi !

Aliağa ilçesinin güzel bölgelerinden olan Yenişakran’da gezilecek ve görülecek birçok alan bulunuyor. Görülmeye değer sessiz, sakin ve büyüleyici bölgeleri bulunan Yenişakran’da ayrıca konaklamak için lüks otellerde vardır. Aksu otel bu bölgede konaklamak için oldukça lüks bir oteldir ve farklı birçok hizmet imkanları bulunmaktadır.

Aksu Otel
Aksu Otel

Aliağa’da Lüks Mekanlar

  • Özsüt
Özsüt
Özsüt
  • Aliağa balık evi
Aliağa balık evi
Aliağa balık evi

Izmir ilinin gezilecek muhteşem yerlerinin bulunduğu Aliağa ilçesinde konaklama yerleri ile birlikte eğlenebileceğiniz veya ailenizle keyifli vakit geçirebileceğiniz luks mekanlarda bulunmaktadır.

Bu mekanlar sırasıyla şu şekildedir;

Özsüt: Aliağa ilçesinde yer alan lüks mekanlardan biri olan Özsüt, bölgede keyifli vakit geçirebileceğiniz nezih ortamlardan biridir. Kahve ve kahve çeşitlerinin bulunduğu bu mekânda farklı lezzetteki tatlılarda vardır.

Aliağa balık evi: Aliağa bölgesinde hizmet veren lüks mekanlardan biri olan Aliağa balık evi mutlaka keşfetmeniz gereken bir restauranttir. En lezzetli balıkların pişirildiği bu mekânda eşsiz lezzetleri deneyebilir, keyifli vakit geçirebilirsiniz.Benzer Görülmesi Gereken Yerler

Aliağa Gezilecek Yerler : Muhteşem Yerler Listesi !

Sinem