Image default
Çeşme

The Beach Of Momo | Çeşme’deki Popüper Mekanlardan

The Beach Of Momo, İzmir’in Çeşme ilçesinde bulunmaktadır, bu hususta işletmenin Çeşme’nin popüler mekanlarından birisi olduğunu söylemek mümkündür. Özellikle yaz sezonunda Beach Of Momo işletmesinde rezervasyonsuz yer bulmak neredeyse imkansızdır. Bu sebeple işletmeyi tercih etmek isteyen kişiler mutlaka önceden rezervasyon yaptırmalıdır.

The Beach Of Momo
The Beach Of Momo

Son olarak Beach Of Momo işletmesini öne çıkaran bir özellik ise işletmenin tasarımıdır. Bu hususta alanında oldukça yetkin ve ünlü sayılabilecek mimarlar tarafından tasarlanmış bir yerdir. Bu sayede işletmenin tasarımı ve dekorasyonu son derece göz kamaştırıcıdır.

The Beach Of Momo
The Beach Of Momo

Başlıklar

İşletmeye Nasıl Gidilir?

İşletmeye hususi araçlarıyla gitmek isteyen kişiler, işletmenin konum bilgilerine ulaşmalıdır, bu hususta işletmenin konum bilgileri web sitesinde yer almaktadır. Konum bilgilerine ulaşıldıktan sonra araçların navigasyon özelliği kullanılarak işletmeye ulaşmak mümkündür. Toplu taşıma araçlarını tercih etmek isteyen kişiler ise Çeşme şehir merkezinde bulunan dolmuşları kullanmalıdır, bu hususta işletmenin önünden sadece dolmuşlar geçmektedir. Dolmuşların kalkış saatleri ve güzergâh bilgilerine ise Çeşme belediyesinin resmî sitesinden ulaşmak mümkündür.

The Beach Of Momo
The Beach Of Momo

Giriş Ücreti

İşletmenin 2020 yılı için belirlediği giriş ücreti 150 TL’dir, söz konusu ücrete otopark, şezlong ve havlu dahildir. İşletmede sunulan diğer imkanlar ise ek ücrete tabidir ve bu sebeple misafirlerin yaklaşık 300 TL gibi bir harcama daha yapması kesinlikle gerekecektir.

Çeşme Akşam Eğlenceleri
Çeşme Akşam Eğlenceleri

Plaj İmkanları

İşletme etkinlik ve aktivite hususunda oldukça zengindir, bu konuda hemen hemen her gün farklı bir etkinlik düzenlenmektedir. Aynı zamanda DJ performansları ve çeşitli sanatçıların performansları da zaman zaman gerçekleşmektedir.

 

Bu konuda işletme etkinlikleri hakkında detaylı bilgiyi sosyal medya hesaplarından duyurmaktadır. Bu sebeple işletmeye gitmek isteyen kişiler sosyal medya hesaplarını takip ederek etkinlikler hakkında detaylı bilgi alabilir.

The Beach Of Momo
The Beach Of Momo

Son olarak işletmede güvenlik konusunda da birçok önlem mevcuttur, bu konuda hala devam eden covid-19 süreci en büyük tehditlerden bir tanesidir. Ancak işletme Sağlık Bakanlığınca uyarılan tüm önlemleri almıştır, işletmede sosyal mesafeye dikkat edilmektedir ve hemen hemen her noktada dezenfektanlar mevcuttur.

READ  Dharma Beach Club | İzmir'de Beach Clup
The Beach Of Momo Haberleri
The Beach Of Momo Haberleri

Mekan’nın  Resimleri

Çeşme Akşam Eğlenceleri

İletişim Adresi : Ünivetsite mah, 4417 sokak, 3011. Sokak No:2, 35930
Çeşme/İzmir
Çeşme’de Diğer Gidilecek Mekanlar


Benzer Görülmesi Gereken Yerler

White Beach Ayayorgi – Çeşme’nin Popüler Mekanları Arasında

Hakan Karaduman

Tekke Plajı – Çeşme

Gezicini

Sole Mare Beach Club | Çeşme’nin Gözde Mekanlarından

Hakan Karaduman

Sera Beach | Çeşme’de Sera Koyunda Bir Beach

Hakan Karaduman

Rooms Beach Club | Çeşme İzmir

Hakan Karaduman

Pırlanta Plajı Çeşme

Gezicini

Paşalimanı Koyu – Çeşme

Gezicini

Kocakarı Plajı

Gezicini

Kafe Pi Beach | Çeşme Alaçatı’da En Çok Tercih Edilen Beach Clup

Hakan Karaduman

Yorum Yaz