Image default
Seferihisar

Tahsin Ar Tesisleri – Seferihisar’da Bir Tatil Köyü

Başlıklar

Tahsin Ar Tesisleri 

Şehir merkezine de yakın güzel manzaralara şahit olabileceğiniz Tahsin Ar Tesisleri ziyaret etmeniz gereken bir yerdir. Tahsin AR Tatil Köyü Yeşil ve mavinin buluştuğu en güzel noktalardan biri olan İzmir Seferihisar’da şehir gürültüsünden ve trafikten uzak doğa ile iç içe bir tatil köyüdür. Burada bütün stres ve yorgunluğunuzu atabilir, hafta sonu kaçamağınızı kimseye fark ettirmeden yapabilir, sadece görmek için bile gelmeye değer bir yerdir. İçinizi ısıtacak sımsıcak güneşin ve temiz havanın sizi sarması ile gelir gelmez rahatlayacağınız bir yerdir. Aile ile veya arkadaşlarınız ile gelebileceğiniz bu yer plaja sıfır bir konumdadır.

Tahsin Ar Tesisleri
Tahsin Ar Tesisleri

TAHSİN AR TESİSLERİ’NE NASIL GİDİLİR?

Güzel şehrimiz İzmir’in en güzel yeri olan Seferihisar’da bulunan Tahsin Ar tesislerine ulaşım için tren veya metro seçeneği bulunmamaktadır. Bu yüzden doğası daha temiz ve doğaldır. Buraya gitmek için özel aracınızı kullanabilirsiniz. Eğer özel aracınız yoksa da otobüs ile ulaşabilmeniz de mümkündür. Otobüs tercih edecekseniz, 640, 778 ve 829 numaralı otobüsleri kullanarak buraya ulaşabilirsiniz.

Tahsin Ar Tesisleri
Tahsin Ar Tesisleri

TAHSİN AR TESİSLERİNDEN AYRILAMAYACAKSINIZ

Tesisimize sadece iki gün için gelip kalacağı süreyi kendisinin de beklemediği şekilde uzatan birçok misafirimiz olmuştur. Memnuniyetinizi sağlamak için her imkanı ve sakinliği sizlere sunmaktayız. Her bütçeye uygun çeşitli odalarımız vardır. Bunlar apart süit, bungalov, otel tipi 2 ve otel tipi 4 olmak üzere 4 çeşittir. Rezervasyon yaparken fotoğraflarını inceleyebilirsiniz.

Tahsin Ar Tesisleri
Tahsin Ar Tesisleri

Geldiğiniz anda aşık olacağınız bu ortamı ve doğayı sizler de kolay kolay bırakamayacaksınız ve buranın müdavimi olup sık sık buraya kaçmaya çalışacaksınız. Odalarda uluslararası uydu yayını, klima, buzdolabı ve ücretsiz internet gibi hizmetler bulunmaktadır. Plajımızda konaklama bölümündeki oda numaranıza göre ayrılmış ücretsiz 2 şezlong ve bir adet şemsiyeniz sizi beklemektedir. İzmir Tahsin Ar Tesisi uğramanız gereken yerler arasında ilk sıralara yerleşebilir.

READ  Seferihisar'da Kamp Yapılacak Yerler

Tahsin Ar Resimleri

Tahsin Ar Tesisleri
Tahsin Ar Tesisleri
Adres: Hıdırlık Mahallesi, Tuzla Caddesi No:85 Akarca, 35460 Seferihisar/İzmir
Telefon: (0232) 748 70 71

Ürkmez’de Görülecek Diğer YerlerBenzer Görülmesi Gereken Yerler

Ürkmez Plajları Koyları

Gezicini

Ürkmez Meltemtur Sahili | İzmir’de Sakin Bir Köşe İstiyorsanız

Gezicini

Ürkmez Gezilecek Yerler

Gezicini

Ürkmez Gece Pazarı

Gezicini

Ürkmez Doğanbey Kamp Alanları

Gezicini

Ürkmez Apart Otel : Ürkmez’in En İyisi

Gezicini

Teos Ormancı Tatil Köyü – Seferihisar’da Bir Tatil Köyü

Gezicini

Teos Antik Kenti Nerede Nasıl Gidilir ?

Hakan Karaduman

Sığacık Gezilecek Yerler : Ruhunuzu Açacak Gezi Planı

Gezicini