Image default
Çeşme

Sole Mare Beach Club | Çeşme’nin Gözde Mekanlarından

Sole Mare Beach Club Çeşme

Sole Mare Beach Club İzmir’in Çeşme ilçesinde bulunmaktadır, bu hususta söz konusu işletme Çeşme’nin gözde mekanlarından bir tanesidir. İşletmede Happy Hour saatleri ve canlı müzik gibi etkinlikler ise gün boyu devam etmektedir, bu hususta Happy Hour saatleri genelde Cuma ve cumartesi günleri yapılmaktadır.

Sole Mare Beach Club
Sole Mare Beach Club

İşletmeyi tercih etmek isteyen kişiler mutlaka rezervasyon yaptırmalıdır, bu konuda işletme haftanın bazı günleri full çekebilmektedir, bu sebeple rezervasyon yaptırmadan işletmeye gitmek yer bulamama gibi durumlarla karşılaşılmasına neden olabilir.

Giriş Ücretleri

İşletmenin giriş ücreti 2020 yılında 80 TL olarak belirlenmiştir, söz konusu ücrete şezlong, otopark ve havlu dahildir. İşletme içerisinde bulunan yemek ve içecek alanları ise ek ücrete tabidir, bu hususta tek kişilik kahvaltı fiyatları 60 TL ile 90 TL arasında değişmektedir. İzmir‘de Aynı zamanda işletmenin düzenlendiği etkinliklerin ücretleri de değişiklik göstermektedir. Bu sebeple işletmenin web sitesi ziyaret edilmelidir, işletmenin web sitesinden ücret bilgisine ulaşabilir.

Sole Mare Beach Club
Sole Mare Beach Club

Nasıl Gidilir?

Sole Mare Beach işletmesine gitmek isteyen kişiler ilk olarak Çeşme şehir merkezine ulaşmalıdır, daha sonra şehir merkezinde bulunan yönlendirme tabelaları kullanılarak işletmeye ulaşmak mümkündür. Aynı zamanda toplu taşıma araçlarıyla da işletmeye ulaşmak mümkündür, bu hususta şehir merkezinde bulunan duraklar kullanılmalıdır.

Sole Mare
Sole Mare

Duraklarda dolmuşların güzergâh bilgileri ve kalkış saatleri yer almaktadır, bu sayede zaman kaybetmeden işletmeye ulaşmak mümkündür. Son olarak işletmenin şehir merkezi ile mesafesi yaklaşık 10 km olduğundan, taksi gibi özel ulaşım araçları da tercih edilebilir.

Sole & Mare Beach Club
Sole & Mare Beach Club

Etkinlikler

İşletmede gün boyu devam eden canlı müzik ve DJ performansları mevcuttur, aynı zamanda bazı günlerde düzenlenen Happy Hour gibi özel etkinlikler de söz konusudur. Sole Mare Beach Club Bunlara ek olarak animatörlerin düzenlediği etkinlikler de mevcuttur. Son olarak işletmede su sporlarıyla ilgilenen kişiler için çeşitli dersler de verilmektedir. Derslerin sonunda isteyen kişiler uzman hocalarla beraber su sporlarına katılabilir veya tek başına da su sporlarına katılabilir. Bu hususta işletmede bulunan hocalar olukça tecrübeli ve yetkin kişilerdir.

Sole & Mare Beach Club
Sole & Mare Beach Club
Adres: Sakarya Mah Aya Yorgi Mevkii, D:No:6, 35930 Çeşme/İzmir
Çalışma saatleri: 10:30–19:0023:00–04:00
Telefon: (0232) 712 20 57
İnstagram : https://instagram.com/solemarebeachclub

 

 

Sole Mare Resimleri

Sole MareSole & Mare Beach ClubSole & Mare Beach ClubSole & Mare Beach ClubSole & Mare Beach Club

İzmir Çeşme’deki Beach Clubler


Benzer Görülmesi Gereken Yerler

White Beach Ayayorgi – Çeşme’nin Popüler Mekanları Arasında

Hakan Karaduman

The Beach Of Momo | Çeşme’deki Popüper Mekanlardan

Hakan Karaduman

Tekke Plajı – Çeşme

Sinem

Sera Beach | Çeşme’de Sera Koyunda Bir Beach

Hakan Karaduman

Rooms Beach Club | Çeşme İzmir

Hakan Karaduman

Pırlanta Plajı Çeşme

Sinem

Paşalimanı Koyu – Çeşme

Sinem

Kocakarı Plajı

Sinem

Kafe Pi Beach | Çeşme Alaçatı’da En Çok Tercih Edilen Beach Clup

Hakan Karaduman

Yorum Yaz