Image default
Çeşme

Sera Beach | Çeşme’de Sera Koyunda Bir Beach

Başlıklar

Sera Beach

Sera Beach, İzmir’in Çeşme ilçesinde Sera Koyu’nda bulunmaktadır, bu hususta özellikle kafa dinlemek isteyen kişiler için oldukça idealdir, bu konuda oldukça sessiz ve sakin bir konumda bulunması Sera Beach’in dinlenmek için özellikle seçildiğini göstermektedir. Aynı zamanda Sera Beach’in uzun zamandır hizmet verdiğini söylemek mümkündür, bu sayede Sera Beach’in hizmet kalitesi oturmuştur ve personelleri oldukça ilgili güler yüzlüdür.

Sera Beach
Sera Beach

Nasıl Gidilir?

Sera Beach’e gitmek isteyen kişiler, ilk olarak Çeşme ilçesine ulaşmalıdır, bu hususta kişisel araçları ile Sera Beach Clup’e gidecek kişiler, şehir merkezinde bulunan Sera Koyu tabelalarını takip etmelidir. Toplu taşıma araçlarını tercih kişiler ise Çeşme şehir merkezinde bulunan dolmuş ve otobüs duraklarını kullanarak söz konusu yere ulaşabilir.

Bu hususta duraklarda Çeşme belediyesinin paylaştığı güzergâh ve kalkış bilgileri mevcuttur. Bu sayede kişiler zorlanmadan Sera Koyunda bulunan Sera Beach’e ulaşabilir. Son olarak taksi gibi özel araçların tercih edilmesi de oldukça uygun olacaktır, bu konuda Çeşme şehir merkezi ile işletmenin mesafesi yaklaşık 10 km’dir, bu sebeple fahiş fiyatlar söz konusu olmadan taksi kullanmak mümkün olacaktır.

Sera Beach
Sera Beach

İmkanları

Özellikle dinlemek için ve doğayla bütünleşmek için oldukça idealdir, aynı zamanda işletmede çeşitli aktiviteler de düzenlenmektedir. Aktiviteler içerisinde çeşitli DJ performansları, sanatçılar ve animatörlerin düzenlediği etkinliklerdir. Son olarak jet ski ve sörf gibi etkinliklerde Sera Beach’de bulunmaktadır. Bu hususta jet ski ve sörf gibi etkinlikler uzman hocaların eşliğinde yapılmaktadır, isteyen kişiler özel ders de alabilmektedir.

Sera Beach
Sera Beach

Ücretler

Sera Beach’in giriş ücreti 50 ile 80 TL arasında değişmektedir, otopark ücreti ise 20 ile 25 TL arasındadır. Söz konusu ücretler zaman içerisinde değişiklik gösterdiğinden net bir rakam vermek mümkün değildir ancak yaklaşık olarak fiyatlar belirtildiği gibidir. Son olarak giriş ücretine şezlong ve şemsiye dahildir, işletmenin

READ  Çeşme Ovacık | İzmir
Sera Beach
Sera Beach

düzenlendiği etkinlikler ise ek ücrete tabidir. Bu hususta işletmenin net bir biçimde ücretlerine ulaşmak için, işletmenin web sitesi ziyaret edilmelidir. Web sitesinde etkinliklerin ve çeşitli aktivitelerin ücretleri tam olarak belirtilmiştir.

Sera Plajı Koyu
Sera Plajı Koyu

Çeşme Sera Koyu Resimleri

Sera Beach
Sera Beach
Sera Beach
Sera Beach
İletişim Adresi: Dalyan, 4057. Sokak, 35930 Çeşme/İzmir
Telefon: 0533 703 57 59Benzer Görülmesi Gereken Yerler

White Beach Ayayorgi – Çeşme’nin Popüler Mekanları Arasında

Hakan Karaduman

The Beach Of Momo | Çeşme’deki Popüper Mekanlardan

Hakan Karaduman

Tekke Plajı – Çeşme

Gezicini

Sole Mare Beach Club | Çeşme’nin Gözde Mekanlarından

Hakan Karaduman

Rooms Beach Club | Çeşme İzmir

Hakan Karaduman

Pırlanta Plajı Çeşme

Gezicini

Paşalimanı Koyu – Çeşme

Gezicini

Kocakarı Plajı

Gezicini

Kafe Pi Beach | Çeşme Alaçatı’da En Çok Tercih Edilen Beach Clup

Hakan Karaduman

Yorum Yaz