Image default
Çeşme

Rooms Beach Club | Çeşme İzmir

Rooms Beach Club Çeşme İzmir

Rooms Beach Club İzmir’in Çeşme ilçesinde bulunmaktadır, işletme çeşmenin oldukça popüler ve gözde mekanlarından bir tanesidir. Bu hususta işletmenin uzun yıllardır hizmet vermesi, personellerinin tecrübeli ve işletmenin hizmetlerinin oturmasına neden olmuştur. Bu sayede işletmeyi tercih eden misafirler, son derece ilgili ve güler yüzlü personellerle karşılaşacaklardır. İşletmenin çeşitli forum sitelerinde ve uygulamalarda bulunan incelemelerine baktığımızda ise, kullanıcı yorumlarının olumlu, puanların ise yüksek olduğunu görmekteyiz.

Rooms Beach Club
Rooms Beach Club

Tüm bu bilgiler göz önünde bulundurulduğunda Rooms Beach işletmesini tercih etmek isteyen kişiler gönül rahatlığıyla işletmeyi tercih edebilir. Son olarak işletmenin bazı zamanlarda ful olduğunu söylemek mümkündür, bu sebeple işletmeyi tercih etmek isteyen kişilerin mutlaka rezervasyon yaptırması gerekmektedir.

Rooms Beach Club
Rooms Beach Club

Nasıl Gidilir?

Rooms Beach işletmesine gitmek isteyen kişiler hususi araçlarla gidecekler ise şehir merkezinde bulunan tabelaları takip edebilir. Toplu taşıma araçlarını tercih etmek isteyen kişiler ise şehir merkezinde bulunan dolmuş ve otobüs duraklarını kullanabilir, bu hususta hem belediye otobüsleri hem de dolmuşlar işletmenin önünden geçmektedir. Son olarak taksi gibi özel ulaşım araçlarını tercih etmek de mümkündür, bu hususta işletme konum itibariyle Çeşme ilçe merkezine yaklaşık 10 km mesafede bulunmaktadır, bu sebeple fahiş fiyatlar ödemeden taksi gibi özel araçlarla ulaşım mümkündür.

Rooms Beach Club
Rooms Beach Club

Giriş Ücretleri

İşletmenin 2019 yılında belirlediği giriş ücreti 125 TL iken, 2020 yılında 150 TL’dir. Bu hususta söz konusu ücrete otopark ve şezlong dahildir. Bunun dışında işletmede gerçekleşen etkinlikler ve aktivitelere katılmak için ek ücret ödemek gerekmektedir, tüm bu bilgiler göz önünde bulundurulduğunda işletmeyi tercih eden kişilerin tahmini olarak 200-250 TL daha harcaması gerekecektir.

READ  Alaçatı Gezilecek Yerler : İzmir'in İncisi
Rooms Beach Club
Rooms Beach Club

Club Etkinlikleri

İşletmede zaman zaman DJ performansları ve çeşitli sanatçıların performansları gerçekleşmektedir, bu hususta genelde söz konusu performanslar Cuma ve cumartesi günleri gerçekleşmektedir. Bunların dışında işletmede animatörlerin düzenlediği etkinlikler mevcuttur, bu konuda animatörlerin düzenlediği etkinlikler her yaştan insana hitap etmektedir, özellikle çocuklar için düzenlenen etkinlikler de mevcuttur. Son olarak işletmede sörf dersleri de verilmektedir.

Adres: Boyalık, 3233. Sk., 35930 Çeşme/İzmir
Telefon: 0850 305 1835
rombeach
rombec
çeşme room beach
romssss
romssssb
roomsbeach
çeşme room beach
çeşme room beach
Rooms Beach Club
Rooms Beach Club
Rooms Beach Club
Rooms Beach Club

Çeşmede’ki Diğer BeachlerBenzer Görülmesi Gereken Yerler

White Beach Ayayorgi – Çeşme’nin Popüler Mekanları Arasında

Hakan Karaduman

The Beach Of Momo | Çeşme’deki Popüper Mekanlardan

Hakan Karaduman

Tekke Plajı – Çeşme

Gezicini

Sole Mare Beach Club | Çeşme’nin Gözde Mekanlarından

Hakan Karaduman

Sera Beach | Çeşme’de Sera Koyunda Bir Beach

Hakan Karaduman

Pırlanta Plajı Çeşme

Gezicini

Paşalimanı Koyu – Çeşme

Gezicini

Kocakarı Plajı

Gezicini

Kafe Pi Beach | Çeşme Alaçatı’da En Çok Tercih Edilen Beach Clup

Hakan Karaduman

Yorum Yaz