Image default
Seferihisar

Ömür Beldesi Plajı – Masmavi Denizi ve Yeşil Alanları İle

Izmir ilinin tatil yapmaya uygun çok güzel yerleri bulunmaktadır ve bu yerlerden biri de Ömür beldesi plajı. Masmavi denizi ve yeşil alanları ile her yıl binlerce turistin geldiği bölge olan Ömür beldesi, ziyarete açık bir alandır. Tertemiz denizi ve lüks mekanları ile ilginizi cezbedecek bu güzel yerde konaklama mekanları da mevcuttur.

Ömür Beldesi Plajı
Ömür Beldesi Plajı

İzmir’de yer alan en güzel plajlar arasındaki ömür beldesi plajının, sakinliği ve verdiği huzur ile harika bir bölgedir. Mavi bayraklı, 250 km uzunluğundaki bir halk plajı olan Ömür beldesi, tatil yapmak için oldukça muhteşemdir. Eski yerleşim yeri olan Seferihisar bölgesi içerindeki bu plajın olduğu yere ulaşım sağlamak için ise ilçe merkezindeki hareket eden otobüslere binebilirsiniz.

Nerede bulunuyor?

Izmir ilinin muazzam tatil bölgelerinden olan Ömür beldesi, temiz kumu ve masmavi denizi ile tüm tatilcilerin ilgi odağıdır. Şehrin en güzel plajları arasında olan plaj konum olarak da kolay bir bölgededir. İzmir’e 50 km uzaklıkta yer alan bu plaja şehrin her yerinden kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz.

Ömür Beldesi Plajı
Ömür Beldesi Plajı

Ömür Beldesi Plajına Nasıl Gidilir?

Doğal güzellikleri ile oldukça harika bir yerdir ve yılda buraya yerli, yabancı birçok ziyaretçi gelmektedir. Dalgalı, temiz bir denizi olan Ömür beldesi plajına ulaşım ise ilçelerdeki otobüs ve minibüsler aracılığıyla sağlanmaktadır.

Ömür Beldesi Plajı
Ömür Beldesi Plajı

Yazı Özel Kılın

Ülkemizin en güzel tatil beldelerine sahip Izmir ilinde yer alan plaj, manzarası ve sakinliği ile muhteşem bir yerdir. Kumsalı, duş bölgesi, restoran ve kafeleri ile keyifli vakit geçirebileceğiniz Plaj,  denizi ile daha fazla ilgi gören bir yerdir. Şehir merkezine 50 km uzaklıkta yer alan bu güzel plaja ulaşım ise tüm ilçelerden sağlanabilmektedir.

READ  Seferihisar Ürkmezde Nerede Kalınır ?

Seferihisar’da Gidilecek Yerler



Benzer Görülmesi Gereken Yerler

Ürkmez Plajları Koyları

Gezicini

Ürkmez Meltemtur Sahili | İzmir’de Sakin Bir Köşe İstiyorsanız

Gezicini

Ürkmez Gezilecek Yerler

Gezicini

Ürkmez Gece Pazarı

Gezicini

Ürkmez Doğanbey Kamp Alanları

Gezicini

Ürkmez Apart Otel : Ürkmez’in En İyisi

Gezicini

Teos Ormancı Tatil Köyü – Seferihisar’da Bir Tatil Köyü

Gezicini

Teos Antik Kenti Nerede Nasıl Gidilir ?

Hakan Karaduman

Tahsin Ar Tesisleri – Seferihisar’da Bir Tatil Köyü

Hakan Karaduman

Yorum Yaz